هزینه خدمات تولید محتوا

هزینه خدمات تولید محتوا
  • 15 مهر 1401
  • 2490

حتما شما هم در مورد اهمیت تولید محتوا برای سایت شنیده اید. برای توسعه استراتژی محتوا باید اهداف تعیین شده ای داشته باشید. کاربران هدف خود را بطور دقیق مشخص نمایید؛ اینکه قصد دارید مشتریان جدیدی بیابید و یا مشتریان فعلی خود را توسعه دهید، در نوع محتوا و تعرفه تولید محتوای شما، تاثیر گذار است.

سفارش تولید محتوا بر اساس استراتژی محتوا چیست؟

استراتژی محتوا در حقیقت "چراها " ی نوشتن یک محتواست. چرا محتوا تولید می کنم؟ این محتوا چطور و به چه کسی کمک می کند؟ چطور یک محتوا یکتا تولید کنم؟ قصد انتشار محتوا خود، در چه شبکه های اجتماعی را دارم؟ زمانبندی انتشار محتوای من به چه صورت است؟ به بیان دیگر استراتژی محتوا، تولید و نوشتن آن چیزی است که برای کاربر مفید و قابل استفاده باشد. استراتژی تولید محتوا شما باید باعث افزایش درآمد، هزینه کمتر و مشتریان بیشتر شود. همچنین داشتن یک استراتژی هدفمند می تواند به کنترل هزینه تولید محتوا هم کمک کند.

اگر هنوز استراتژی محتوا ندارید و نمیدانید چه محتوایی را باید در سایت خود قرار دهید، جهت سفارش تولید محتوا با کارشناسان ما در سی یو وب کرج تماس بگیرید تا با ارائه مشاوره رایگان ، شما را در این زمینه یاری کنیم.

خدمات تولید محتوا در شرکت سی یو وب شامل محتوا متنی، ویدئو، عکس، پادکست، تیزر، اینفوگرافیک و موشن گرافیک می باشد، که سفارش تولید محتوا متنی شامل تالیف متون فارسی و یا ترجمه مطالب انگلیسی می باشد و با توجه به موضوع تجارت و کلمات کلیدی شما انتخاب می شود و اصول سئو در ساختار مطالب رعایت می شود.

مشخصات تولید محتوای محصول

استاندارد سازی

سئو محتوا

سئو و ادیت تصاویر محصول

افزودن تگ ، متا تگ و متا دسکریپشن

انحصاری بودن محتوا

پیشتر در مقاله محتوا نویسی اصولی چیست به مقوله تولید محتوا مناسب پرداختیم و به تفصیل، دلیل تفاوت قیمت زیاد و عجیب تولید محتوا در ایران را توضیح دادیم. جداول هزینه تولید محتوا که در زیر آمده است، برای محصولات با تعداد بالا و یا تولید محتوا بصورت منظم (هفتگی یا ماهانه) شامل تخفیف خواهد شد.

قیمت خدمات تولید محتوا

نوع محتوا توضیحات تعداد کلمات هزینه تولید هر محتوا (تومان))
تولید محتوای سایت فروشگاهی (پایه) 10 تا 50 محصول 300 تا 500 کلمه 1000000 ثبت سفارش
تولید محتوای سایت فروشگاهی (اقتصادی) 50 تا 200 محصول 300 تا 500 کلمه 2500000 ثبت سفارش
تولید محتوای سایت فروشگاهی (حرفه ای) 200 تا 1000 محصول 300 تا 500 کلمه 7500000 ثبت سفارش
تولید محتوای سایت فروشگاهی (ویژه) بیشتر از 1000 محصول مطابق نظر مشتری ثبت سفارش