طراحی وب سایت دامپزشکی ، طراحی سایت کلینیک دامپزشکی

طراحی وب سایت دامپزشکی ، طراحی سایت کلینیک دامپزشکی
top-line

روز دامپزشکی

پیدایش دامپزشکی به سال ها پیش بر می گردد، از زمانی که انسان ها به پرورش حیوانات اهلی پرداختند ، دامپزشکی نیز رواج پیدا کرد. دامپزشکی به بررسی بیماری های مشترک دام و انسان و شناخت ، درمان و پیشگیری بیماری های حیوانات گفته می شود و نقش موثری در بهداشت عمومی و ارتقا سلامت جامعه دارد.در ایران در سال 1311 دانشکده دامپزشکی در ابتدا بصورت مدرسه و سپس دانشکده تاسیس شد و از سال 1369 روز 14 مهر به پیشنهاد دکتر حسن تاج بخش روز دامپزشکی نامیده شد. روز جهانی دامپزشکی 28 آوریل است ، این روز توسط سازمان بهداشت جهانی (OIE)  و انجمن دامپزشکی جهانی به عنوان روز جهانی دامپزشکی نامیده شد.

با توجه به رواج نگهداری حیوانات خانگی در آپارتمان ها و خانه ها ، افراد عادی هم به خدمات دامپزشکی نیاز پیدا کرده اند. این خدمات شامل چند دسته بندی کلی می باشد. وارد کنندگان تجهیزات و ملزومات نگهداری حیوانات خانگی  ، فروشندگان حیوانات خانگی و لوازم مربوط به نگهداری آنها ؛ دامپزشکان و کلینیک های دامپزشکی .

bottom-line top-line

طراحی سایت برای وارد کنندگان تجهیزات نگهداری حیوانات :

شما به عنوان وارد کننده  تجهیزات می توانید از طریق وب سایت  ، فروش  و بازاریابی آنلاین را به کسب و کار خود اضافه نمایید . در این گونه سایتها درج اطلاعات تخصصی محصولات و نحوه استفاده از آنها مورد توجه مخاطبان است. شما می توانید با معرفی تجهیزات جدید و کاربرد آنها با گستره بیشتری از علاقه مندان در ارتباط باشید. صفحه تماس با  ما ، معرفی محصولات و گالری تصاویر و درباره ما از صفحات پر بازدید این گونه سایتهاست.

bottom-line top-line

طراحی سایت برای فروشندگان حیوانات خانگی:

با افزایش استفاده از اینترنت کاربران برای انتخاب و خرید حیوان خانگی مورد علاقه خود ابتدا اطلاعات مربوط به آن را در اینترنت جستجو می کنند ، شما می توانید با قرار دادن تصاویر با کیفیت ، معرفی ابعاد حیوان ، درج اطلاعات راجع به نژاد و گونه هر حیوان، غذای مناسب و قیمت آن در وب سایت خود ، اطلاعات جامعی در اختیار کاربر خود قرار داده و او را به خرید تشویق نمایید.همچنین می توانید تجهیزات و لوازم نگهداری حیوانات را بصورت آنلاین در سایت خود به فروش رسانید.

از بخش های پرکاربرد در این سایتها تالارهای گفتمان و بخش پرسش و پاسخ به سوالات کاربری است. گالری تصاویر و اطلاعات تماس از دیگر بخش های پربازدید این سایتها هستند.

bottom-line top-line

طراحی سایت کلینیک دامپزشکی :

امروزه داشتن وب سایت از الزامات و ابزار کار کلینیک های دامپزشکی است . بسیاری از کاربران مشکلات و نشانه های بیماری حیوانات خود را در اینترنت جستجو می کنند . شما با معرفی خدمات کلینیک خود ، نحوه خدمات رسانی ، داروهای موجود در کلینیک ،  ارائه مقالات دامپزشکی ، معرفی بیماری های رایج حیوانات خانگی و ... می توانید کاربران زیادی را وارد سایت خود نمایید. قرار دادن امکان پرسش و پاسخ ، دسترسی و تعامل کابران با کلینیک شما را افزایش داده و امکان تبدیل آنها به مشتری را بیشتر می کند.

bottom-line top-line

سئو سایت کلینیک دامپزشکی:

مانند تمامی انواع سایتها ، سایتهای دامپزشکی هم نیازمند سئو و بهینه سازی هستند. کلینیک شما برای شناخته شدن وبهتر دیده شدن نیازمند سئو است. سئو محلی (local seo)  تاثیر زیادی براین گونه وب سایتها دارد و باعث جذب بهتر کاربران محلی می شود . حتما در وب سایت دامپزشکی خود از google map استفاده نمایید تا کاربران براحتی بتوانند آدرس کلینیک شما را پیدا کنند و از خدمات شما بهره مند شوند.

برای کسب اطلاعات بیشتر از صفحه طراحی سایت بازدید نمایید.

bottom-line
سی یو وب
سی یو وب

شرکت تخصصی سی یو وب در زمینه های طراحی و پشتیبانی سایت ، تولید محتوا ، سئو سایت ، طراحی اپلیکیشن و بازاریابی دیجیتال درشهر کرج ، مشغول فعالیت است . ما با استفاده از تکنیک های روز طراحی سایت ، سئو سایت مطابق با آخرین تغییرات الگوریتم های گوگل و طراحی اپلیکیشن های بومی با سرعت بالاتر به ارائه خدمات متمایز در حوزه وب می پردازیم.

نظرات

امتیاز شما: