اپلیکیشن پست من

اپلیکیشن پست من
top-line

پٌست در ایران و جهان سابقه طولانی دارد . از فعالیت چاپارها در قدیم تا تکنولوژی پیشرفته امروزی ؛ همه جزو خدمات پستی به شمار می آیند. امروز ارسال نامه های پستی شخصی بسیار کم شده و بیشتر افراد برای ارتباط با دوستان و آشنایان خود از اپلیکیشن هایی مثل whatsapp ، تلگرام ، imo و ... استفاده می کنند. امروز (17 مهر) به عنوان روز جهانی پست نام گذاری شده است.

البته پست هم از تکنولوژی روز استفاده کرده و اپلیکیشن پست من را در اختیار مخاطبان قرار داده است. سرویس پست‌من یک پلتفرم چند جانبه آنلاین شامل موتور و وانت‌بار است که مبتنی بر اپلیکیشن موبایل و وب ارائه می‌شود. اپلیکیشن پستمن به متقاضیان دریافت این خدمت کمک میکند که در کمترین زمان ممکن نزدیک ترین پیک موتوری به خود را پیدا و به راحت ترین روش ممکن تنها با تعیین محل مبدا و مقصد روی نقشه یک پیک توسط سیستم به آنها معرفی می شود.

امکان دانلود این اپلیکیشن از کافه بازار وجود دارد.

bottom-line
سی یو وب
سی یو وب

شرکت تخصصی سی یو وب در زمینه های طراحی و پشتیبانی سایت ، تولید محتوا ، سئو سایت ، طراحی اپلیکیشن و بازاریابی دیجیتال درشهر کرج ، مشغول فعالیت است . ما با استفاده از تکنیک های روز طراحی سایت ، سئو سایت مطابق با آخرین تغییرات الگوریتم های گوگل و طراحی اپلیکیشن های بومی با سرعت بالاتر به ارائه خدمات متمایز در حوزه وب می پردازیم.

نظرات

امتیاز شما: