پشتیبانی ماهانه سئو

پشتیبانی ماهانه سئو

پشتیبانی سئو

پشتیبانی سئو یکی از روش های تخصصی دیجیتال مارکتینگ با هدف بهبود رتبه سایت است. سئو سایت باعث افزایش بازدید از سایت می شود و قطعا تاثیر مستقیم روی فروش شما خواهد داشت. اما باید این نکته را بدانید که اساسا سئو فعالیتی مستمر و همیشگی است و کار شما با رسیدن به رتبه نخست نتایج تمام نمی شود و برای ماندن در این جایگاه ، باید فعالیت های سئو خود را ادامه دهید. پشتیبانی ماهانه سئو روشی مقرون به صرفه و مطمئن برای تداوم بهینه سازی سایت است. سئو سایت کاری زمانبر است و وعده های سئو سایت در کوتاه مدت، چیزی جز سئو کلاه سیاه نیست. با انجام این روش ها برای کسب رتبه در گوگل و با در نظر گرفتن هوش مصنوعی گوگل، خیلی زود متوجه این امر می شود و سایت شما را پنالتی و یا جریمه می کند. بنابراین برای بهینه سازی سایت خود تنها از روشهای درست و اصولی استفاده کنید و سایت خود را به شرکت های معتبر فعال در این حوزه بسپارید.

پاسخ به سوالات احتمالی شما

با توجه به خدماتی که قرار است ارائه شود، قرارداد پشتیبانی ماهانه سئو نوشته می شود ، تعهدات مالی و مسئولیت طرفین مشخص شده و گزارش عملکرد و فعالیت های انجام شده، به صورت ماهانه برای مشتری ارسال می شود

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتری دارید؟

درخواست مشاوره رایگان

سایر خدمات سی یو وب

آخرین مقالات مرتبط

سئو محلی چیست؟ روش های بهبود سئو محلی local seo
سئو محلی چیست؟ روش های بهبود سئو محلی local seo

سئو محلی یکی از راحت ترین و پولسازترین کلمات کلیدی به شمار می روند.اگر به درستی روی سئو محلی خود کار کنید می توانید درامد چندین برابر داشته باشید.

مطالعه بیشتر
Mobile First Indexing چیست و چه تاثیری بر سئو دارد؟
Mobile First Indexing چیست و چه تاثیری بر سئو دارد؟

قطعا می دانید که گوگل الگوریتم رتبه بندی خود را بر اساس رفتار و نیازهای کاربر تغییر می دهد. قبلاً درباره به‌روزرسانی‌های اصلی الگوریتم گوگل نوشته‌ایم، اما این یکی کمی متفاوت است. نمایه سازی یا بهینه سازی موبایل برای اولین بار نشان دهنده تغییر در نحوه فهرست بندی یا فهرست بندی وب سایت ها توسط گوگل بود. قبل از این تغییر، ابتدا نسخه دسکتاپ وب سایت خزیده می شد - به این معنی که رتبه بندی یک سایت در درجه اول بر اساس تجربه دسکتاپ بود.

مطالعه بیشتر
12 روند سئو برای 2023
12 روند سئو برای 2023

سئو یا بهینه سازی سایت، یک روش موثر برای جذب مشتری از سیستم آنلاین است. عوامل موثر سئو بصورت مداوم در حال تغییر است و ماندن در بالای نتایج، می تواند یک چالش بزرگ باشد، که البته ارزشش را دارد

مطالعه بیشتر
 راهنمای گوگل برای سئو کدهای وضعیت HTTP
 راهنمای گوگل برای سئو کدهای وضعیت HTTP

Google راهنمای سئو، برای کدهای وضعیت HTTP، مشکلات شبکه و خطاهای DNS را منتشر می کند.

مطالعه بیشتر

دیدگاه شما

نیما پورخداداد

1401/02/18

با سلام.پشتیبانی سئو سایت رو برای سایت های اختصاصی هم انجام میدین یا فقط پشتیبانی سئو وردپرس دارین؟

ادمین

1401/03/25

با سلام
پشتیبانی و خدمات سئو برای تمام سایت ها چه وردپرس و چه اختصاصی توسط شرکت سی یو وب انجام میشه


ثبت دیدگاه