گوگل : سایتهایی با کدهای زیاد جاوااسکریپت به اولویت در نسخه موبایل منتقل نمی شوند

گوگل : سایتهایی با کدهای زیاد جاوااسکریپت به اولویت در نسخه موبایل منتقل نمی شوند
top-line

John Mueller (جان مولر) از گوگل به صاحبان سایت هشدار داد که استفاده زیاد از کد های جاوا اسکریپت "JavaScript" ممکن است مانع ایندکس شدن صفحات دراولویت نسخه موبایل شود.

این موضوع اخیرا در Google Webmaster Central hangout مطرح شد، هنگامی که فردی راجع به چگونگی برخورد گوگل با بخش هایی از سایت که در نسخه موبایل قابل استفاده نیست ، سوال پرسید.

به خصوص صاحب سایت در مورد یک سایت بازی آنلاین نگران بود که با کدهای جاوا اسکریپت یا فلش نوشته شده بود. 

صاحب سایت در مورد نحوه خزش" Crawl" سایت پرسیده بود.

مولر در پاسخ گفت که سیستم های گوگل احتمالا با این نوع سایت ها گیج می شوند. 

گوگل به طور کامل نمیداند که باید این سایت را در اولویت نسخه موبایل قرار دهد یا خیر و احتمالا بخاطر حفظ امنیت این کار را انجام ندهد.

مولر پیشنهاد داد که به دنبال راهی باشید تا به گوگل اعلام کنید که سایت آماده ایندکس شدن درنسخه موبایل است.وی گفت یک راه خوب می تواند انتقال محتوای مشکل دار(بازی فلش) به یک سایت دیگر یا چیزی شبیه آن باشد تا بطور واضح برای گوگل مشخص شود که نسخه موبایل سایت آماده ایندکس شدن است.

bottom-line
سی یو وب
سی یو وب

شرکت تخصصی سی یو وب در زمینه های طراحی و پشتیبانی سایت ، تولید محتوا ، سئو سایت ، طراحی اپلیکیشن و بازاریابی دیجیتال درشهر کرج ، مشغول فعالیت است . ما با استفاده از تکنیک های روز طراحی سایت ، سئو سایت مطابق با آخرین تغییرات الگوریتم های گوگل و طراحی اپلیکیشن های بومی با سرعت بالاتر به ارائه خدمات متمایز در حوزه وب می پردازیم.

نظرات

امتیاز شما: