آپدیت جدید توئیتر امکان پیدا کردن محتوا را آسانتر کرده است.

آپدیت جدید توئیتر امکان پیدا کردن محتوا را آسانتر کرده است.

twitter (توئیتر) اعلام کرد مجموعه جدیدی از ویژگی ها در راهند ، که در رابطه با آسان تر پیدا کردن محتوا هستند.

این شرکت قصد دارد روشی که مردم برای پیدا کردن اطلاعات ، اخبار ویژه ، رویدادهای روز و موضوعات دیگری که به آن توجه می کنند را، تغییر دهد.

در تلاش برای تحقق این چشم انداز توئیتر تایم لاین ، نوتیفیکیشن ها ، بخش جستجو و بخش (Moments) لحظه ها را افزایش داده است.

در ادامه به تغییراتی که در راهند می پردازیم.

بخش جستجو (Explore) : توئیتر (twitter ) قصد ساماندهی این بخش از طریق جایگزینی عنوان بجای محتوا را دارد.تب عناوین در ماه های آینده گسترده خواهد شد.

بخش نتایج جستجو (Search results):  توئیتر اخبار، حوادث و داستانها را در بالای نتایج جستجو اضافه کرده است. این به روز رسانی در حال حاضر در دسترس است.

بخش در حال وقوع (Happening Now):  علاوه بر به روز رسانی در مورد ورزش، این بخش شامل توئیت های مربوط به اخبارویژه و شخصی می شود. این به روز رسانی در ماه های آینده در دسترس خواهد بود.

نوتیفیکیشن (Notifications): علاوه برنوتیفیکیشن اخبار ویژه، توئیتر اعلان های مربوط به علایق شخصی بر اساس آنچه کاربر دنبال و توئیت می کند را ارسال می کند. این تغییرات در هفته های آینده اعمال خواهد شد.

ناوبری جدید (New Navigation): بجای چرخش افقی برای دسترسی به لحظات (Moments) ، توئیتر یک دسترسی تجربه عمودی به لحظات (Moments) را معرفی کرد.

صفحه جام جهانی (World Cup page):  توئیتر صفحه خاصی به جام جهانی 2018 اختصاص داده است.درست مثل صفحه های شخصی برای هر بازی .

سی یو وب
سی یو وب

شرکت تخصصی سی یو وب در زمینه های طراحی و پشتیبانی سایت ، تولید محتوا ، سئو سایت ، طراحی اپلیکیشن و بازاریابی دیجیتال درشهر کرج ، مشغول فعالیت است . ما با استفاده از تکنیک های روز طراحی سایت ، سئو سایت مطابق با آخرین تغییرات الگوریتم های گوگل و طراحی اپلیکیشن های بومی با سرعت بالاتر به ارائه خدمات متمایز در حوزه وب می پردازیم.

نظرات

    امتیاز شما: