استفاده موثر از کلمات کلیدی برای بهینه سازی سایت

استفاده موثر از کلمات کلیدی برای بهینه سازی سایت
top-line

یکی از فاکتورهای مهم برای افزایش بازدید سایت از طریق موتورهای جستجو کلمات کلیدی است. وقتی کاربر عبارتی را جستجو می کند ، سایتهایی که حاوی کلمات مورد نظر کاربر باشد ، نمایش داده می شود .به همین دلیل بسیار مهم است که از این کلمات به شیوه درست در سایت استفاده کرد تا بتوان بهترین بازخورد را دریافت کرد.گوگل از الگوریتم های مختلفی برای پیدا کردن وب سایت مناسب استفاده می کند. اما رعایت یک سری نکات در انتخاب کلمات کلیدی و نحوه استفاده آن در سایت در دیده شدن سایت موثر است.

bottom-line top-line

کلمات کلیدی در عنوان


عنوان صفحه همان چیزی است که در نتایج موتورهای جستجو برای کاربران نمایش داده می شود، بنابراین برای اینکه بتوانید کاربران موتورهای جستجو را به کلیک کردن تشویق کنید، باید از عنوانی جذاب استفاده کنید که کلمه کلیدی نیز در آن استفاده شده باشد. با استفاده صحیح از کلمه کلیدی در عنوان می توانید رتبه سایت را خود را افزایش دهید.
 

bottom-line top-line


کلمه کلیدی در آدرس


کلمه ای که می خواهید با آن در گوگل رتبه بگیرید را حتما در آدرس صفحه ها به کار گیرید.
 

bottom-line top-line


چگالی کلمات کلیدی در متن


برخی از افراد به اشتباه فکر می کنند هرچقدر کلمات کلیدی را در سایت خود بیشتر استفاده کنند، رتبه بهتری خواهند گرفت. اما این موضوع به شرطی درست است که در انجام آن افراطی عمل نکنید. بهتر است که چگالی کلمات کلیدی در صفحات از ۷% بیشتر نشود.
 

bottom-line top-line


کلمات کلیدی در متاتگ


متاتگ هایی مانند متاتگ description برای سئو سایت مهم است. این متاتگ همان توضیحی است که زیر عنوان سایت در موتورهای جستجو نمایش داده می شود. بنابراین اگر کلمه کلیدی شما همان چیزی باشد که افراد جستجو می کنند، گوگل آنها را بولد خواهد کرد و بدین طریق شانس کلیک بر روی وب سایت شما افزایش پیدا خواهد کرد.
 

bottom-line top-line


کلمات کلیدی در alt


خصیصه alt برای تصاویر است و به نوعی توضیح تصویر است. در نوشته های خود برای تصاویر بهتر است از کلمه کلیدی برای alt استفاده کنید تا تصاویر سایت‌تان نیز در موتورهای جستجو بتوانند دیده شوند و به یکی از منابع جذب ترافیک تبدیل شوند.

bottom-line
سی یو وب
سی یو وب

شرکت تخصصی سی یو وب در زمینه های طراحی و پشتیبانی سایت ، تولید محتوا ، سئو سایت ، طراحی اپلیکیشن و بازاریابی دیجیتال درشهر کرج ، مشغول فعالیت است . ما با استفاده از تکنیک های روز طراحی سایت ، سئو سایت مطابق با آخرین تغییرات الگوریتم های گوگل و طراحی اپلیکیشن های بومی با سرعت بالاتر به ارائه خدمات متمایز در حوزه وب می پردازیم.

نظرات

امتیاز شما: