طراحی سایت وردپرس

  • چهارشنبه , 2 مرداد 1398
  • 60

طراحی سایت با وردپرس 

سیستم های مدیریت محتوا یا (CMS) ، سیستم های نرم افزاری هستند که به کاربران کمک می کنند تا محتوای خود را بدون نیاز به دانش برنامه نویسی مدیریت کنند.این سیستمها مثل وردپرس ، جوملا و دروپال دارای مزایا و محدودیت هایی هستند.ما در این صفحه به طراحی سایت با وردپرس می پردازیم.از جمله محدودیت های این سیستم اینست که در صورت نیاز به نصب پلاگین های زیاد ، سرعت سایت کاهش می یابد که بر روی سئو سایت ، تاثیر منفی دارد.سایتهایی که با سیتم مدیریت محتوا پیاده سازی می شوند خیلی امکان سفارشی سازی و توسعه ندارند و برای این کار نیاز به دانش برنامه نویسی دارید.

با وجود همه اینها ساخت سایت با وردپرس دارای مزایایی نیز هست:

امکان نصب رایگان

وجود افزونه های مختلف

بروز رسانی مرتب برای رفع مشکلات امنیتی ، فنی و کاربردی

مدیریت آسان

امکان طراحی سایت چند زبانه

پشتیبانی از زبان فارسی

 

دلایل محبوبیت طراحی سایت با وردپرس ، پنل مدیریت آسان و وجود قالبها و پلاگین های فراوان برای رفع انواع نیاز کاربران و امکان ویرایش راحت فایلهای css در قالبهای وردپرس است.بیش از 27 درصد سایتها با وردپرس ساخته شده اند . 

ما در سی یو وب (30uweb) کرج برای پوشش تمام کسب و کارها سفارش طراحی سایت با وردپرس و طراحی سایت اختصاصیرا انجام میدهیم. تا شما متناسب با بودجه ، زمان و امکانات مورد نیاز خود ، ساخت سایت خود را سفارش دهید.

در طراحی سایت با وردپرس همانند هر سایت دیگری در کنار محتوا ارزشمند و یونیک ، شما نیازمند قالبی جذاب هستید تا مخاطب در سایت شما بیشتر بماند و از سایر صفحات شما نیز بازدید نماید.در صورتی که قالب مورد نظر شما موجود نباشد ، ما در سی یو وب کرج طراحی قالب وردپرس را جهت سفارشی سازی سایت شما انجام می دهیم.

موضوع مهم دیگر در طراحی وب سایت وردپرس ، پشتیبانی آن است.به روز نگه داشتن سایت ، رعایت امنیت سایت و محتوا نویسی اصولی به سئو سایت وردپرسی شما کمک میکند و باعث بهبود رتبه در نتایج گوگل می شود.

تعرفه طراحی سایت با وردپرس

هزینه طراحی سایت با وردپرس بر اساس امکانات متفاوت است . جهت اطلاع از قیمت طراحی سایت متناسب با نیازی که دارید با ما تماس بگیرید : 02634459520

جهت مشاهده هزینه طراحی سایت با وردپرس کلیک نمایید .

 

جهت دریافت مشاوره رایگان در زمینه طراحی سایت ، پشتیبانی و سئو سایت ، طراحی اپلیکیشن و دیجیتال مارکتینگ با تیم متخصص سی یو وب (30uweb)واقع در کرج تماس بگیرید .

نظرات

    امتیاز شما: