خدمات پشتیبانی محتوایی

  • شنبه , 7 تیر 1399
  • 1410

ارائه خدمات پشتیبانی محتوایی سایت


طراحی سایت باید به گونه ای باشد که کاربر در بدو ورود به سایت جذب سایت شده و به راحتی بتواند به بخش های مختلف سایت برود، اما آنچه کاربر را در سایت نگه داشته و موجب بازگشت دوباره وی به سایت شما می شود، محتوای مفید و ارزشمند است. نوشتن محتوای خوب همراه با عنوان و توضیحات جذاب است که شما را در نتایج جستجو نمایش داده و کاربر را تشویق به کلیک روی لینک سایت شما می کند.

تولید محتوا امری تخصصی است. نوشتن محتوایی که برای کاربر مفید باشد، شناخت پرسونای مخاطب، تحقیق کلمات کلیدی ، رعایت هدینگ ها و اصول سئو در تولید محتوا، لینک سازی داخلی درست و اصولی، همه و همه نیازمند تخصص است.

در دنیای امروز تولید محتوا، تجارتی به روز است، که اگر به درستی انجام شود، تاثیر شگرفی بر  میزان درآمد شما از روش های آنلاین (وب سایت، شبکه اجتماعی و ...) خواهد داشت.

تیم حرفه ای تولید محتوای سی یو وب به شما کمک می کند تا وبلاگی حرفه ای ومحتوایی با کیفیت ، مرتبط با حوزه کاری، بر اساس نیاز مخاطبان خود و گیرا تولید کنید. شما با داشتن وبلاگی قوی می توانید ترافیک سایت و تعامل مخاطبان خود را افزایش دهید، که این امر با توجه به هدف سایت شما می تواند تاثیر مستقیم روی فروش شما بگذارد.

 

پشتیبانی محتوایی سایت

نوشتن محتوای سئو شده یک مهارت است. ترکیب سئو، کیفیت و محتوای جذاب، تاثیر شگفت انگیزی بر ترافیک سایت شما خواهد داشت. به همان نسبت تولید محتوای غیر حرفه ای، کپی محتوا و نمایش محتوای نامرتبط با کلمات کلیدی و انتشار نامنظم محتوا، بیشترین ضربه را به فعالیت های آنلاین شما خواهد زد.

تعداد مقاله (ماهانه)

تعداد کلمه

تعداد خبر (ماهانه)

تعداد کلمه

قیمت پشتیبانی محتوایی : 1500000

استراتژی محتوا


کاملاً مطمئن نیستید که از کجا شروع کنید؟ می دانید به محتوا احتیاج دارید، اما مطمئن نیستید دقیقاً به چه شکلی یا چقدر؟ ما با توجه به رنج گسترده مشتریان و شناختی که از صنایع مختلف داریم، می دانیم چطور این کار را برای شما انجام دهیم و با ایجاد یک تقویم محتوا و تولید محتوای موثر به شما کمک خواهیم کرد.

اگر علاقه مندید در مورد استراتژی محتوا و چگونگی تدوین آن بیشتر بدانید مقاله استراتژی محتوا چیست را در سی یو وب بخوانید.

شناخت پرسونای کاربران هدف، تولید محتوای مفید برای آنها را آسان تر می کند. تحقیق کلمه کلیدی، گستره لغاتی که می توانید بر اساس آن برای کاربران خود محتوا بنویسید را افزایش می دهد و رعایت اصول سئو در تولید محتوا، باعث نمایش آن در برابر چشمان کاربران خواهد شد. بنابراین اگر قصد فعالیت جدی در فضای آنلاین و کسب درآمد از آن را دارید، به طور حرفه ای محتوا تولید کنید.

چرا به پشتیبانی محتوایی احتیاج داریم؟


هدف اصلی از تولید محتوا، ارائه محتوایی است که مشکل افراد را برطرف کند و یا سطح آگاهی آنها را افزایش دهد،  نه محتوایی که برای موتور جستجو نوشته شود و شما را در نتایج جستجو نمایش دهد. بنابراین هنگام استفاده از تگ ها و توضیحات متا، حتما باید محتوای مرتبط با آن نوشته شود. استفاده بیش از حد از آنها سبب گمراهی موتور جستجو شده و نتیجه مطلوب را به شما نمی دهد. داشتن تیم محتوا متخصص و کاربلد ،هزینه زیادی دارد، اگر خودتان تیم تولید محتوا ندارید، و یا زمان کافی برای یادگیری این موضوعات را ندارید، می توانید با برون سپاری تولید محتوا و استفاده از خدمات پشتیبانی محتوایی سایت با قیمتی مناسب، محتوایی حرفه ای ، جذاب و بر اساس اصول سئو داشته باشید.

تولید انواع محتوا


در بخش خدمات پشتیبانی محتوایی سایت، ما می توانیم انواع محتوا (عکس، متن، اینفوگرافیک، ویدئو و انیمیشن و ...) را در اختیار شما قرار دهیم. شما در سایت خود می توانید تمام انواع محتوا را داشته باشید، اما برای شبکه های اجتماعی، باید محتوای مناسب آن را تولید کنید. مثلا برای موفقیت در اینستاگرام باید از عکس های جذاب و باکیفیت و ویدئو های جالب استفاده کنید.

هزینه پشتیبانی محتوایی سایت


شرکت های بزرگ با حجم تولید محتوای بالا، لازم است تیم تولید محتوای خود را داشته باشند، اما برای شرکت های کوچک و استارت آپ ها ، استفاده از خدمات پشتیبانی محتوا و برون سپاری تولید محتوا بسیار مقرون به صرفه تر خواهد بود. بر اساس تعداد محتوایی که در ماه لازم دارید و نوع محتوا، هزینه پشتیبانی محتوایی متفاوت است که می توانید قیمت ها را در اینجا مشاهده نمائید.

یک پشتیبان محتوای سایت حرفه ای به شما کمک می کند تا اهداف تجاری را به خوبی عملی سازید و هزینه های تبلیغاتی و پویا سازی وب سایت خود را کاهش داده و وب سایت خود را بهتر کنید. رشد سایت به افزایش بازدید و درنتیجه فروش بیشتر منجر می شود.

نظرات

امتیاز شما: