خدمات

طراحی سایت

طراحی سایت قدم اول برای فعالیت حرفه ای در دنیای دیجیتال و قوی ترین ابزار دیجیتال مارکتینگ شماست. طراحی سایت شامل پروسه جمع آوری ایده ، پیاده سازی آن و قرار دادن محتوا در مسیر هدف است.ساخت وب سایت برای کسب و کارهای کوچک و بزرگ یک ضرورت است

ادامه مطلب
سئو سایت

سئو به معنای بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو است.که دارای دو بخش اصلی فعالیت های داخل سایت و خارج از آن می شود.تولید محتوا یونیک و استاندارد از موارد سئو داخل سایت است و اجرای درست تکنیک های سئو مطابق با آخرین تغییرات الگوریتم های جستجو، ضامن موفقیت شما خواهد شد.

ادامه مطلب
دیجیتال مارکتینگ

بازاریابی دیجیتال (digital marketing) یک اصطلاح کلیدی برای بازاریابی محصولات، خدمات و برند سازی با استفاده از پلتفرم دیجیتال است. این پلتفرم ها می توانند با استفاده از اینترنت شامل وب سایتها، برنامه ­های کاربردی در رایانه، لپ تاپ ­ها، تلفن های همراه و هر رسانه دیجیتال دیگر باشند.

ادامه مطلب
پشتیبانی سایت

پشتیبانی سایت سرویسی است که به شما این امکان را می دهد که وب سایت خود را بروز نگهدارید.با انجام پشتیبانی فنی و محتوایی سایت ، ترافیک خود را افزایش داده و کاربران زیادی جذب می کنید.

ادامه مطلب
تولید محتوا

تولید محتوا برای سایت یکی از مهمترین و حساس ترین موضوعات در سئوسایت است که در آن مطالب سایت با توجه به نیاز سنجی انجام شده، تولید و بروز رسانی می شوند.منظور از محتوا تنها متن نیست و شامل عکس، ویدئو ، پادکست ، اینفوگرافیک و ... می شود.

ادامه مطلب
طراحی اپلیکیشن موبایل

اپلیکیشن موبایل ، یک نوع برنامه نرم افزاری است که برای اجرا روی موبایل یا تبلت طراحی شده است. اپلیکیشن ها معمولا کم حجم و شخصی بوده و کاربرد محدودی دارند. این ابزارها باعث میشود کاربران راحت تر به مطالب و خدمات شما دسترسی داشته باشند.

ادامه مطلب
مدیریت شبکه های اجتماعی

با گسترش استفاده از شبکه های اجتماعی، استفاده از آنها جهت بازاریابی آنلاین یک نیاز جدی و مهم است که نپرداختن به آن شما را نسبت به رقبا عقب نگه می دارد.

ادامه مطلب