شبکه های اجتماعی

Verify کردن اکانت در اینستاگرام

چگونگی تایید verify حساب کاربری در اینستاگرام. برای تایید صحت حساب کاربری باید واجد شرایط آن باشید مثل داشتن فالورهای زیاد، یونیک بودن اکانت اینستاگرام و ...برای اطلاع کامل از شرایط تایید حساب در اینستگرام این مقاله را بخوانید

چطور نرخ بازگشت سرمایه در شبکه های اجتماعی را اندازه گیری کنیم

اندازه گیری شبکه های اجتماعی غیر ممکن نیست.ممکن است بعضی معیارهای غلط در اندازه گیری شما را گیج کند ، اما تعیین نرخ تبدیل واقعی و کمیت تلاش ها ممکن است .کلید دستیابی به ROI واقعی از شبکه های اجتماعی می تواند با طی مراحل ساده تولید شود.

قفل شدن حساب کاربران توئیتر - Twitter

توییتر ، Twitter ، بدون در نظر گرفتن سن کنونی کاربران ، آنهایی که هنگام ایجاد حساب ، زیر سن قانونی بودند را قفل کرده است. کاربرانی که تاریخ تولد خود را برای نمایش سن واقعی خود بروز رسانی کرده اند ، چنانچه هنگام ایجاد حساب ، سن کمتر از 13 سال داشتند ، قفل شده اند.

سریال ، شهرزاد، عاشقانه ،گلشیفته و ساخت ایران2

سریال شهرزاد ، با هیاهو و جنجال تهیه کنندگان ساخته شد ، و باز هم ترند اخبار هنری شد ، سریال گلشیفته به سرعت مخاطبان را به سمت خود جلب کرد ،سریال پر شور و طنز ساخت ایران 2 با بازی بی بدیل امین حیایی ، سریال عاشقانه با حضور سوپر استار ها یکی از پرطرفدارترین ها بود.

اپلیکیشن های جدید 2018

در این مقاله به معرفی 4 اپلیکیشن جدید پرطرفدار می پردازیم .طراحی اپلیکیشن موبایل در شرکت سی یو وب (30uweb) بصورت native برای اندروید و همچنین برای ios انجام می شود.ارائه خدمات طراحی اپلیکیشن ، تولید محتوا ، طراحی سایت ، سئو سایت و بازاریابی دیجیتال

نوع جدید تبلیغات در bing

بینگ (bing) روش تبلیغی معرفی کرد که درآن مشتریان هدف را به بازار معرفی می کند ، که شامل کاربرانی است که احتمال بیشتری دارد خرید کنند.این شامل کاربرانی است که در رابطه با یک محصول تبلیغ شده در کمپین ، جستجو کرده اند یا روی تبلیغات یا محتوا دیگر کلیک کرده اند .

ارتقا تبلیغ ویدئویی در Pinterest

پینترست از این پس ویدئو های تبلیغاتی خود رابا عرض کامل نمایش میدهد.ویدئو های تبلیغاتی با حداکثر عرض ، نسبت به فرمت استاندارد پینترست ، در خوراک ها (feeds) و نتایج جستجو در موبایل باعث برجسته شدن و درک بهتر آنها می شود.

دستیار دیجیتال چیست

دستیارهای دیجیتال نسبت به گذشته بسیار فراگیر شده اند. یک روش ماندگار برای تعامل و تجارت با مشتری .دستیار دیجیتال به دستورات کلامی ، برای کمک به مالک ، پاسخ می دهد، تا کارها را راحتتر انجام دهد.معروفترین دستگاه های دیجیتال siri , cortana , google assistant, alexaهستند.

فیلترینگ تلگرام

این روزها خبرهای داغ در فضای مجازی فیلتر شده یا نشده در رابطه با تلگرام بسیار داغ است .امید دادن دولت مبنی بر عدم فیلتر شدن تلگرام از یک سو و ندای حذف شدن آن از سوی دیگر از ابتدای سال 97 شنیده می شود.این کشمکش ادامه یافت تا شد آنچه باید می شد!

اهمیت اپلیکیشن های موبایل

طراحی اپلیکیشن موبایل و اهمیت آن. چرا به اپلیکیشن موبایل احتیاج داریم. با ورود موبایل به زندگی ما و افزایش روز افزون استفاده از آن طراحی ابزار و نرم افزارهایی که کار کردن با آنها در موبایل برای کاربر راحتتر و سریعتر باشد از اهمیت ویژه ای برخوردار است.