معرفی ابزارهای اتوماسیون اینستاگرام برای صرفه جویی در وقت

سی یو وب 1399.05.22 2372 0 0

بهترین ابزارهای اتوماسیون برای صرفه جویی در زمان را بشناسید و بر چیزهای واقعا مهم تمرکز کنید.
کار کردن از خانه رویای بسیاری از افراد است و خوشبختانه امروزه بیشتر رایج شده است. در نظر بگیرید که چقدر شبکه های اجتماعی برای هر کسب و کاری اهمیت دارد و مدیریت کانال های مختلف به خصوص هنگامی که صحبت از اینلوئنسر دیجیتال است، برای موفقیت یک کسب و کار مهم است.
درمیان ده ها پلتفرم موجود، اینستاگرام با بیش از 1 میلیارد کاربر، متمایز شده است. به بیان دیگر اینستاگرام یک شبکه ی اجتماعی ایده آل برای آن هاییست که می خواهند برند خود را توسعه دهند.
ویرایش و ارسال عکس ها، پاسخ دادن به کامنت فالوئرها، ارسال پیام های خصوصی و بررسی نتایج کار ، زمان زیادی می‌برد که نیازمند برنامه ریزی و تمرکز بر خلاقیت در کار است.
و اگر به شما بگوییم راهی برای اتوماسیون کارها و تمرکز بر کارهایی که واقعا مهم است وجود دارد، نظرتان چیست؟
با اتوماسیون اینستاگرام، شما می توانید در زمان صرفه جویی کنید و روی استراتژی خود تمرکز کنید! این مقاله را تا انتها بخوانید تا با ابزارهایی که می توانند به شما کمک کنند آشنا شوید.
 

اتوماسیون اینستاگرام چیست؟

به خاطر قدرت رو به رشد دیجیتال مارکتینگ، ارائه محتوای با کیفیت به مخاطب هدف به خصوص در اینستاگرام، رقابت برای جذب لایک و فالوئر بسیار از اهمیت بالایی برخوردار است.
اما ایجاد پروفایل و ارسال محتوا در هر زمان کافی نیست. برای موفقیت در جذب مخاطب شما باید یک استراتژی کامل داشته باشید که در آن نوع محتوا، زمان ارسال پست ها، نوع لحن و عوامل زیبایی شناسی برای متمایز کردن کار شما ،کاملا مشخص شده باشد.
اتوماسیون بازاریابی ، شما را در انجام این وظیفه یاری می کند. با اتوماسیون اموری مثل مدیریت شبکه های اجتماعی که معمولا هر روز، دستی انجام می شوند، از طریق پلتفرم های خاصی به صورت اتوماتیک انجام می گیرند.
با اتوماسیون اینستاگرام، شما می توانید پست های خود را برنامه ریزی کنید، بهترین زمان ارسال پست ها را بدانید، با پروفایل فالوئرهای خود آشنا شوید و حتی بتوانید بهترین گزارش های عملکرد و معیارهای سفارشی را ایجا کنید.
اینگونه ابزارها خیلی کاربردی هستند.
 

چرا روی اتوماسیون اینستاگرام سرمایه گذاری کنیم؟

با استراژی درست و استفاده مناسب از این ابزارها، اتوماسیون اینستاگرام باعث می شود شما بتوانید بر خلاقیت در کارتان تمرکز داشته باشید.
علاوه بر انجام اتوماتیک کارها، شما می توانید به آسانی نتایج بدست آمده از کمپین ها را بررسی و در زمان صرفه جویی کنید.
همچنین شما می توانید تعامل بیشتری با فالوئرهای خود داشته باشید، زیرا با استفاده از یکسری ابزار خاص می توانید به طور اتوماتیک پیام ارسال کنید، مخاطب هدف خود را مشخص کنید و کارهای دیگری که کاملا برای استراتژی شما مفید است، انجام دهید.
تمام این ها برای کسانی که مسئول مدیریت این محتوا بودند، نتایج سودمندی دربرداشت.
مزیت دیگر اتوماسیون بازاریابی که بسیار مورد استقبال اینستاگرامرها قرار گرفته است، گزارش پیشرفت است. 
این ابزارها باعث می شوند شما بتوانید عملکرد پروفایل خود در اینستاگرام را بررسی کنید و ببینید آیا توانسته اید به اهدافتان برسید یا نه. همچنین به شما کمک می کند، درک بهتری از انتخاب های کاربران در پروفایل خود داشته باشید که این خود اطلاعات مفیدی برای توسعه ی دیگر استراتژی های شماست.
با آگاهی از این انتخاب ها، شما هم گرایشات مخاطبان و هم پروفایل مخاطب خود را می‌شناسید تا بر مبنای این اطلاعات بتوانید کمپین های جدیدی ایجاد کنید.
تمام این ها ابزارها سازماندهی عالی دارند و همه ی این اطلاعات، ابزارها و هوش مصنوعی در دسترس کسب و کار شما قرار دارند.


می توانید حل مشکلات رایج اینستاگرام را اینجا بخوانید.

بهترین ابزارهای اتوماسیون اینستاگرام کدامند؟

ابزارهای زیادی برای اتوماسیون اینستاگرام در اینترنت در دسترس قرار دارند.
به خاطر وجود تنوع در این ابزارها، انتخاب بهترین ابزار برای شما که هزینه و مزایای آن با بودجه ی کسب و کار شما تناسب داشته باشد، مشکل است.
قبل از انتخاب ابزار، شما ابتدا باید ببینید چقدر می خواهید هزینه کنید و اصلا کسب و کار شما به چه ابزاری با چه ویژگی هایی احتیاج دارد.
به همین خاطر، قبل از هرگونه تصمیمی به خوبی تحقیق کنید. ما برای کمک به شما، لیستی از بهترین ابزارهای اتوماسیون اینستاگرام را فراهم کرده ایم.

آگوراپلاس

داشتن ویژگی هایی عالی و کاربری آسان، جزو ضروی هر ابزار اتوماسیون اینستاگرام است. این دو نکته در تمام ویژگی های آگوراپلاس وجود دارند.
اگر شما مدیری هستید که دوست دارید یک دسته محتوا را در یک زمان برنامه ریزی ، سازماندهی مجدد و درباره ی آن ها تجدید نظر کنید، این ابزار مناسب شماست. در این پلتفرم تمام این فرآیندها، به شیوه ای آسان،  قابل اجراست.
آگوراپلاس برای آژانس ها و تیم های بزرگ راهکارهایی دارد . همچنین این پلتفرم به طور سفارشی برای خدمات مشتریان و بازاریابی در شبکه اجتماعی ساخته شده است.
این پلتفرم ابزارهایی مثل تقویم مشترک و crm را ارائه می دهد که شما می توانید با استفاده از آن ها مخاطب خود را شناخته و همچنین قطعا بتوانید به بررسی و تعامل بپردازید.
هزینه اشتراک این ابزار  بین 79 تا 399 دلار آمریکا در ماه هزینه دارد.

اینستازود( instazood)

اینستازود کاری می کند پروفایل شما در دسترس مخاطبان مناسب قرار بگیرد و افرادی که واقعا به محتوای شما علاقمندند را جذب می کند.
اینستازود اغلب فرآیندهای پایه مثل، لایک، فالو کردن پروفایل ها و کامنت گذاشتن را به طور اتوماتیک انجام می دهد و همچنین شما با این پلتفرم می توانید به ابزارهای تحقیق اینستاگرام دسترسی داشته باشید که یک ویژگی عالی برای کمپین شماست.
استفاده از این ابزار بین 7.99 تا 11.99 دلار آمریکا در ماه هزینه دارد.

پست کرون (postcron)

این پلتفورم برای پروفایل هایی که می خواهند محتوای صفحه ی اینستاگرام خود را مدیریت کنند، پیشنهاد می شود.
شما با این پلتفرم می توانید پست های اتوماتیک گوگل داکس ( Google Docs) و  صفحات اکسل را برنامه ریزی کنید و همچنین می توانید به طور اتوماتیک عکس های خود  را واترمارک کنید.
این پلتفرم چهار نوع برنامه دارد که بین 8 تا 169 دلار آمریکا در ماه هزینه دارد.

پست گرین(postgrain)

یکی از پرکاربردترین پلتفورم ها برای بهبود عملکرد اینستاگرام، پست گرین است که برندهای بزرگ و حتی پروفایل های شخصی که دوست دارند بدون زحمت زیاد عکس های خود را در اینستاگرام پست کنند، از آن استفاده می کنند.
شهرت این پلتفورم به خاطر ویژگی هایی است که باعث می شود شما بتوانید از یک جا پست ها را برنامه ریزی کنید، کاربران مختلف را مدیریت کنید، با فالوئرهای خود تعامل داشته باشید و علاوه بر این ها، فضای اختصاصی خود برای سازماندهی فروش ها داشته باشید.
جدیدترین ویژگی این پلتفرم، آکادمی پست گرین است، محیطی آموزشی برای افرادی که می خواهند به تازگی وارد کارهای روزمره ی شبکه ی اجتماعی شوند.
هزینه ی  استفاده از پست گرین با هر دو ویژگی برای هر پروفایل 9.90 دلار آمریکاست.

Later

این ابزار ملموس ، گزینه ای عالی برای سازماندهی صفحه و برنامه ریزی پست هاست. مخصوصا هنگامی که شما بخواهید ویژگی های بصری و زیبایی شناختی صفحه را حفظ کنید.
این پلتفورم همچنین در تحلیل عملکرد محتوا و تعامل شما با مخاطب به شما کمک می کند. بررسی چگونگی درک محتوای شما از سوی مخاطب، کلید افزایش نرخ تعامل و درنتیجه رشد کانال شماست.
این ابزار برای افراد عادی رایگان است  و برای شرکت ها بین 7.50 تا 41 دلار آمریکا در ماه هزینه دارد.

Followers insight

این برنامه، اطلاعات با ارزشی در مورد اکانت شما فراهم می کند، اطلاعاتی مثل بهترین زمان ارسال پست، محبوب ترین پست ها و هشتگ های پست هایی که بیشترین بازدید را داشته اند.
درنتیجه، follower insight ، دوستی است که به شما نکات کلیدی برای حفظ پویایی اکانتتان را ارائه میدهد و همچنین به شما می گوید که چه کسی دیگر شما را دنبال نمی کند و کسانی که بیشترین تعامل را با برند شما دارند و وفادارترین افراد را به شما معرفی می کند.
این برنامه هم برای ios  هم برای اندروید در دسترس است.
 

فرایندها را اتوماسیون کنید و برای فروش زمان داشته باشید.
در این مقاله شما متوجه شدید که انجام آسان تر و سریع تر یک سری فرآیند خاص و صرفه جویی در زمان ارزشمند، برای تمرکز بر تصمیمات راهبردی کسب و کارتان ممکن است.
اکنون که درمورد ابزارهای اصلی اتوماسیون اینستاگرام یاد گرفته اید، وقت آن رسیده که برند خود را توسعه دهید و درآمد آن را افزایش دهید.


محتوای مرتبط


ثبت نظر


دیدگاه شما

در حال حاضر دیدگاهی برای این محتوا ثبت نشده است