تعرفه پشتیبانی سایت و شبکه های اجتماعی | قیمت پشتیبانی سایت و شبکه های اجتماعی | هزینه پشتیبانی سایت و شبکه های اجتماعی

هزینه پشتیبانی سایت و شبکه های اجتماعی

تعرفه پشتیبانی سایت و شبکه های اجتماعی | قیمت پشتیبانی سایت و شبکه های اجتماعی | هزینه پشتیبانی سایت و شبکه های اجتماعی

  • 31 مرداد 1398
  • 101

 پکیج های هزینه ماهانه پشتیبانی وب سایت | تعرفه پشتیبانی سایت در کرج

وجود مشکلات فنی در سایت باعث افت رتبه شما در نتایج جستجو گوگل خواهد شد .بنابراین لازم است دائما سایت خود را رصد کنید تا از عدم وجود مشکلاتی مثل لینک های شکسته و مشکلات فنی و ... مطمئن شوید.برون سپاری این کار به تیم متخصص باعث صرفه جویی در زمان و هزینه شما خواهد شد.

با انتخاب پکیج تعرفه پشتیبانی سایت سی یو وب متناسب با بودجه و نیاز خود ، از خدمات پشتیبانی وبسایت بهره مند شده و سایت خود را جهت بهتر دیده شدن در صفحات نتایج جستجو و افزایش مخاطب بروز نگه دارید.

پشتیبانی سایت در شرکت سی یو وب (30uweb) شامل بخش های مختلف پشتیبانی فنی ، محتوایی و مدیریت شبکه های اجتماعی می شود ، که در سئو سایت شما موثر بوده و باعث بهبود رتبه در نتایج جستجو گوگل می شود.

در صورت تمایل به تغییر دفعات محتواگذاری در پکیج های تعرفه پشتیبانی سایت می توانید با ما تماس بگیرید و پکیج اختصاصی  خود را داشته باشید. (در حال حاضر به دلیل بروز رسانی سایت، قادر به مشاهده قیمت ها نیستید، لطفا با شماره 34450529-026 تماس بگیرید.)

 

بازاریابی شبکه های اجتماعی در حقیقت افزایش بازدید سایت و جلب توجه مخاطب از طریق شبکه های اجتماعی است. از رسانه های اجتماعی می توان به عنوان یک ابزار روابط عمومی و بازاریابی مستقیم استفاده کرد که باعث شناساندن برند شما می شود.

با تولید محتوا مناسب برای هر شبکه اجتماعی و انتشار آن می توانید بازدید یا ترافیک وب سایت خود را افزایش دهید و این منجر به بهبود رتبه شما در نتایج جستجو گوگل می شود.

با کمک شبکه های اجتماعی که به سوشیال مدیا معروفند ، می توانید ازنظرات مشتریان راجع به محصولات و خدمات خود مطلع شوید و آنها را بهبود ببخشید.

بدون فعالیت منظم ، تولید محتوای جذاب و شناخت از مخاطبان هر یک از شبکه های اجتماعی ، کارکرد این ابزارهای مفید تا حد قابل توجهی کم اثر خواهد شد، شما پیوسته با انتشار مطالب ، انتخاب هشتگ های موثر و دعوت از مخاطبان، افراد جدیدی را جذب می نمایید.این مهم صرفا با فعالیت های تخصصی ، زمانبر و خلاقانه میسر است.

شاید برون سپاری مدیریت شبکه های اجتماعی به شرکتهایی که تخصص هایی چون ، گرافیک ، محتوا نویسی ، شناخت مخاطب ، خلاقیت ، قوانین و اصول سئو و هشتگ گذاری را یکجا دارند ، موثرترین راه باشد.این قائده حرفه ای بودن است که باید رعایت شود.

چگونه کاربران هدف خود را در شبکه های اجتماعی بیابید ؟

اگر مشتریان شما جوانان 15 تا 30 ساله هستند ، اینستاگرام بهترین شبکه اجتماعی هدف برای شماست.

بر اساس آمار جهانی ، 71 درصد مردم از فیس بوک استفاده می کنند، که واقعا بازار هدف بزرگی است.با ایجاد یک صفحه تجاری در فیسبوک می توانید برند و محصولات خود را به جهانیان معرفی کنید.البته در ایران استفاده از فیسبوک کمتراست، اما روی سئو سایت شما تاثیر مثبت دارد.

توئیتر یک شبکه اجتماعی است که شامل مقالات ، تصاویر و لینک هاست.گستره سنی نوجوان ، جوان و میان سال از این سوشیال مدیا استفاده می کنند.البته گاهی افراد مسن تر هم در این شبکه فعالیت می کنند.

اگر بازار هدف شما خانم های 18 تا 49 ساله هستند ، اینستاگرام ، شبکه اجتماعی پیشنهادی ماست.

کسب و کارها در این شبکه اجتماعی محصولات ، خدمات و ایده های خود را قرار می دهند.

لینکداین ، یک شبکه اجتماعی تخصصی در حوزه کار و کاریابی است که جایگاه خود را میان ایرانیان پیدا کرده است.شرکتهای B2B حتما لازم است در این شبکه اجتماعی قوی فعال باشند.

در ایران از تلگرام هم به عنوان شبکه اجتماعی یاد می شود ، تلگرام در حقیقت شبکه اجتماعی نیست و یک پیام رسان است. اما بخاطر محبوبیتش ، آن را نیز در پکیج های پشتیبانی شبکه های اجتماعی سی یو وب در نظر گرفته ایم.

اما موفقیت در شبکه های اجتماعی نیازمند فعالیت مستمر و طولانی مدت است. نکته حائز اهمیت در این میان نحوه محتوا گذاری در این شبکه ها و قرار دادن  محتوا درست  در آنهاست.

سبک محتوا در هر شبکه اجتماعی متفاوت است و اطلاع از آن نیازمند دانش و تخصص بوده تا محتوای بهینه شده برای هر شبکه  اجتماعی تولید و منتشر شود.

انتشار منظم محتوا در شبکه اجتماعی یک ضرورت است. شما نباید پس از انتشار یک مطلب ناپدید شوید.حتما باید نظرات کاربران را بخوانید و به آنها پاسخ دهید و با کاربران خود تعامل کنید تا به نتیجه مطلوب برسید.

درست است! این کار زمانبر است و تیم متخصص سی یو وب در کرج ، این کار را برای شما انجام خواهد داد.

قرار دادن ربات هایی که بطور اتوماتیک این کار را انجام میدهند ، روش مناسبی نیست زیرا کاربران خیلی زود متوجه این موضوع می شوند و اغلب باعث عدم اطمینان کاربر می شود.

 

 

تخصص ما قرار دادن محتوا سئو شده ، یونیک و مناسب برای هر شبکه اجتماعی است و پاسخ به نظرات کاربران مطابق با نظر کارفرما صورت میگیرد.

  

تعرفه پشتیبانی شبکه های مجازی

اگر به دنبال افزایش بازدید و کسب رتبه در نتایج جستجو  به صورت ارگانیک هستید ، لازم است محتوایی یونیک ایجاد کنید. اما تولید محتوا کاری وقت گیر و پر هزینه است. به همین جهت برون سپاری آن به شرکت معتبر که محتوایی یونیک و استاندارد تولید کند ، مقرون به صرفه خواهد بود.

منظور از پشتیبانی محتوایی وب سایت ، قرار دادن محتوا مناسب ، یونیک و سئو شده در وب سایت است . هدف از پشتیبانی محتوایی سایت دیده شدن توسط جستجوگران و در نتیجه کسب رتبه بهتر در نتایج جستجو است.با قرار دادن محتوا مناسب ، بر اساس کلمات کلیدی مورد نظر جستجوگران ، شانس دیده شدن سایت شما افزایش یافته و ترافیک وب سایت افزایش می یابد. گروه سی یو وب در کرج با رائه خدمات پشتیبانی محتوایی ، تولید محتوا سئو شده و یونیک شما را در این امر یاری می کند.

هزینه پشتیبانی محتوایی وب سایت

جهت اطلاع از قیمت ها لطفا با ما تماس بگیرید: 02634459520