Pinterest ویدئو های تبلیغاتی با حداکثر عرض را معرفی کرد

Pinterest ویدئو های تبلیغاتی با حداکثر عرض را معرفی کرد

Pinterest (پینترست) ویدئو ها تبلیغاتی جدید خود را معرفی کرد که می تواند حداکثر عرض صفحه را بگیرد.

اولین نسخه ویدئو تبلیغاتی در پینترست ، دو سال پیش معرفی شده بود.شرکت می گوید ، در این مدت بخش تبلیغات موفقیت خود را ثابت کرده است و بر روی خرید تاثیرگذار بوده اند.

"دو سال پیش، اولین نسخه ویدئوهای تبلیغاتی را در Pinterest راه اندازی کردیم ، از آن زمان ، مردم در Pinterest ویدئو هایی با کیفیت بالا دیده اند و بر اساس آن ایده پیدا کرده اند ، تصمیم گرفته اند و آنچه دوست داشتند را انجام داده اند.وقتی شما راجع به افکار و رفتار در پینترست ، فکر می کنید ، جای تعجب نیست که مردم می گویند :مشاهده فیلم های برندها در Pinterest  تجربه آنها را بالا برده و آنها بعد از مشاهده فیلم بیشتر علاقه مند به خرید بوده اند."

ویدئو های تبلیغاتی با حداکثر عرض ، نسبت به فرمت استاندارد پینترست ، در خوراک ها (feeds)  و نتایج جستجو در موبایل باعث برجسته شدن و درک بهتر آنها می شود.فرمت در هر دو نسبت 9:16 و 1:1  در دسترس است. 

بهبود فرمت ویدئو برای پینترست مهم بود ، زیرا شرکت می گوید  ، مردم بیشتر علاقه مند به مشاهده ویدئو برندها در پینترست هستند تا سایر پلتفرم ها.

" مردم واقعا علاقه مند به مشاهده ویئو برندها در Pinterest  هستند تا سایر پلترفرم ها.67 درصد ویدئو های منتشر شده در پینترست توسط مردم بازدید شده . مردم می گویند بر اساس آن تصمیمی گرفته اند و 32 درصد مردم سایر پلتفرم ها را ترجیح داده اند و راجع به آن سخن می گویند."

پینترست در حال تست تبلیغات ویدئویی با عرض کامل برای چند تبلیغ در تابستان است . امسال در بخش مدیریت تبلیغات Pinterest  ، این امکان در کنار فرمت استاندارد در دسترس خواهد بود.

سی یو وب
سی یو وب

شرکت تخصصی سی یو وب در زمینه های طراحی و پشتیبانی سایت ، تولید محتوا ، سئو سایت ، طراحی اپلیکیشن و بازاریابی دیجیتال درشهر کرج ، مشغول فعالیت است . ما با استفاده از تکنیک های روز طراحی سایت ، سئو سایت مطابق با آخرین تغییرات الگوریتم های گوگل و طراحی اپلیکیشن های بومی با سرعت بالاتر به ارائه خدمات متمایز در حوزه وب می پردازیم.

نظرات

امتیاز شما: