ابزار کپی رایت یوتیوب copyright-match

ابزار کپی رایت یوتیوب copyright-match
top-line

گوگل گام جدیدی در راستای کمک به سازندگان یوتیوب (YouTube) در حمایت از کارهای دارای حق کپی رایت خود برداشته است.

این شرکت یک ابزار جدید کپی رایت را منتشر کرده است ، که در جهت یافتن محتویاتی که دوباره در کانال های دیگر بارگذاری شده اند ، طراحی شده است.

سازندگان می توانند ویدئو های خود را از طریق این ابزار آپلود کنند ، سپس یوتیوب  (YouTube) آنها را اسکن می کند و سعی می کند ویدئو های مشابه یا دقیقا مثل آن را پیدا کند.

هنگامی که ویدئو مشابه پیدا شود ، در برگه "matches" (مشابه ها) نمایش داده می شود.

در اینجاست که سازنده می تواند تصمیم بگیرد چه کاری انجام دهد.این می تواند شامل تماس با کانال های دیگر ، درخواست حذف  باشد و یا به سادگی هیچ کاری انجام ندهد.

مالکیت حق کپی رایت بر اساس اینکه چه کسی اول آن را آپلود کرده است ، تعیین می شود.

"این مهم است که شما اولین نفری باشید که تولید محتوا انجام داده اید و ویدئو خود را منتشر می کنید ، زمان آپلود روشی است که ما برای تعیین نمایش مشابه ها انتخاب می کنیم."

گوگل متوجه شد که این ابزار برای پیدا کردن  بارگذاری کامل مجدد طراحی شده است ، به این معنی که ویدئوهایی که بخشی از یک محتوای را نمایش می دهند در برگه "matches" نمایش داده نخواهند شد.

چنانچه سازندگان محتوای خود را در کانال های دیگر ببینند که بارگذاری شده است ، همیشه می توانند از طریق فرم وب کپی رایت آن را گزارش دهند.

ابزار کپی رایت هفته آینده برای سازندگان با بیش از  100k مشترک ، شروع به کار خواهد کرد.

گوگل (google)  گفته برای حدود یک سال این ابزار را تست کرده است تا آن را ایمن و موثر کند. این نظارت همچنان ادامه خواهد یافت.

 

bottom-line
سی یو وب
سی یو وب

شرکت تخصصی سی یو وب در زمینه های طراحی و پشتیبانی سایت ، تولید محتوا ، سئو سایت ، طراحی اپلیکیشن و بازاریابی دیجیتال درشهر کرج ، مشغول فعالیت است . ما با استفاده از تکنیک های روز طراحی سایت ، سئو سایت مطابق با آخرین تغییرات الگوریتم های گوگل و طراحی اپلیکیشن های بومی با سرعت بالاتر به ارائه خدمات متمایز در حوزه وب می پردازیم.

نظرات

امتیاز شما: