“Code Sample Answer” در bing چیست؟

“Code Sample Answer” در bing چیست؟
top-line

bing (بینگ) یک ویژگی جستجو هوشمند جدید فراهم کرده ، که دقیقا قطعه کدی که توسعه دهنده به دنبال آن است را بر می گرداند.

قطعه کد مورد نظر دقیقا در صفحه نتایج جستجو نمایش داده می شود و این بدین معناست که دیگر کاربر مجبور نیست مقالات طولانی را بررسی کند تا کد مورد نظر خود را بیابد.

bing این ویژگی جدید را  “Code Sample Answer” نامیده است و گفته این الگوریتم جهت صرفه جویی در زمان توسعه دهندگان است.

"خیلی از ما توسعه دهنده هستیم و فکر می کردیم ، چه میشد اگر bing به اندازه کافی هوشمند بود تا این کار را برای ما انجام دهد.bing چطور می تواند با پیدا کردن پاسخ درست ، در زمان ما صرفه جویی کند و دقیقا قطعه کد مورد نظر ما را برگرداند، و اینگونه بود که  “Code Sample Answer” متولد شد."

Code Sample Answer "کد پاسخ نمونه" از امروز در bing در دسترس است.کاربران می توانند آن را با جستجوی عبارتی مثل "convert case using a function in R" ببینند.

کوئری فوق پاسخ زیر را بر می گرداند

به منظور ارائه این پاسخ bing زبان عامیانه و تکنولوژی پردازش زبان طبیعی را با هم ادغام کرده است. 

تریگر Code Sample Answer فقط زمانی اجرا می شود که bing مطمئن شود هدف کاربر از جستجو یافتن قطعه کد است.

عملکرد Code Sample Answer(کد پاسخ نمونه) محدود به زبان برنامه نویسی نیست و دیگر ابزارهای مورد استفاده توسعه دهندگان را نیز پوشش می دهد.

برای مثال در هنگام استفاده از دستورات git و سینتکس آنها ، تریگر Code Sample Answer فعال می شود.

bing همچنین گفته میزان پوشش  Code Sample Answer را پس از دریافت سیگنال های جستجو در وب  و بازخورد توسعه دهندگان افزایش خواهد داد.

bottom-line
سی یو وب
سی یو وب

شرکت تخصصی سی یو وب در زمینه های طراحی و پشتیبانی سایت ، تولید محتوا ، سئو سایت ، طراحی اپلیکیشن و بازاریابی دیجیتال درشهر کرج ، مشغول فعالیت است . ما با استفاده از تکنیک های روز طراحی سایت ، سئو سایت مطابق با آخرین تغییرات الگوریتم های گوگل و طراحی اپلیکیشن های بومی با سرعت بالاتر به ارائه خدمات متمایز در حوزه وب می پردازیم.

نظرات

امتیاز شما: