پشتیبانی فنی سایت

پشتیبانی فنی سایت

خدمات پشتیبانی فنی سایت

پشتیبانی فنی از سایت های در حال رشد، یکی از فعالیت های مهم ما به عنوان آژانس دیجیتال مارکتینگ در کرج است. ما در ابتدا با بررسی سایت، فرصت ها و مشکلات آن را پیدا کرده و در جهت برطرف کردن آنها گام بر می داریم تا کارایی سایت شما را افزایش دهیم. طبیعتا هر سیستم نرم افزاری تحت وب، نیازمند نگهداری و بروز رسانی برای عملکرد بهتر است و وب سایت نیز از این امر مستثنا نیست. یک وب‌ سایت حتی با بهترین طراحی اولیه نیز، نیازمند خدمات پشتیبانی است، سایت شما برای عملکرد بهتر و پاسخ به نیاز مشتریان، نیازمند نگهداری است، اما منظور از نگهداری سایت چیست؟ سایت در فاز پشتیبانی به دو بخش اصلی پشتیبانی محتوایی سایت و پشتیبانی فنی سایت تقسیم می شود. پشتیبانی سایت موارد مختلفی را در بر می گیرد، چنانچه سایت شما توسط شرکت سی یو وب طراحی شده باشد، تا یکسال پشتیبانی فنی رایگان دریافت می کنید. این شامل انجام بروز رسانی ها، رفع خطاهای احتمالی برنامه نویسی، پاسخگویی به سوالات، توسعه وانجام تغییرات لازم در سایت و آموزش می شود. اما ممکن است سایت بعد از مدتی، با خطاها و باگ هایی مواجه شود، وجود این خطا ها تاثیر منفی روی سئو سایت شما داشته و منجر به کاهش رتبه سایت شما در نتایج جستجو می شود، یا شاید بعد از مدتی به این نتیجه برسید که قالب و ظاهر سایت شما دیگر بروز و کاربرپسند نیست و بخواهید آن را تغییر دهید. یا سرعت بارگذاری سایت شما کند شده و نیازمند بررسی است، تمامی این فعالیت ها توسط تیم حرفه ای پشتیبانی فنی سی یو وب انجام می گیرد و لازم نیست نگران چیزی باشید. در اصل باید بدانید در دنیای پررقابت آنلاین، پشتیبانی فنی سایت، یکی از فاکتورهای مهم در موفقیت و سئو سایت است.

سی یو وب آژانس دیجیتال مارکتینگ با خدمات کامل است، تمرکز ما ادغام موفقیت آمیز در طراحی، پشتیبانی، بازاریابی و استراتژی برای پروژه های وب است .چنانچه برای تولید محتوا و به روز رسانی محتوایی سایت، به تیم متخصص نیازدارید، می توانید با قیمتی مناسب، از خدمات پشتیبانی محتوایی سی یو وب نیز بهره مند شوید.مشاوره رایگان نمونه کارها تعرفه ها

چرا به پشتیبانی فنی سایت نیاز داریم؟

مشغله های زندگی روزمره

برای همه ما ممکن است که به خاطر مشغله هایی که داریم، برخی کارها را فراموش کنیم. اما برای حفظ عملکرد وب سایت خود ، برخی نکات باید مورد توجه قرار بگیرند. مثل  زمان تمدید هاست و دامنه. شما با سپردن وب سایت خود به یک شرکت پشتیبانی معتبر، با خیال آسوده می توانید به سایر دغدغه های خود بپردازید ، وب سایت شما همیشه در دسترس خواهد بود و ترافیک خواهد داشت.

فناوری تاریخ انقضا دارد
وب سایت شما به خودی خود سریعاً منفضی نمی شود، بلکه با گذشت هر ماه و سال ، روندهای جدید طراحی ، الگوریتم های گوگل ، ویژگی هایی که می توانند به سایت شما اضافه شوند  و تکنیک های تجربه کاربری برای صعود به مواردی که قبلاً بهترین ها بودند، وجود دارد. استفاده از خدمات پشتیبانی وب سایت، سایت شما را همیشه کارآمد و سریع نگه می دارد.

اگر وب سایت شما پائین بیاید
اگرچه این اتفاق زیاد رخ نمی دهد، اما اگر وب سایت شما به دلیل هک یا هر اتفاق دیگری پایین بیاید، چه کار می کنید؟ شرکت پشتیبان همواره آخرین بک آپ سایت شما را در اختیارتان قرار می دهد و شما برای همیشه از این نگرانی خلاص خواهید شد.

نیاز مشتری به مرور زمان تغییر می کند
مدل کسب و کار و نیاز مشتریان شما دائم در حال تغییر است و سایت شما برای برآورده کردن این نیاز ها، باید تکامل و توسعه پیدا کند. به عنوان مثال ، شاید وب سایت ساده شما فقط با فروش چند محصول شروع به کار کند، اما بعد از مدتی، مشتریان شما درخواست سفارشی سازی و یا  کوپن های تخفیف را پیشنهاد دهند، گزینه های به روز رسانی تقریبا بی انتها هستند و شما برای پاسخ گویی به این نیازها، باید سایت خود را بروز رسانی کنید. خدمات پشتیبانی فنی سایت ما، بلیط شما برای به روز ماندن و ایمن بودن است.

موارد پشتیبانی فنی سایت

استفاده مداوم از خدمات پشتیبانی سایت، هزینه های کلی شما را در آینده کاهش می دهد. با به روز رسانی مداوم سایت، امنیت آن افزایش می یابد و به نیازهای سایت شما سریعا پاسخ داده می شود و بهترین راه حل ها به شما ارائه می شود. ما در شرکت سی یو وب خدمات زیر را در بخش پشتیبانی فنی ارائه می دهیم:

 • بروز رسانی نسخه وب سایت
 • افزودن و ویرایش متاتگ
 • ایجاد سایت مپ
 • مدیریت ایمیل
 • انتقال سایت به هاست جدید (در صورت نیاز)
 • بررسی قطعی سایت (در صورت رخدادن)
 • برطرف کردن خطاهای سایت
 • نصب و بروز رسانی افزونه ها و قالب
 • نظارت بر امنیت سایت
 • تست سازگاری با مرورگرهای مختلف
 • اطمینان از سازگاری طراحی تمام صفحات
 • بک آپ گیری از فایل ها
 • بررسی خطای 404
 • بهبود سرعت سایت
 • رفع خطاهای جزئی HTML و CSS

هزینه پشتیبانی فنی 

هزینه پشتیبانی فنی سایت های طراحی شده توسط شرکت سی یو وب، به مدت یکسال رایگان انجام می شود. پس از آن هزینه پشتیبانی سایت بصورت سالانه دریافت می شود. اگر سایت شما توسط شرکت سی یو وب طراحی نشده باشد، می توانید هر کدام از پکیج های پشتیبانی فنی سایت را انتخاب کرده و با خیال آسوده تمام امور پشتیبانی را به ما سپرده و برروی فروش خود تمرکز کنید. با وجود تیم پشتیبانی فنی سی یو وب ، فرقی ندارد سایت شما به چه زبان برنامه نویسی نوشته شده باشد، یا سیستم های مدیریت شما چه باشد، ما همواره در کنار شما خواهیم بود.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتری دارید؟

درخواست مشاوره رایگان

سوالات متداول

پاسخ به سوالات احتمالی شما

این شامل انجام بروز رسانی ها، رفع خطاهای احتمالی برنامه نویسی، پاسخگویی به سوالات، توسعه وانجام تغییرات لازم در سایت و آموزش می شود. اما ممکن است سایت بعد از مدتی، با خطاها و باگ هایی مواجه شود، وجود این خطا ها تاثیر منفی روی سئو سایت شما داشته و منجر به کاهش رتبه سایت شما در نتایج جستجو می شود، یا شاید بعد از مدتی به این نتیجه برسید که قالب و ظاهر سایت شما دیگر بروز و کاربرپسند نیست و بخواهید آن را تغییر دهید. یا سرعت بارگذاری سایت شما کند شده و نیازمند بررسی است، تمامی این فعالیت ها توسط تیم حرفه ای پشتیبانی فنی سی یو وب انجام می گیرد و لازم نیست نگران چیزی باشید. در اصل باید بدانید در دنیای پررقابت آنلاین، پشتیبانی فنی سایت، یکی از فاکتورهای مهم در موفقیت و سئو سایت است.

سایر خدمات

سایر خدمات سی یو وب

طراحی سایت

طراحی سایت

خدمات طراحی انواع سایت اختصاصی با یک سال پشتیبانی رایگان

نمایش جزئیات
سئو سایت

سئو سایت

کسب بهترین نتایج گوگل با سئو داخلی و خارجی

نمایش جزئیات
خدمات دیجیتال مارکتینگ

خدمات دیجیتال مارکتینگ

بازاریابی دیجیتال محصولات، خدمات و برند سازی

نمایش جزئیات
پشتیبانی سایت

پشتیبانی سایت

پشتیبانی فنی و محتوایی و سئو

نمایش جزئیات
خدمات تولید محتوا

خدمات تولید محتوا

محتوای متنی، گرافیگی، ویدئو، پادکست و ...

نمایش جزئیات
طراحی و ساخت اپلیکیشن موبایل

طراحی و ساخت اپلیکیشن موبایل

طراحی و توسعه اختصاصی اپ اندروید و ios

نمایش جزئیات
مدیریت شبکه های اجتماعی

مدیریت شبکه های اجتماعی

خدمات اینستاگرام، فیسبوک، لینکداین، توییتر و...

نمایش جزئیات

لطفا به ما امتیاز دهید

آخرین نظرات کاربران

خوشحال میشویم نظراتان را با ما به اشتراک بزارید