پیام صوتی در ابزار چت لینکدین

پیام صوتی در ابزار چت لینکدین
top-line

لینکدین (linkedin)  شبکه اجتماعی که وقتی از کار خود متنفرید ، آن را چک میکنید ، امکان ارسال پیام صوتی به مخاطبین کسب و کار را فراهم کرده است.


ویژگی جدیدی که پنج شنبه گذشته روی اپلیکیشن موبایل لینکدین (linkedin) راه اندازی شد . شما ابزار چت را در نسخه جدید می بینید.شما فقط می توانید از طریق تلفن همراه خود پیام بفرستید ، اما گوش دادن به پیامها هم از طریق اپلیکیشن و هم وبسایت امکان پذیر است.

پیام شما می تواند یک دقیقه طول بکشد.زمان طولانی برای خواندن رزومه ومهارت های شما.این ابزار همچنین از نیاز به تماس تلفنی جلوگیری می کند و کارفرما احتمالی شما می تواند در یک پادکست نظرتان را گوش کند.

LinkedIn، که متعلق به مایکروسافت (MSFT) است، ایده های عملی تر را ارائه می دهد.برای مثال استفاده از این ابزار هنگام پیاده روی یا وقتی مشغول انجام چند کار هستید.تصور بر این است که این ابزار به ایجاد ارتباط بیشتر افراد با مخاطبین کسب و کار کمک می کند.

مردم عاشق سرگرم شدن در لینکدین هستند و دریافت ایمیل هایی مثل "جان دعوت نامه ای برای شما در لینکداین ارسال کرد " ، اجتناب ناپذیر است.اما این پلتفرم دارای 562 میلیون عضو است و در میان استخدام، نوع HR (منابع انسانی) و دیگر متخصصان کسب و کار محبوب است.

این شبکه اجتماعی حداقل رسوایی را در میان شبکه های اجتماعی دارد . چیزی راجع به دخالت های انتخاباتی یا فروش اطلاعات کاربران از آن شنیده نشده است. البته یکبار در سال 2012 توسط یک هکر روسی ، هک شده است.

این ویژگی جدید صوتی باعث می شود که مردم کمتر و کمتر از voicemail سنتی استفاده کنند. ابزاری که لینکداین (linkedin)  تصور می کند هنوز نمرده است.

bottom-line
سی یو وب
سی یو وب

شرکت تخصصی سی یو وب در زمینه های طراحی و پشتیبانی سایت ، تولید محتوا ، سئو سایت ، طراحی اپلیکیشن و بازاریابی دیجیتال درشهر کرج ، مشغول فعالیت است . ما با استفاده از تکنیک های روز طراحی سایت ، سئو سایت مطابق با آخرین تغییرات الگوریتم های گوگل و طراحی اپلیکیشن های بومی با سرعت بالاتر به ارائه خدمات متمایز در حوزه وب می پردازیم.

نظرات

امتیاز شما: