واقعیت ترکیبی ( Mixed Reality ) در وب

واقعیت ترکیبی ( Mixed Reality ) در وب
top-line

Mozilla ،  ازگسترش یک قابلیت جدید در مورد واقعیت ترکیبی (Mixed Reality) خبر داد. واقعیت ترکیبی در واقع به ترکیب واقعیت و دنیای مجازی اشاره می کند.

ایجاد برنامه نرم افزاری برای Mixed Reality که عملکردش را در وب ، بطور قابل توجه ای در زمینه واقعیت مجازی ((Virtual Reality (VR) و واقعیت تکمیلی  ((Augmented Reality (AR)  توسعه داده است.

Mozilla براین اصل متمرکز است ، چگونه در یک نرم افزار یا یک ماژول بتواند دستگاهها ، هدست ها ، frameworks ها و مجموعه ابزارهای نرم افزاری  را در کنار یکدیگر قرارداده و  بتوانند کارکنند.که بر اساس آن توسعه دهندگان وب بتوانند از ابزارهای مختلف و متدهای ارائه شده را درزمینه تجربیات همه جانبه ، بصورت آنلاین انتخاب کرده و تمامی آنها را در یک روش کاملاَ کاربردی و یکجا در کنارهم داشته باشند.

bottom-line
سی یو وب
سی یو وب

شرکت تخصصی سی یو وب در زمینه های طراحی و پشتیبانی سایت ، تولید محتوا ، سئو سایت ، طراحی اپلیکیشن و بازاریابی دیجیتال درشهر کرج ، مشغول فعالیت است . ما با استفاده از تکنیک های روز طراحی سایت ، سئو سایت مطابق با آخرین تغییرات الگوریتم های گوگل و طراحی اپلیکیشن های بومی با سرعت بالاتر به ارائه خدمات متمایز در حوزه وب می پردازیم.

نظرات

امتیاز شما: