سئو

ویژگی های سایت گردشگری | طراحی سایت گردشگری

در سئو سایت گردشگری نکات ظریفی وجود دارد که لازم است از مرحله طراحی سایت در نظر گرفته شود . پس از آن استراتژی محتوا و سئو محتوایی به کسب رتبه سایت کمک می کند.سایت جامع گردشگری و توریستی طیف گسترده ای از محتوا را شامل می شود.

12 اشتباه سئو که باید هم اکنون بر طرف کنید

در این مقاله 12 اشتباه رایج در سئو را مورد بررسی قرار داده ایم.عدم بهینه سازی سایت برای جستجوی محلی ، استفاده از محتوای بی کیفیت و تکراری ، انتخاب کلمه کلیدی اشتباه ، دریافت بک لینک از سایتهای اسپم ،نادیدیه گرفتن لینک های شکسته ، عدم لینک دهی داخلی ، عدم حضور در شبکه های اجتماعی ، سرعت لود پایین و....

بهینه سازی سایت فروشگاهی

سئو سایت فروشگاهی از طراحی سایت شروع شده و فرآیندی پایان ناپذیر است. نکات مهمی در سئو سایت فروشگاهی وجود دارد که باعث تفاوت آن با بهینه سازی سایر سایتها می شود.شرکت سی یو وب ارائه دهنده خدمات سئو محتوایی ، تولید محتوا ، طراحی سایت و اپلیکیشن در کرج

راهنمای جدول تناوبی سئو - شبکه های اجتماعی

در این مقاله از سری مقالات راهنمای جدول تناوبی سئو به مبحث شبکه های اجتماعی پرداخته ایم. شهرت در شبکه های اجتماعی و میزان به اشتراک گذاری از جمله عوامل مهم در شناخت برند و سایت می باشد.

راهنمای جدول تناوبی سئو و شخصی سازی

در این مقاله از مجموعه مقالات راهنمای جدول تناوبی عوامل موفقیت در سئو به نقش شخصی سازی بر رتبه و تاثیر آن پرداخته ایم.این مبحث مربوط به سئو محلی یا local seo می شود و پیشینه کاربر نیز مورد توجه قرار میگیرد.

جدول تناوبی سئو و ساختار سایت

گروه دیگری که در جدول تناوبی عوامل موفقیت در سئو بررسی می شوند ، on-page-seo بخش ساختار سایت و تاثیر آن بر سئو است. در این گروه عوامل سرعت سایت ، قابلیت خزندگی ، موبایل پسند بودن ، canonical و https مورد بررسی قرار میگیرند.

جدول تناوبی سئو

جدول تناوبی عوامل موفقیت در سئو ، ارائه شده توسط Search Engine Land، می باشد. هدف از طراحی جدول تناوبی سئو نمایش عواملی است که به سایت جهت جذب ترافیک ارگانیک کمک می کند.ما در این مجموعه مقالات تمامی بخش ها را به تفکیک مورد بررسی قرار می دهیم.شرکت سی یو وب 30uweb ارائه دهنده خدمات وب ، طراحی سایت ، سئو و تولید محتوا

استراتژی کلمات کلیدی

چندین سال است موتورهای جستجو ، اهمیت سیگنال های کلمات کلیدی برای رتبه بندی را به حداقل رسانده اند.حتی دیگر لازم نیست دقیقا کلمه کلیدی را در عبارات صفحات وب خود استفاده کنید.جستجوی کلمات کلیدی هنوز هم مهم است. اما به شیوه ای متفاوت از گذشته.

آموزش سئو - اهمیت تگ h1 در سئو

تگ h1 برای SEO ، قابلیت استفاده و دسترسی بسیار مهم است. در حالت ایده آل شما باید برای هر کدام از صفحات سایت خود ، یک تگ h1 داشته باشید.برای بهبود وضعیت سئو سایت عوامل مختلفی وجود دارند و تگ گذاری درست از موارد on page seo یا سئو داخلی است.

بهینه سازی محتوا برای جستجو

امروزه یکی از راه های بازاریابی ، بازاریابی محتوایی است. برای دیده شدن محتوالازم است آن محتوا خود را برای جستجو بهینه سازی کنید. در این مقاله به توضیح تکنیک های بهینه سازی محتوا برای موتورهای جستجو پرداخته ایم.

انتخاب عنوان مناسب برای کاربر و گوگل

انتخاب عنوان مناسب بر تصمیم کاربر موثر است. یک عنوان جذاب می تواند باعث افزایش بازدید سایت شود.در این مقاله نحوه نوشتن عنوان مناسب را شرح داده ایم. | سی یو وب |طراحی سایت ، سئو سایت ، پشتیبانی سایت ، طراحی اپلیکیشن موبایل ، دیجیتال مارکتینگ ، تولید محتوا

سه علامت هشدار برای کلمات کلیدی اشتباه

تولید محتوا بهینه در توسعه تجارت و افزایش ترافیک سایت بسیار موثر است و بر استراتژی سئو شما تاثیر گذار بوده و به on-page seo کمک می کند.اگر محتوا شما باعث افزایش ترافیک سایت نشده و یا در نتایج جستجو دیده نمی شوید ، حتما این مقاله را بخوانید.

Rich Snippets چیست

Rich Snippets واژه ای است که برای توصیف نشانه گذاری ساختار داده (structured data) استفاده می شود که برنامه نویسان سایت می توانند به HTML موجود خود اضافه کنند .

بازاریابی درونگرا در مقابل سئو

بازاریابی درونگرا اشاره به فعالیت هایی دارد که پس از اینکه بازدید کننده وب سایت شما را پیدا کرد ، اتفاق می افتد.محتوا مناسب ، فایل دانلودی ، بازاریابی شبکه های اجتماعی و بازاریابی ایمیل از جمله این فعالیتها می باشد. در سئو ، وب سایت را برای کسب رتبه بهتر در گوگل بهینه می کنیم.

7 ملاک برتر رتبه بندی در سال 2018

گوگل هر سال ملاکهای رتبه بندی جدیدی به ما ارائه می دهد. در سال 2018 ، به نظر می رسد بزرگترین ملاک رتبه بندی که روی آن تمرکز شده است ، سرعت بارگذاری صفحات در موبایل می باشد. مطمئنا تمام فاکتورهای رتبه بندی ، برای تجربه کاربری بهتر ایجاد شده اند.ملاک های رتبه بندی به سمت انطباق با نیاز کاربران می روند.

گوگل وب مستر (گوگل سرچ کنسول) چیست ؟

گوگل وبمستر یا گوگل سرچ کنسول (google search console) یکی از ابزارهای رایگان گوگل است که امکان سرویس دهی به مدیران وبسایت ها را داراست و اجازه می هد تا مدیران وب سایت ها به بررسی نمایه و بهینه سازی وبسایت و یا وبلاگ خود بپردازند.

انواع ریدایرکت صفحات وب

ریدایرکت کردن ها انواع مختلفی و همچنین کاربردهای مختلفی دارد اگر از ریدایرکت را در جای درست و زمان درست بهره بگیرید باعث افزایش سئو سایت شما میشود پس استفاده از ریدایرکت امری حیاتی برای هر سایتی هست.