آیا خطای تایپی روی نتایج جستجو گوگل تاثیر منفی دارد؟

آیا خطای تایپی روی نتایج جستجو گوگل تاثیر منفی دارد؟
top-line

جان مولر از گوگل می گوید : گوگل خطا های تایپی را به حساب نمی آورد.

جان مولر تحلیل گر ترند گوگل وبمستر در این رابطه توضیح داد که غول جستجو چطور با مشکلات تایپی برخورد میکند.

مولر این موضوع را در پاسخ به کاربری گفت که نگران بود ، اشتباهات تایپی موجب شود مطلب از نظر  گوگل مطلبی با کیفیت پایین در نظر گرفته شود.

او اظهار داشت که در واقع اینطور نیست.در حالیکه همیشه توصیه شده موضوعات دیده شده را برطرف نمایید ، گوگل به دنبال شمارش خطاهای تایپی در محتوا و کاهش رتبه در  نتایج جستجو بر اساس این معیار نبوده است.

اگرچه گوگل خطاهای تایپی در محتوا را در نظر نمیگیرد اما به این معنا نیست که ارزش ویرایش قبل از انتشار راندارد.

نوشته خوب و بدون غلط ، به فرد نویسنده آن محتوا اعتبار می دهد و آنهم به انتشار آن اعتبار می بخشد.

اگر یک نشریه بطور مداوم با انتشار مطالب حاوی خطا شناخته شود ، ممکن است دیگر توسط کاربران جدی گرفته نشود ، بخصوص اگر سایت رقیبی با محتوا بدون اشکال وجود داشته باشد.

درحالیکه خطای تایپی از نظر گوگل شمرده نمیشود ، مهمتر آنست که به این موضوع توجه کنید که خوانندگان شما محتوا را درک کنند.

اگر شما یک ویراستار ندارید تا مطالب شما را ویرایش کند ، همیشه ارزش دارد که خودتان وقت بگذارید و یکبار دیگر محتوا خود رابخوانید ودر صورت لزوم ویرایش کنید.این یعنی برای کار خود ارزش قائلید و این باعث میشود وقتی کاربران بار دیگر در نتایج جستجو لینک شما را دیدند روی آن کلیک نمایند.

 

bottom-line
سی یو وب
سی یو وب

شرکت تخصصی سی یو وب در زمینه های طراحی و پشتیبانی سایت ، تولید محتوا ، سئو سایت ، طراحی اپلیکیشن و بازاریابی دیجیتال درشهر کرج ، مشغول فعالیت است . ما با استفاده از تکنیک های روز طراحی سایت ، سئو سایت مطابق با آخرین تغییرات الگوریتم های گوگل و طراحی اپلیکیشن های بومی با سرعت بالاتر به ارائه خدمات متمایز در حوزه وب می پردازیم.

نظرات

امتیاز شما: