تعرفه تولید محتوا | قیمت تولید محتوا | هزینه تولید محتوا

هزینه تولید محتوا
  • 6 بهمن 1398
  • 400

حتما شما هم در مورد اهمیت تولید محتوا برای سایت شنیده اید. برای توسعه استراتژی محتوا باید اهداف تعیین شده ای داشته باشید. کاربران هدف خود را بطور دقیق مشخص نمایید ، اینکه قصد دارید مشتریان جدیدی بیابید و یا مشتریان فعلی خود را توسعه دهید، در نوع محتوا شما تاثیر گذار است.

سفارش تولید محتوا بر اساس استراتژی محتوا چیست ؟

استراتژی محتوا در حقیقت "چراها " ی نوشتن یک محتواست . چرا محتوا تولید می کنم؟ این محتوا چطور و به چه کسی کمک می کند؟ چطور یک محتوا یکتا تولید کنم؟ قصد انتشار محتوا خود در چه شبکه های اجتماعی را دارم ؟ زمانبندی انتشار محتوای من به چه صورت است؟ به بیان دیگر استراتژی محتوا ، تولید و نوشتن آن چیزی است که برای کاربر مفید و قابل استفاده باشد. استراتژی تولید محتوا شما باید باعث افزایش درآمد ، هزینه کمتر و مشتریان بیشتر شود.

اگر هنوز استراتژی محتوا ندارید و نمیدانید چه محتوایی را باید در سایت خود قرار دهید ، جهت سفارش تولید محتوا با کارشناسان ما در سی یو وب کرج تماس بگیرید تا با ارائه مشاوره رایگان ، شما را در این زمینه یاری کنیم.

بدلیل بروز رسانی سایت، لطفا جهت اطلاع از قیمتها با شماره 34459520-026 تماس بگیرید.

تعرفه تولید محتوا :

قیمت ثبت سفارش تولید محتوا در سایت سی یو وب (30uweb) به شرح زیر است. جدول هزینه تولید محتوا به تفکیک نوع محتوا (متن ، موشن گرافیک ، اینفوگرافیک ، پادکست ، تیزر تبلیغاتی و محصول محور ) می باشد.