Dataset Search موتور جستجو جدید google

Dataset Search موتور جستجو جدید google
top-line

 گوگل روز چهارشنبه، یک ویژگی جدید جستجوی ویژه به نام Data Search را معرفی کرد که به جهت کمک به افراد برای پیدا کردن اطلاعات طراحی شده است.

این ابزار دسترسی راحتتر به میلیون ها مجموعه داده در سراسر جهان در وب را فراهم می کند.

همه می توانند از این جستجو استفاده کنند که البته هم اکنون در نسخه بتا(آزمایشی) است.

" در دنیای امروز ، دانشمندان رشته های مختلف و خبرنگاران با افزایش روز افزون ، دیتا را نفس می کشند.برای دسترسی آسان به این دیتاها ، Dataset Search را راه اندازی کرده ایم ، تا دانشمندان ، روزنامه نگاران و هر فردی که به دنبال اطلاعات است بتواند دیتا مورد نیاز برای کار یا داستان خود و یا برآوردن کنجکاوی خود را بیابد. "

سطوح جستجو در مجموعه داده ها از سایت های ناشران، کتابخانه های دیجیتالی و صفحات شخصی نویسندگان حاصل می شود.

موتور جستجوی جدید گوگل تا حد زیادی وابسته به نشانه گذاری "schema markup" ارائه دهندگان مجموعه داده است  ، که در ماه جولای افتتاح شد.استفاده از نشانه گذاری "schema markup" به ناشران اجازه می دهد تا دیتای صفحات خود را به گونه ای توصیف کنند تا گوگل (و سایر موتورهای جستجو) بهتر محتوای آن را درک کنند.

 

 

 

bottom-line
سی یو وب
سی یو وب

شرکت تخصصی سی یو وب در زمینه های طراحی و پشتیبانی سایت ، تولید محتوا ، سئو سایت ، طراحی اپلیکیشن و بازاریابی دیجیتال درشهر کرج ، مشغول فعالیت است . ما با استفاده از تکنیک های روز طراحی سایت ، سئو سایت مطابق با آخرین تغییرات الگوریتم های گوگل و طراحی اپلیکیشن های بومی با سرعت بالاتر به ارائه خدمات متمایز در حوزه وب می پردازیم.

نظرات

امتیاز شما: