پشتیبانی فنی سایت

پشتیبانی فنی سایت

خدمات پشتیبانی فنی سایت

پشتیبانی فنی از سایت های در حال رشد، یکی از فعالیت های مهم ما به عنوان آژانس دیجیتال مارکتینگ در کرج است. ما در ابتدا با بررسی سایت، فرصت ها و مشکلات آن را پیدا کرده و در جهت برطرف کردن آنها گام بر می داریم تا کارایی سایت شما را افزایش دهیم. طبیعتا هر سیستم نرم افزاری تحت وب، نیازمند نگهداری و بروز رسانی برای عملکرد بهتر است و وب سایت نیز از این امر مستثنا نیست. یک وب‌ سایت حتی با بهترین طراحی اولیه نیز، نیازمند خدمات پشتیبانی است، سایت شما برای عملکرد بهتر و پاسخ به نیاز مشتریان، نیازمند نگهداری است، اما منظور از نگهداری سایت چیست؟ سایت در فاز پشتیبانی به دو بخش اصلی پشتیبانی محتوایی سایت و پشتیبانی فنی سایت تقسیم می شود. پشتیبانی سایت موارد مختلفی را در بر می گیرد، چنانچه سایت شما توسط شرکت سی یو وب طراحی شده باشد، تا یکسال پشتیبانی فنی رایگان دریافت می کنید. این شامل انجام بروز رسانی ها، رفع خطاهای احتمالی برنامه نویسی، پاسخگویی به سوالات، توسعه وانجام تغییرات لازم در سایت و آموزش می شود. اما ممکن است سایت بعد از مدتی، با خطاها و باگ هایی مواجه شود، وجود این خطا ها تاثیر منفی روی سئو سایت شما داشته و منجر به کاهش رتبه سایت شما در نتایج جستجو می شود، یا شاید بعد از مدتی به این نتیجه برسید که قالب و ظاهر سایت شما دیگر بروز و کاربرپسند نیست و بخواهید آن را تغییر دهید. یا سرعت بارگذاری سایت شما کند شده و نیازمند بررسی است، تمامی این فعالیت ها توسط تیم حرفه ای پشتیبانی فنی سی یو وب انجام می گیرد و لازم نیست نگران چیزی باشید. در اصل باید بدانید در دنیای پررقابت آنلاین، پشتیبانی فنی سایت، یکی از فاکتورهای مهم در موفقیت و سئو سایت است.

سی یو وب آژانس دیجیتال مارکتینگ با خدمات کامل است، تمرکز ما ادغام موفقیت آمیز در طراحی، پشتیبانی، بازاریابی و استراتژی برای پروژه های وب است .چنانچه برای تولید محتوا و به روز رسانی محتوایی سایت، به تیم متخصص نیازدارید، می توانید با قیمتی مناسب، از خدمات پشتیبانی محتوایی سی یو وب نیز بهره مند شوید.

پاسخ به سوالات احتمالی شما

این شامل انجام بروز رسانی ها، رفع خطاهای احتمالی برنامه نویسی، پاسخگویی به سوالات، توسعه وانجام تغییرات لازم در سایت و آموزش می شود. اما ممکن است سایت بعد از مدتی، با خطاها و باگ هایی مواجه شود، وجود این خطا ها تاثیر منفی روی سئو سایت شما داشته و منجر به کاهش رتبه سایت شما در نتایج جستجو می شود، یا شاید بعد از مدتی به این نتیجه برسید که قالب و ظاهر سایت شما دیگر بروز و کاربرپسند نیست و بخواهید آن را تغییر دهید. یا سرعت بارگذاری سایت شما کند شده و نیازمند بررسی است، تمامی این فعالیت ها توسط تیم حرفه ای پشتیبانی فنی سی یو وب انجام می گیرد و لازم نیست نگران چیزی باشید. در اصل باید بدانید در دنیای پررقابت آنلاین، پشتیبانی فنی سایت، یکی از فاکتورهای مهم در موفقیت و سئو سایت است.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتری دارید؟

درخواست مشاوره رایگان

سایر خدمات سی یو وب

آخرین مقالات مرتبط

آشنایی با خدمات پشتیبانی سایت های وردپرسی
آشنایی با خدمات پشتیبانی سایت های وردپرسی

در این مطلب از سی یو وب قصد داریم با خدماتی آشنا شویم که به طور معمول در پشتیبانی سایت وردپرس به مشتریان و مالکین وب سایت ارائه می‌شود.

مطالعه بیشتر
اهمیت پشتیبانی سایت
اهمیت پشتیبانی سایت

یکی از مهم‌ترین مشکلاتی که افراد را در این زمینه با مشکل مواجه می‌کند؛ قطعی اینترنت و مشکلات هاست و سرور خارج است. در چنین مواقعی بیشتر سایت‌ها مخصوصاً آنهایی که از هاست خارجی استفاده می‌کنند؛ با مشکلات متعددی مواجه می‌شوند. بیشتر کاربران در این زمان دسترسی به سایت ندارند که این امر آمار وب‌سایت را به‌شدت پایین خواهد آورد.

مطالعه بیشتر
 راهنمای گوگل برای سئو کدهای وضعیت HTTP
 راهنمای گوگل برای سئو کدهای وضعیت HTTP

Google راهنمای سئو، برای کدهای وضعیت HTTP، مشکلات شبکه و خطاهای DNS را منتشر می کند.

مطالعه بیشتر
معرفی 10 ابزار مفید و موثر برای لینک سازی
معرفی 10 ابزار مفید و موثر برای لینک سازی

ابزارهای لینک سازی می توانند در مسیر کسب اعتبار سایت به شما کمک کنند. از آنجایی که هنوز هم لینک های دریافتی از سایت های دیگر از مهمترین فاکتورهای رتبه بندی سایت ها و کسب اعتبار نزد گوگل است، شناخت مهم ترین ابزارهای لینک بیلدینگ هم مهم است.

مطالعه بیشتر

دیدگاه شما

در حال حاضر دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است

ثبت دیدگاه