انجام طراحی سایت

  • شنبه , 10 خرداد 1399
  • 649

یکی از مهمترین مواردی که هر کسب و کاری برای رونق خود و رقابت نیاز دارد ورود به دنیای اینترنت می باشد.گفته می شود تا 5 سال دیگر بیش از 80 درصد خرید و فروش ها در بستر صورت خواهد گرفت و از این رو هر کس سریع تر شروع کند برنده است.برای این کار شما نیاز به داشتن سایت دارید تا خودتان را به مخاطبان هدف معرفی کنید.بسیاری از فروشگاه های اینترنتی چندین برابر یک دفتر یا مغازه درامد دارند و بسیار کمتر از آنها هم هزینه می کنند. دلیلش هم عدم نیاز به پرداخت اجاره و یا استخدام فرد دیگری است.
 

انجام طراحی سایت

اگر شما هم به دنبال افزایش درامد خود هستید اما راهی به ذهنتان نمی رسد اصلا نگران نباشید زیرا تنها با چند روش ساده و نسبتا کوتاه مدت به خواسته خود خواهید رسید.برای انجام طراحی سایت کافیست با متخصصین این حوزه مشورت کنید تا با توجه به بودجه و امکاناتی که دارید کار را انجام دهند.برای انجام طراحی سایت توسط خودتان ابتدا باید آموزش ببینید زیرا طراحی یک سایت حرفه ای کار هر کسی نیست و دست کم 6 ماه کار دارد.
طراحی سایت انواع مختلفی دارد از جمله اختصاصی - نیمه اختصاصی - آماده که هر کدام قیمت و امکانات خاص خودشان را دارند.معمولا سایت های آماده که با کمک وردپرس یا جوملا طراحی می شوند برای کسب و کارهایی که بودجه زیادی ندارند توصیه می شود و در اغلب مواقع پاسخگوی نیاز آنها خواهد بود.سیستم مدیریت محتوا وردپرس یکی از برترین سایت سازهای دنیا می باشد که بیش از 60 درصد وبسایت های دنیا را تشکیل می دهد.دلیلش هم وجود امکانات و قالب های متنوع و همچنین پشتیبانی قوی و حرفه ای این سی ام اس می باشد.
 

قیمت طراحی سایت

قیمت طراحی سایت یک چیز مشخص نیست و بستگی به بودجه و امکانات مورد نیاز شما دارد. اما به طور معمول از 2 میلیون تومان شده و تا چند صد میلیون تومان ادامه دارد.برای مثال سایت های فروشگاهی اختصاصی در کمترین حالت 10 میلیون تومان هزینه خواهد داشت.منظور از طراحی این است که هیچ نمونه مشابهی از سایت شما وجود نخواهد داشت و سایت از صفر کدنویسی خواهد شد.
اما اگر شما بودجه زیادی و همچنین رقابت خاصی هم در زمینه کاری شما وجود ندارد نیازی به این مقدار هزینه نیست و می توانید از پکیج های طراحی سایت با وردپرس یا طراحی سایت نیمه اختصاصی ما استفاده کنید.مزایای استفاده از وردپرس عبارتند از : داشتن قالب های متنوع - افزونه ها و ماژول های مختلف برای اضافه کردن امکانات مختلف به سایت - پنل فارسی - رابط کاربری راحت و امنیت بالا.
 

چرا هزینه راه اندازی و نگهداری سایت کمتر از مغازه  است؟
 

بسیاری از افراد تصور می کنند که فروشگاه های اینترنتی در حد مغازه ها درامد دارند یا کمتر.اما این باور کاملا اشتباست و این عدد گاهی به 10 برابر هم می رسد.زمانی که شما هدف شما مخاطبان اینترنت باشد یعنی می توانید بیش از 40 میلیون نفر را هدف بگیرید و این عدد اصلا با ارقام یک مغازه قابل مقایسه نیست و از این رو با داشتن تبلیغات و استراتژی مناسب می توانید تا چندین برابر هم صنفان خود درامد داشته باشید.


برای مثال یک مغازه مبل فروشی بر خیابان اصلی یکی از بهترین مکان های شهر کرج ماکزیمم می تواند تا 10 - 12 میلیون در ماه درامد داشته باشد(خالص) اما یک فروشگاه اینترنتی با کلمات کلیدی مرتبط تا 3 یا 4 برابر همین مقدار درامد خالص دارد و تنها با یک جستجو می توانید آمار و ارقام را متوجه شوید.
 

سفارش اینترنتی طراحی سایت

برای سفارش سایت خود می توانید از بخش تماس با ما و به صورت آنلاین یا کارت به کارت اقدام کنید و حتما نیاز به مراجعه حضوری نیست.برگه قرارداد برای شما فرستاده می شود و شما با پر و امضا کردن آن را به ما ارسال می کنید و پروژه شروع می شود.همچنین ریپورت هفتگی در قالب یک فایل به شما داده خواهد شد تا در روند کار بر آن نظارت کنید.
 

نظرات

امتیاز شما: