نحوه انتشار پست مشترک در اینستاگرام (collaps)

نحوه انتشار پست مشترک در اینستاگرام (collaps)
top-line

نحوه انتشار پست مشترک در اینستاگرام (collabs)

پست مشترک اینستاگرام قابلیت جدیدی است که به تازگی اینستاگرام جهت مدیریت شبکه های اجتماعی راه اندازی کرده است. با استفاده از این قابلیت شما می‌توانید از دو پروفایل متفاوت یک پست را منتشر کنید به این صورت که نام هر دو پروفایل در در بالای پست نوشته می‌شود. پست مشترک افزایش چشمگیر بازدید پست شما را به همراه دارد.

نحوه گذاشتن پست مشترک در اینستاگرام:

اکانت اول در هنگام انتشار پست پس از فشردن دکمه Tag people با استفاده از گزینهInvite Collaborator یک درخواست برای اکانت دوم ارسال می‌کند.
اکانت دوم برای پذیرفتن درخواست پست مشترک یک ناتیفیکیشن در دایرکت دریافت میکند. برای پذیرفتن درخواست دکمه Review و سپسAccept  را انتخاب کنید.

 

پذیرفتن درخواست پست مشترک

چرا اینستاگرام من قابلیت collabs را ندارد؟

در صورتی که آخرین نسخه اینستاگرام را نصب کرده اید و این قابلیت را ندارید بهتر کمی صبر کنید چرا که اینستاگرام این ویژگی برای بسیاری افراد فعال و برای بسیاری دیگر هنوز فعال نکرده است.

نحوه خروج اکانت دوم از پست مشترک اینستاگرام

روی سه نقطه بالای پست بفشارید و گزینه stop sharing را انتخاب کنید.

نحوه حذف افراد از پست مشترک اینستاگرام

اکانت اول می‌تواند با فشردن سه نقطه بالای پست و سپس انتخاب گزینه Edit در قسمت افراد تگ شده اکانت دوم را حذف نماید.

bottom-line
سی یو وب
سی یو وب

شرکت تخصصی سی یو وب در زمینه های طراحی و پشتیبانی سایت ، تولید محتوا ، سئو سایت ، طراحی اپلیکیشن و بازاریابی دیجیتال درشهر کرج ، مشغول فعالیت است . ما با استفاده از تکنیک های روز طراحی سایت ، سئو سایت مطابق با آخرین تغییرات الگوریتم های گوگل و طراحی اپلیکیشن های بومی با سرعت بالاتر به ارائه خدمات متمایز در حوزه وب می پردازیم.

نظرات

امتیاز شما: