نمایش هشتگ های قابل جستجو در یوتیوب

نمایش هشتگ های قابل جستجو در یوتیوب

در حال حاضر یوتیوب هشتگ ویدئو ها را بالای عنوان آنها نمایش می دهد که به کاربران کمک می کند تا بتوانند آن را جستجو کرده و ویدئو هایی با عنوان مشابه رابیابند.

هم اکنون هشتگ در ویدئو هایی که از طریق مرورگر و یا اپلیکیشن اندروید دیده می شوند ، نمایش داده می شوند ولی از طریق اپلیکیشن ios نمایش داده نمی شوند.

هشتگ ها بصورت یک متن آبی در بالای عنوان ویدئو نمایش داده می شوند.

کاربران می توانند روی یک هشتگ کلیک کنند یا روی آن ضربه بزنند تا یک جستجوی یوتیوب برای ویدیوهای دیگر که حاوی همان هشتگ هستند را انجام دهد.

همچنین کاربران می توانند هشتگ را در نوار جستجوی YouTube تایپ کنند تا به صورت دستی دیگر ویدئوها با این هشتگ جستجو کنند.

سازندگان YouTube می توانند به راحتی هشتگ های مورد نظر را در قسمت توضیحات وارد کنند.

این را هم در نظر داشته باشید که تنها سه هشتگ اول در توضیحات ویدئو ، در بالای عنوان نمایش داده می شوند.

هشتگ ها می توانند مستقیما در عنوان ویدئو نیز استفاده شوند.

استفاده از هشتگ در یوتیوب

سازندگان باید از سیاست هشتگ گذاری یوتیوب پیروی کنند که این شامل عدم استفاده از هشتگ های تعرض و سخنرانی های کینه ورزانه و یا هشتگ گذاری برای اشاره مستقیم به افراد و توهین به آنهاست.

یک سیاست دیگر در هشتگ گذاری ، عدم استفاده بیش از حد از هشتگ است که یوتیوب بیش از 15 هشتگ برای یک ویدئو را در نظر گرفته است.

نقض سیاست های استفاده از هشتگ یوتیوب ممکن است منجر به نادیده گرفتن هشتگها ویا حذف ویدئو از نتایج جستجو و یا حذف کامل ویدئو از پلت فرم شود.

هشتگ ها در چند روز گذشته به عنوان ویدئو ها اضافه شده اند ،آنها به صورت خودکار به ویدیوهای قبلا آپلود شده که دارای توضیحات هستند ارسال می شوند .

سی یو وب
سی یو وب

شرکت تخصصی سی یو وب در زمینه های طراحی و پشتیبانی سایت ، تولید محتوا ، سئو سایت ، طراحی اپلیکیشن و بازاریابی دیجیتال درشهر کرج ، مشغول فعالیت است . ما با استفاده از تکنیک های روز طراحی سایت ، سئو سایت مطابق با آخرین تغییرات الگوریتم های گوگل و طراحی اپلیکیشن های بومی با سرعت بالاتر به ارائه خدمات متمایز در حوزه وب می پردازیم.

نظرات

امتیاز شما: