اپلیکیشن پست من

اپلیکیشن پست من

پٌست در ایران و جهان سابقه طولانی دارد . از فعالیت چاپارها در قدیم تا تکنولوژی پیشرفته امروزی ؛ همه جزو خدمات پستی به شمار می آیند. امروز ارسال نامه های پستی شخصی بسیار کم شده و بیشتر افراد برای ارتباط با دوستان و آشنایان خود از اپلیکیشن هایی مثل whatsapp ، تلگرام ، imo و ... استفاده می کنند. امروز (17 مهر) به عنوان روز جهانی پست نام گذاری شده است.

البته پست هم از تکنولوژی روز استفاده کرده و اپلیکیشن پست من را در اختیار مخاطبان قرار داده است. سرویس پست‌من یک پلتفرم چند جانبه آنلاین شامل موتور و وانت‌بار است که مبتنی بر اپلیکیشن موبایل و وب ارائه می‌شود. اپلیکیشن پستمن به متقاضیان دریافت این خدمت کمک میکند که در کمترین زمان ممکن نزدیک ترین پیک موتوری به خود را پیدا و به راحت ترین روش ممکن تنها با تعیین محل مبدا و مقصد روی نقشه یک پیک توسط سیستم به آنها معرفی می شود.

امکان دانلود این اپلیکیشن از کافه بازار وجود دارد.

سی یو وب
سی یو وب

شرکت تخصصی سی یو وب در زمینه های طراحی و پشتیبانی سایت ، تولید محتوا ، سئو سایت ، طراحی اپلیکیشن و بازاریابی دیجیتال درشهر کرج ، مشغول فعالیت است . ما با استفاده از تکنیک های روز طراحی سایت ، سئو سایت مطابق با آخرین تغییرات الگوریتم های گوگل و طراحی اپلیکیشن های بومی با سرعت بالاتر به ارائه خدمات متمایز در حوزه وب می پردازیم.

نظرات

امتیاز شما: