پشتیبانی سایت

 • سه شنبه , 14 مرداد 1399
 • 8833

پشتیبانی سایت

آنچه در این مقاله می خوانید : 

پشتیبانی و نگهداری وب سایت چیست؟
انواع پشتیبانی سایت 
چرا به پشتیبانی سایت نیاز داریم؟
پشتیبانی فنی سایت
پشتیبانی محتوایی سایت
وظیفه ادمین (پشتیبان) سایت چیست؟
پشتیبانی ماهانه سئو
پکیج خدمات مدیریت شبکه های اجتماعی و پشتیانی سایت
پشتیبانی سایت و سئو ماهانه
هزینه پشتیبانی سایت
پشتیبانی فنی و محتوایی سایت
هزینه پشتیبانی محتوایی سایت

پشتیبانی سایت در کرج

پشتیبانی و نگهداری وب سایت چیست؟

اگر بخواهیم ساده و آسان به موضوع پشتیبانی سایت یا نگهداری وب سایت نگاه کنیم، ساده ترین تعریف این است که :
اگر به وب سایت خود، با هر تکنولوژی و هر قیمت و کیفیتی، به عنوان یک ماشین نگاه کنید، قطعا به سرویس دهی، به روز رسانی، چکاپ، تعویض قطعات معیوب و ... نیاز مبرم خواهد داشت. داشتن یک وب سایت ایده آل هم، به پشتیبانی مناسب، نیاز مبرم دارد، یک وب سایت به عنوان یک رسانه عمل می کند و قطعا به مخاطب نیاز دارد؛ نیاز به محتوا، کاهش سرعت بارگذاری، زیبایی و سهولت دسترسی، امنیت و کیفیت سرویس دهی و سادگی و کاربر پسند بودن و شاید ده ها موضوع ریز و درشت فنی که باید روزانه، هفتگی و ماهانه مورد ارزیابی قرار گیرد.
مجموع خدماتی که در قالب خدمات فنی، امنیتی، توسعه ای و محتوایی برای یک وب سایت در طول زمانی مشخص و در قالب یک قرارداد انجام می شود را خدمات پشتیبانی سایت می گویند.

انواع پشتیبانی سایت 

 پشتیبانی وب سایت، با هدف بروز نگه داشتن و کارایی سایت، به دو بخش پشتیبانی فنی و محتوایی تقسیم می شود. پشتیبانی فنی، شامل ارائه خدماتی مثل به روز رسانی افزونه ها، بهینه سازی کدها، افزایش امنیت سایت، بک آپ گیری از فایل ها و ... می شود. با گذشت زمان و به روز رسانی تکنولوژی و الگوریتم ها، سایت شما نیازمند بروز رسانی قالب و افزونه ها خواهد بود، تا کارآمد و سریع باقی بماند و از خطر هک شدن در امان باشد. این بروز رسانی ها (به خصوص در سایت های وردپرسی) گاها می تواند سبب بروز خطاهایی در سایت و یا مشکل در کارکرد افزونه ها شود. در این صورت اگر تخصصی در این حوزه ندارید، نیازمند یک شرکت معتبر پشتیبانی سایت هستید تا این مشکلات را برطرف کند.
برای خدمات رسانی بهتر، بخش پشتیبانی و نگهداری سایت در سی یو وب، به دپارتمان های مختلف تقسیم می  شود:
•    پشتیبانی سایت وردپرس
•    پشتیبانی محتوایی سایت
•    پشتیبانی فنی سایت 
•    پشتیبانی ماهانه  سئو
در ادامه هر کدام از این مفاهیم را توضیح مختصری داده ایم، برای کسب اطلاعات جامع در مورد هر کدام از این فعالیت ها روی لینک های فوق کلیک کنید.
همانطور که گفتیم، نگهداری سایت تنها شامل پشتیبانی فنی نمی شود، بخش مهم دیگر در پشتیانی سایت، که امروزه نقش مهمی در سئو سایت و نمایش آن در نتایج جستجو دارد، پشتیبانی محتوایی سایت است. تولید محتوای یونیک و مفید برای کاربر، بر اساس کلمات کلیدی و سئو شده، کار اصلی بعد از طراحی سایت است. اگر متخصص تولید محتوا نیستید و یا بودجه کافی برای استخدام نیرو ندارید، می توانید با قیمت مناسب پشتیبانی محتوایی سایت خود را برون سپاری کنید.
با سپردن مدیریت سایت خود به یک شرکت معتبر، با خیال آسوده، روی فروش محصولات و یا ارائه خدمات خود تمرکز کنید.

چرا به پشتیبانی سایت نیاز داریم؟

بیشتر افراد فعال در حوزه صنایع و خدمات مختلف، آگاهی کافی از نیاز های خود، در هنگام طراحی سایت ندارند، به همین خاطر جهت توسعه وب سایت خود و افزودن ویژگی های جدید، به خدمات پشتیبانی نیاز پیدا می کنند. گذشته از این چنانچه سایت خود را بروز رسانی نکنید، حفره های امنیتی که در افزونه هایی مثل افزونه های وردپرس وجود دارد، امنیت سایت شما را کاهش خواهد داد و یا ممکن است باعث کندی سایت شما شود و لازم است بدانید سرعت، یکی از فاکتورهای مهم در سئو و بهینه سازی سایت است. 
رقابت بالایی میان کسب و کارهای آنلاین وجود دارد و رقبای شما برای کسب رتبه بهتر، تمام تلاش خود را می کنند و اگر سایت شما حداکثر کارایی را نداشته باشد، نمی تواند با آنها رقابت کند. با دریافت خدمات پشتیبانی و بروز نگه داشتن زیر ساخت های سایت خود، هزینه های آتی سایت خود را کاهش و عملکرد و کارایی آن را افزایش خواهید داد.
در نهایت برای اینکه در فضای دیجیتال موفق باشید و بتوانید از آن کسب درآمد کنید، نیاز به بروز رسانی مداوم سایت خود دارید تا مشتریان خود را راضی نگه دارید و بهترین راه کار استفاده از خدمات شرکت های پشتیبان سایت است. 

پشتیبانی فنی سایت

هر سیستم نرم افزاری تحت وب، نیازمند نگهداری و بروز رسانی برای عملکرد بهتر است و وب سایت نیز از این امر مستثنا نیست. یک وب‌ سایت حتی با بهترین طراحی اولیه نیز نیازمند خدمات پشتیبانی سایت است، که شامل بخش های مختلفی می شود. یکی از این بخش ها پشتیبانی فنی است؛ ممکن است سایت بعد از مدتی با خطاها و باگ هایی مواجه شود، وجود این خطا ها تاثیر منفی روی سئو سایت شما داشته و منجر به از کاهش رتبه شما در نتایج جستجو می شود، یا شاید بعد از مدتی به این نتیجه برسید که قالب و ظاهر سایت شما کارآمد و کاربرپسند نیست و بخواهید آن را تغییر دهید. یا سرعت بارگذاری سایت شما کند شده و نیازمند بررسی است.

مورد دیگری که در مدت زمان پشتیبانی حتما می بایست توسط شرکت پشتیبان سایت انجام شود، ایمن سازی و انجام به روز رسانی های لازم در سایت است. معمولا با تغییر تکنولوژی وطی گذر زمان، حفره های امنیتی و مشکلات سایت خود را نشان می دهند، که لازم است به روز رسانی کدها صورت پذیرد تا در آینده وب سایت دچار مشکلات امنیتی و بهینه سازی نگردد. در پشتیبانی سایت وردپرسی، این به روز رسانی ها، اهمیت بیشتری دارد. هسته وردپرس کاملا ایمن است، اما شما برای استفاده از ویژگی ها و امکانات بیشتر، نیازمند نصب پلاگین های مختلف روی سایت خود هستید، بیشترین نفوذ هکرها به سایتهای وردپرسی از طریق افزونه هاست، باید با بروز رسانی به موقع آنها، سایت خود را ایمن کنید.

در اصل پشتیبانی فنی سایت یکی از فاکتورهای مهم  در سئو سایت است .

 

پشتیبانی سایت و مدیریت شبکه های اجتماعی

لیست موارد خدمات پشتیبانی فنی وب سایت:

رفع خطاهای احتمالی در کدها و ساختار قالب

انجام تنظیمات بهینه و مناسب برای سئو و بهبود عملکرد سایت

نصب افزونه های مورد نیاز

تغییر در طراحی سایت با توجه به قالب سایت

بهبود سرعت سایت

 

قیمت پشتیبانی فنی : 2400000

پشتیبانی محتوایی سایت

بخش دیگر خدمات پشتیبانی، پشتیبانی محتوایی سایت است. به روز نگه داشتن اطلاعات سایت و قراردادن محتوای مفید و مرتبط با کلمات کلیدی، از عوامل مهم پیشرفت سایت است. طراحی سایت و کنار گذاشتن آن برای دیده شدن در وب دیگر منسوخ شده است. ربات های گوگل به طور منظم وب سایت ها را مورد بررسی قرار می دهند و وب سایتی که برای مدت طولانی بدون تغییر باشد، کم کم از لیست نتایج جستجو حذف می شود. پس اگر هدف شما از طراحی سایت، توسعه کسب و کارتان است، نیازمند پشتیبانی محتوایی هستید. بارگذاری منظم محتوا، در زمانبندی مشخص، روی سئو سایت شما موثر است. برای سازمان ها و کسب و کارهای بزرگ وجود تیم تخصصی تولید محتوا در سازمان ضروری است، اما برای کسب و کارهای کوچک و متوسط، برون سپاری این امر به شرکت های متخصص و فعال در این حوزه مقرون به صرفه خواهد بود.

پشتیبانی محتوایی سایت، شامل قرار دادن داده ها و محتویات (متن ، اینفوگرافیک ، ویدیو و ... ) در سایت است، که این مطالب باید درست و به طور منظم در سایت شما قرار گیرند. تولید محتوای غیر حرفه ای، کپی محتوا و نمایش محتوای نامرتبط با کلمات کلیدی، می تواند باعث از دست دادن رتبه سایت و مخاطبان شما شود.

 

پشتیبانی محتوایی سایت

 

اگر یک مدیر وب سایت بخواهد به تنهایی تمامی این امور را انجام دهد، هم باید اطلاعات کافی در این زمینه داشته باشد و هم بتواند اطلاعات خود را در این زمینه به روز رسانی نماید، که تمامی این کارها هم زمان بر است و هم تجربه و علم کافی نیاز دارد.

جهت کسب اگاهی بیشتر در مورد تکنیک های تولید محتوا ، این مقاله را مطالعه نمایید.

یک پشتیبان سایت حرفه ای به شما کمک می کند تا اهداف تجاری را به خوبی عملی سازید و هزینه های تبلیغاتی و پویا سازی وب سایت خود را کاهش داده و وب سایت خود را بهتر کنید. رشد سایت به افزایش بازدید و درنتیجه فروش بیشتر منجر می شود.

شرکت طراحی و پشتیبانی سایت سی یو وب (30uweb) واقع در کرج، با دانش فنی و کادر تخصصی می تواند تمامی سختی ها و مشکلات را برای شما برطرف نماید و فعالیت در وب را  برای شما لذت بخش نماید .

تعداد مقاله (ماهانه)

تعداد کلمه

تعداد خبر (ماهانه)

تعداد کلمه

قیمت پشتیبانی محتوایی : 1500000

وظیفه ادمین (پشتیبان) سایت چیست؟

در حقیقت خدمات پشتیبانی سایت  که توسط ادمین باید انجام شود، شامل رفع مشکلات فنی سایت و پشتیبانی محتوایی سایت است. بروز رسانی محتوای سایت و بهبود محتوای قبلی سایت، از موارد مهم در پشتیبانی سایت است که حتما باید توسط فرد متخصص انجام گیرد. در غیر این صورت نتیجه دلخواه را برای شما نخواهد داشت.

تا اینجا با جزئیات فعالیت هایی که در هر بخش انجام می پذیرد، آشنا شده اید، ما به منظور هدفمند سازی فعالیت های دیجیتال مارکتینگ شما، خدمات پشتیبانی را در پکیج های مختلف  ارائه می دهیم.

جهت مشاهده جزئیات پکیج ها و هزینه پشتیبانی سایت و محتوا کلیک نمایید.

پشتیبانی ماهانه سئو

بخش دیگری که ما برای راحتی و اعتماد بیشتر شما عزیزان، جزو خدمات پشتیبانی خود قرار داده ایم، ارائه پشتیبانی ماهانه سئو است. هدف ما از ارائه این پلن دریافت بهترین نتیجه، در مناسب ترین زمان است. همانطور که می دانید سئو، امری یک شبه نیست و برای کسب نتیجه مطلوب نیازمند طی زمان و عملکرد درست هستید، این روش یکی از مطمئن ترین راه ها برای دریافت سئو حرفه ای و نتیجه بخش از یک تیم متخصص با کمترین هزینه است.

در این روش طی قرارداد وظایف مشخص شده و بر اساس آن بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو آغاز می شود. این روش برای سایتهایی که رقابت روی کلمه کلیدی مورد نظر آنها بالاست و پروژه های طولانی و بلند مدت بسیار مناسب است. زیرا شما با پرداخت یک مبلغ مشخص ماهانه، یک تیم تخصصی سئو در اختیار دارید.

 

پشتیبانی سئو سایت

 

فرآیند بهینه سازی و سئو سایت هر روز پیچیده تر می شود، اما آنچه مشخص است، هدف از تمامی این کارها جلب رضایت کاربر است. گوگل می خواهد صفحاتی را به کاربر نشان دهد، که هدف وی از جستجو بوده است. بنابراین چنانچه صفحه شما این نیاز را برآورده سازد، در نتایج نمایش داده خواهید شد و این امر با همراهی یک تیم متخصص سئو امکان پذیر است.

الگوریتم های گوگل امروز، بسیار بیشتر از گذشته، به کاربر اهمیت می دهد. بنابراین سئو محتوایی سایت بیشتر از گذشته دارای اهمیت است. در پشتیبانی ماهانه سئو، تولید محتوا یونیک، استاندارد و کاربرپسند بر اساس کسب و کار شما و کلمات کلیدی نقش مهمی دارد. ما در شرکت سی یو وب (30uweb) در امر تولید محتوا نیز همراهتان خواهیم بود. داشتن استراتژی محتوا نقش اساسی در  تولید محتوا درست دارد.

تحقیق کلمات کلیدی

قیمت پشتیبانی ماهانه سئو : 2000000

پکیج خدمات مدیریت شبکه های اجتماعی و پشتیانی سایت

در این پکیج، پشتیبانی محتوایی سایت و مدیریت شبکه های اجتماعی انجام می گیرد. برای شبکه های اجتماعی مختلف، نوع محتوا متفاوت است. برای مثال، اینستاگرام، یک شبکه اجتماعی عکس محور است و مناسب محتوای ویدئویی وتصویر است، اما در فیسبوک می توانید انواع محتوا را انتشار دهید مثل مقاله، ویدئو و یا عکس. در این پکیج پیشنهادی تولید و انتشار محتوا برای شبکه های اجتماعی اینستاگرام، لینکداین، فیسبوک و پیام رسان تلگرام انجام می شود.

پشتیبانی سایت و سئو ماهانه

در این پکیج پشتیبانی فنی و محتوایی سایت، به همراه سئو  on page و off page  انجام می شود. در پایان هر ماه، گزارشی از فعالیت های صورت گرفته برای شما ارسال می شود.

این نحوه ی دریافت خدمات سئو، برای کارفرما بسیار مطلوب است، زیرا سئو امری است که بصورت مستمر باید روی سایت انجام پذیرد و شما نتیجه آن را در دراز مدت می بینید، بنابراین حتی اگر در حال حاضر در رتبه یک نتایج جستجو باشید، با توقف فعالیت بهینه سازی سایت، رتبه خود را از دست خواهید داد.

این روش سئو سایت، بسیار مقرون به صرفه و نتیجه بخش است، براساس تعداد محتوا در ماه که قصد بارگذاری آن را دارید، وضعیت اولیه سایت، تعداد و قدرت رقبا و میزان سختی کلمه کلیدی هزینه متفاوتی دارد.

هزینه پشتیبانی سایت

هزینه پشتیبانی سایت در شرکت سی یو وب در پکیج های مختلف ارائه شده است. با انتخاب نوع خدمات پشتیانی می توانید از قیمت آنها مطلع شوید.

چنانچه نوع خدمات مورد نظر شما در پکیج های ما نبود با کارشناسان ما تماس بگیرید و پکیج اختصاصی خود را داشته باشید.

مشاهده جدول قیمت های خدمات پشتیبانی سایت

پشتیبانی فنی و محتوایی سایت

در این روش پشتیبانی سایت، پشتیبانی فنی و محتوایی انجام می گیرد. محتوای تولید شده برای سایت حداقل 700 کلمه ، یونیک و سئو شده بر اساس کلمات کلیدی است و بارگذاری محتوا به صورت منظم و در زمان مشخص برای دریافت بهترین نتیجه انجام می گیرد.

نوشتن description برای محتوا

پشتیبانی 7/24

بروز رسانی و بهبود محتواهای قبلی

تغییر سایز و سئو تصاویر

تعداد مقاله (ماهانه)

تعداد کلمه

تعداد خبر (ماهانه)

تعداد کلمه

قیمت پشتیبانی فنی و محتوایی سایت : 1315000

هزینه پشتیبانی محتوایی سایت

هدف از پشتیبانی محتوایی سایت، تولید محتوای یونیک بر اساس اصول سئو و انتشار آن به صورت منظم است. 

در این روش، پشتیبانی سایت بر اساس استراتژی محتوای شما، تولید و انتشار محتوا انجام می گیرد.

هزینه پشتیبانی محتوایی بستگی به تعداد مقالات در ماه و تعداد کلمات و میزان تخصصی بودن محتوا دارد.

 

پشتیبانی سایت در کرج

تیم طراحی سایت و برنامه نویسی سی یو وب در کرج، با دانش فنی و کادر تخصصی می تواند تمامی سختی ها و مشکلات را برای شما برطرف نماید و فعالیت در وب را  برای شما لذت بخش نماید. برای پشتیبانی سایت در کرج چه از نظر محتوایی و چه از نظر فنی و حتی سئو میتوانید با مشاوران ما در کرج تماس بگیرید.

 

نظرات

 1. من کار پشتیبانی سایتم را به سی یو وب سپردم. واقعاً عالی هستن.

 2. سلام. شما پشتیبانی سایت وردپرسی رو هم انجام میدید؟

 3. admin 29 اردیبهشت 1400

  سلام. بله می توانید در صفحه پشتیبانی سایت وردپرسی ، اطلاعات مربوط را مشاهده کنید و برای دریافت مشاوره با ما تماس بگیرید.

 4. سلام. من سایتم نیازی به تغییر نداره ولی برای بخش محتوا نیاز به پشتیبانی دارم. میشه لطفا هزینه رو اعلام کنید؟

 5. admin 30 مرداد 1400

  سلام. می تونید در بخش تعرفه پشتیبانی محتوایی هزینه و برنامه رو مشاهده کنید. اما اگر برنامه مورد نظر شما نبود برای دریافت مشاوره و برنامه مناسب با کارشناسان ما تماس بگیرید تا یک برنامه جامع دریافت کنید.

 6. شما پشتیبانی سایت در کرج ها انجام میدید یا تهران هستید؟

 7. سلام ما در کرج دفتر داریم به صفحه تماس با ما مراجعه کنید

امتیاز شما: