تعرفه سئو وب سایت

هزینه سئو سایت به چه عواملی بستگی دارد ؟

قیمت سئو سایت به عوامل مختلفی بستگی دارد . از جمله آن می توان موارد زیر را نام برد:

  • سابقه دامنه
  • کد نویسی سایت و رعایت اصول سئو در آن
  • کلمه کلیدی مورد نظرکارفرما و میزان رقابت آن
  • تعداد رقبا
  • قدرت رقبا
  • و ....

بنابراین برای هر وب سایت و هر کلمه کلیدی هزینه سئو سایت متفاوت است.اما اکثر کارفرمایان به دلیل عدم تسلط بر مباحث سئو ، خواستار قیمت مشخص می باشند ، لذا بر آن شدیم تا پکیج های از پیش تعریف شده ای را در نظر بگیریم. 

مطالعه بیشتر : قیمت گذاری پروژه های سئو 

در سی یو وب بهینه سازی وب سایت به چهار دسته تقسیم بندی می شود.

سئو سایت 

سئو وب سایت بخش گسترده ای را شامل می شود و تنها بهبود رتبه سایت در گوگل روی کلمه کلیدی خاص نیست.در این حالت سایت بطور کامل آنالیز می شود . کدهای html در صورت لزوم بهینه سازی می شوند، سرعت سایت مورد بررسی قرار می گیرد، on page seo  بطور کامل روی سایت انجام می شود و برای سایت schema و نقشه سایت تعریف می شود، معرفی سایت به وب مسترها نیز انجام می گیرد.

انجام این پروسه بسته به تعداد صفحات و بزرگی وب سایت بین 3 تا 15 روز زمان میبرد.

کلمات کلیدی آسان (low):

کلمات کلیدی آسان کلماتی هستند که رقابت روی آنها کم است ، در حال حاضر میزان جستجو در مورد آنها زیاد نیست و در صورت افزایش ترند این کلمات شما به عنوان سایت پیشتاز خواهید بود و به راحتی می توان آنها را به نتایج جستجو گوگل اضافه کرد.البته با توجه به تغییرات جدیدی که در الگوریتم های گوگل صورت گرفته زمان مورد نیاز برای بهبود و افزایش رتبه سایت روی کلمه کلیدی خاص در گوگل بین 3 تا 6 ماه خواهد بود.

کلمات کلیدی متوسط (medium) :

میزان رقابت روی کلمات کلیدی متوسط نسبت به گروه قبلی بیشتر است. بنابراین نیاز به زمان بیشتری برای دیده شدن در نتایج دارند.بهینه سازی این کلمات ممکن است تا 10 ماه طول بکشد.

کلمات کلیدی سخت  (high):

کلمات کلیدی سخت کلماتی هستند که میزان رقابت روی آنها زیاد است و میران جستجو و ترند آنها بالاست. برای این کلمات کلیدی حداقل 12 ماه برای بهینه سازی و بهبود رتبه در نتایج گوگل زمان لازم است.
 
در تمام این مراحل گزارش وضعیت سئو و پیشرفت سایت بطور ماهانه به کارفرما ارائه خواهد شد.

روش پرداخت هزینه سئو سایت :

در شرکت سی یو وب 50 درصد هزینه بهینه سازی سایت در ابتدای قرارداد دریافت می شود و سپس مطابق با ماه های مورد نیاز برای بهبود رتبه گوگل سایت مابقی مبلغ بصورت ماهانه دریافت خواهد شد.این تضمینی برای شماست تا پس از مشاهده پیشرفت کار اقدام به پرداخت نمایید.

در صورت تمایل می توانید از خدمات پشتیبانی سئو ماهانه نیز استفاده نمایید. برای مشاهده هزینه پشتیبانی سئو ماهانه کلیک نمایید.