طراحی سایت

کاربردی ترین اپلیکیشن های طراحی سایت

دیگر نیازی نیست که برای طراحی سایت کد نویسی کنیم، معرفی 5 ابزار کاربردی برای طراحی حرفه ای . اگر علاقه مند به طراحی سایت هستید این اپلیکیشن ها به شما کمک خواهند کرد.این اپلیکیشن ها عبارتند از Apptivo ، Webflow ، Paymo Nutcache ، pCloud

پنج دلیل برای داشتن وب سایت | طراحی سایت شرکت سی یو وب

پنج دلیل برای طراحی سایت شخصی ، در این ویدئو دلایل نیاز به داشتن وب سایت را توضیح داده ایم. گروه حرفه ای سی یو وب ، ارائه دهنده خدمات طراحی سایت ، سئو سایت ، پشتیبانی وب سایت ، تولید محتوا تخصصی ، طراحی اپلیکیشن موبایل و بازاریابی دیجیتال

NoSQL چیست

NoSQL برای توصیف پایگاه داده هایی با کارآیی بالا و غیر رابطه ای ( non-relational) استفاده می شود. پایگاه داده های NoSQL از انواع مدل داده ، از جمله سند، گراف، مقدار- کلید و ستون استفاده می کنند. پایگاه داده های NoSQL به طور گسترده ای برای سهولت توسعه، عملکرد مقیاس پذیر و دسترسی بالا شناخته شده اند.

طراحی سایت سفارشی یا استفاده از سرویس های آماده

چرا طراحی سایت سفارشی ، در این مقاله ، تفاوت استفاده از DIY با طراحی سایت اختصاصی و مزیت استفاده از هر کدام از این روشها را بررسی می کنیم.نهایتا این نکته را در نظر داشته باشید که سطحی از خدمات و تخصص را که شرکتهای طراحی و پشتیبانی سایت ارائه می دهند، به هیچ وجه به راحتی قابل قیاس نیستند.

5 دلیل کندی سایت

در این مقاله سئو قصد داریم به 5 مورد از مهمترین عواملی که با توجه به بررسی ما روی بازدهی سایت تاثیر دارند ، بپردازیم.تصاویر بهینه نشده، محتوا ارائه شده بدون فشرده سازی HTTP،تصاویر CSS ترکیب شده ، تصاویر بدون اطلاعات ذخیره سازی ، انشعاب دامنه پیاده سازی نشده،مهمترین این دلایل هستند و روش حل آنها را توضیح می دهیم.

اپلیکیشن یا وب سایت

بسیاری از شرکتها ابتدا به سمت توسعه اپلیکشن موبایل می روند .می دانم که این روشی جذاب برای ارتباط با کاربر است ، اما قبل از شروع ساخت سایت یا اپلیکیشن ، حتما چند موضوع را در نظر داشته باشید. دلایل زیادی برای هر دو پلتفرم که چرا باید اول گسترش داده شوند ، وجود دارد .بنابراین آگاهانه انتخاب کنید.

آموزش Float - CSS

آموزش CSS | در این سری از مقالات آموزشی css به آموزش float پرداخته ایم.خصوصیت float تعیین می کند که یک المنت در سمت چپ یا راست بلاک خود قرار بگیرد. مقالات آموزشی | آموزش css | float | شرکت سی یو وب

۱۰ ساختار وب سایتی که موجب شکست کسب و کار شما می شود

داشتن یک وب سایت برای کسب و کار شما دیگر یک ارزش افزوده تجملاتی نیست – یک ضرورت انکار ناپذیر است .اما تفکر اشتباهی رایج است ، اگر فکر می کنید که چون هزینه یک سایت خوب را پرداخته اید و حالا می توانید با انبوهی از مشتریان ارتباط بگیرید

حتی داشتن یک وب سایت خوب تمام ماجرا نیست

طراحی سایت اولین گام ورود به دنیای تجارت الکترونیک است.این که صرفا با داشتن یک وب سایت حتی حرفه ای کسب و کار ما رونق پیدا می کند تصوری از پایه اشتباه است.نگهداری وب سایت از ساخت آن به مراتب مهم تر است.ما در شرکت سی یو وب به ارائه خدمات پشتیبانی و تولید محتوا و سئو سایت می پردازیم.

چگونه وب سایت جذاب ایجاد کنیم ؟

با کمی تلاش، می توانید وب سایت خود را به شاهکاری با اپلت های تصویری و جلوه های بصری تبدیل کنید ،طراحی جذاب وب سایت باعث می شود بازدید کننده با اشتیاق زیاد زمان بیشتری را در وب سیات شما سپری کرده و از قسمت های مختلف آن بازدید نماید.