هزینه طراحی سایت

هزینه طراحی سایت
  • 15 آذر 1401
  • 3724

هزینه طراحی سایت

قیمت طراحی سایت اختصاصی در شرکت سی یو وب کرج بر اساس امکانات مورد نیاز مشتری متفاوت است. عوامل متعددی در تعیین هزینه طراحی سایت موثرند. برای تعیین هزینه طراحی یک وب سایت عواملی چون رابط کاربری مناسب (UI) ، تجربه کاربری خوب (UX) ، رعایت استانداردهای برنامه نویسی سایت و سئو ، واکنشگرا بودن سایت و امکانات مورد نظر شما موثر هستند.

شما قبل از طراحی سایت، باید دقیقا بدانید به چه امکاناتی نیاز دارید، و سپس بر اساس آن پکیج مورد نظر خود را انتخاب نمایید. اگر در این زمینه اطلاعات کافی ندارید، با متخصصین خبره شرکت سی یو وب تماس بگیرید تا به رایگان شما را راهنمایی نمایند:02634459520

این نکته را هم در نظر داشته باشید که طراحی سایت حرفه ای ارزان نیست، زیرا طراحی سایت حرفه ای نیازمند تیم مجرب و متخصص دارد. 

هزینه طراحی سایت سفارشی / اختصاصی

تعرفه طراحی سایت اختصاصی (سفارش) PHP/Laravel/ajax/bootstarp/Jquery

چند نکته در تفاوت سایتهای وورد پرس و سایت های اختصاصی را قبل از انتخاب به یاد داشته باشید :

*اگر حجم ترافیک سایت و ورودی شما افزایش چشمگیر خواهد داشت، از همین حالا با کمی هزینه بیشتر سایت اختصاصی طراحی کنید .

* اگر سایت شما صرفا ورودی یکطرفه دارد و بیشتر برای معرفی و اطلاع رسانی است، سایت وورد پرس انتخاب بهتری برای شما است.

* اگر پیش بینی می کنید در آینده نیازمند تغییرات گسترده در سایت خود هستید و بخش های جدیدی را به سایت خود اضافه خواهید کرد، حتما سایت اختصاصی بهترین انتخاب برای شماست.

* اگر سایت فروشگاهی می خواهید با هر تعداد محصول، حتما و حتما یک سایت اختصاصی فروشگاهی داشته باشید، برای این تاکید دلایل فنی بسیاری وجود دارد، صرفا به شما پیشنهاد می کنیم صد سایت برتر فروشگاهی ایران و هزار سایت برتر فروشگاهی جهان را بررسی کنید، هیچکدام ووردپرس یا جوملا نیست، پس حتما دلایل فنی بسیاری دارد .

*اگر سایت پزشکی، شرکتی، ارگانی و تجاری مد نظر شما است، پیشنهاد می کنیم سایت اختصاصی طراحی کنید، وبسایتها در حال توسعه و پیشرفت هستند، شاید سال آینده و نهایتا 2 سال دیگر، خیلی از سایتها مجبور به تغییرات گسترده ای باشند، برای سایت های وورد پرسی و ماژول های آماده این تغییرات زمانبر، هزینه بر و دشوار خواهد بود، ولی سایتهای اختصاصی برای آن زمان آماده هستند تا با تغییراتی ساده نیاز شما را برطرف نمایند، البته این مهم به شرکتی که مسئولیت طراحی سایت را به آن می سپارید هم بسیار وابسته است .

هزینه طراحی سایت سفارشی / اختصاصی

هزینه طراحی سایت با وردپرس

تعرفه طراحی سایت وردپرس بر اساس امکانات متفاوت است. در جدول هزینه طراحی وب سایت با وردپرس جزئیات امکانات ذکر شده است.شما می توانید با انتخاب پلن مورد نظر خود ،سفارش طراحی سایت خود را ثبت نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

در صورتی که امکانات موجود در پکیج های طراحی سایت با وردپرس پاسخگو نیاز شما نیست و امکانات بیشتری نیاز دارید ، با ما در سی یو وب (30uweb) کرج تماس بگیرید تا با دریافت مشاوره رایگان از قیمت طراحی سایت وردپرسی خود مطلع شوید و یا سفارش طراحی سایت خود را ثبت نمایید.