تعرفه تولید محتوا | قیمت تولید محتوا | هزینه تولید محتوا

هزینه تولید محتوا

تعرفه تولید محتوا | قیمت تولید محتوا | هزینه تولید محتوا

  • 31 مرداد 1398
  • 83

حتما شما هم در مورد اهمیت تولید محتوا برای سایت شنیده اید. برای توسعه استراتژی محتوا باید اهداف تعیین شده ای داشته باشید. کاربران هدف خود را بطور دقیق مشخص نمایید ، اینکه قصد دارید مشتریان جدیدی بیابید و یا مشتریان فعلی خود را توسعه دهید، در نوع محتوا شما تاثیر گذار است.

سفارش تولید محتوا بر اساس استراتژی محتوا چیست ؟

استراتژی محتوا در حقیقت "چراها " ی نوشتن یک محتواست . چرا محتوا تولید می کنم؟ این محتوا چطور و به چه کسی کمک می کند؟ چطور یک محتوا یکتا تولید کنم؟ قصد انتشار محتوا خود در چه شبکه های اجتماعی را دارم ؟ زمانبندی انتشار محتوای من به چه صورت است؟ به بیان دیگر استراتژی محتوا ، تولید و نوشتن آن چیزی است که برای کاربر مفید و قابل استفاده باشد. استراتژی تولید محتوا شما باید باعث افزایش درآمد ، هزینه کمتر و مشتریان بیشتر شود.

اگر هنوز استراتژی محتوا ندارید و نمیدانید چه محتوایی را باید در سایت خود قرار دهید ، جهت سفارش تولید محتوا با کارشناسان ما در سی یو وب کرج تماس بگیرید تا با ارائه مشاوره رایگان ، شما را در این زمینه یاری کنیم.

بدلیل بروز رسانی سایت، لطفا جهت اطلاع از قیمتها با شماره 34459520-026 تماس بگیرید.

تعرفه تولید محتوا :

قیمت ثبت سفارش تولید محتوا در سایت سی یو وب (30uweb) به شرح زیر است. جدول هزینه تولید محتوا به تفکیک نوع محتوا (متن ، موشن گرافیک ، اینفوگرافیک ، پادکست ، تیزر تبلیغاتی و محصول محور ) می باشد.

تیزرهای تبلیغاتی کلاس B با درنظر گرفتن حداقل های حرفه ای و با بهترین کیفیت تصویری ممکن طراحی و تولید می شوند.

تیزرهای تبلبغاتی کلاس A با در نظر گرفتن شرایط بهینه از نظر هزینه و محتوا طراحی و ساخته می شوند.

 

مشخصات تولید محتوای محصول

استاندارد سازی

سئو سازی محتوا

سئو و ادیت تصاویر محصول

افزودن تگ ، متا تگ و متا دسکریپشن

انحصاریبودن محتوا

 

 

پیشتر در مقاله محتوا نویسی اصولی چیست به مقوله تولید محتوا مناسب پرداختیم و به تفصیل دلیل تفاوت  قیمت زیاد و عجیب تولید محتوا در ایران را توضیح دادیم. جداول هزینه تولید محتوا  فوق برای محصولات با تعداد بالا و یا تولید محتوا بصورت منظم (هفتگی یا ماهانه)  شامل تخفیف خواهد شد .

خدمات تولید محتوا در شرکت سی یو وب شامل محتوا متنی ، ویدئو ، عکس ، پادکست ، تیزر ، اینفوگرافیک و موشن گرافیک می باشد ،که سفارش تولید محتوا متنی شامل تالیف متون فارسی و یا ترجمه مطالب انگلیسی می باشد و با توجه به موضوع تجارت و کلمات کلیدی شما انتخاب می شود و اصول سئو در ساختار مطالب رعایت می شود.

جهت مشاهده هزینه پشتیبانی محتوایی روی لینک کلیک نمایید.

جهت ثبت سفارش تولید محتوا در سایت سی یو وب (30uweb) کلیک نمایید.