ایمیل مارکتینگ

ایمیل مارکتینگ

بازاریابی ایمیلی چیست؟

ایمیل مارکتینگ، یکی از روش های بازاریابی دیجیتال است . این روش از مدت‌ها قبل وجود داشته و نسخه اولیه آن در سال 1971 به وجود آمد، اما با گذشت تقریبا 50 سال، هنوز استفاده می شود، اما امروزه نوع آن تغییر کرده است. در سال های گذشته وقتی ایمیل خود را باز می کردید، انبوهی از ایمیل های تبلیغاتی را در inbox خود می دید. اما در حال حاضر، ایمیل ها شخصی سازی شده اند و کسب و کارها کمتر ایمیل اسپم ارسال می کنند. با این حال ، اکنون نیز ما شاهد کمپین های بازاریابی ایمیلی هستیم، که هنوز هم حالت اسپم دارند و هیچ اثری از یک پیام خوب شخصی سازی شده برای مشتری، را در آن وجود ندارد. بازاریابی ایمیلی یکی از روش های بسیار موثر بازاریابی دیجیتال، از طریق ارسال ایمیل به مشتری است. ایمیل مارکتینگ کارآمد، مشتریان بالقوه را به مشتری و مشتری  ای که یکبار خرید کرده را، به مشتری وفادار تبدیل می کند. بازاریابی ایمیلی به شما کمک می کند تا با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنید و با ترویج نام برند خود ، فروش را افزایش دهید. با کمک ایمیل می توانید کارهای آنلاین مختلفی انجام دهید، مانند فروش محصولات، به اشتراک گذاری برخی از اخبار شرکت، بهبود میزان رها کردن سبد خرید و یا گفتن داستانی در رابطه با برندتان.

برای مشاده دیگر خدمات سی یو وب برای رشد کسب و کار شما به صفحه خدمات دیجیتال مارکتینگ مراجعه کنید

پاسخ به سوالات احتمالی شما

بازاریابی ایمیلی یکی از روش های بسیار موثر بازاریابی دیجیتال، از طریق ارسال ایمیل به مشتری است. ایمیل مارکتینگ کارآمد، مشتریان بالقوه را به مشتری و مشتری  ای که یکبار خرید کرده را، به مشتری وفادار تبدیل می کند. بازاریابی ایمیلی به شما کمک می کند تا با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنید و با ترویج نام برند خود ، فروش را افزایش دهید.
ایمیل با به توجه به هزینه و نرخ تبدیل بالای آن، از بهترین روش های دیجیتال مارکتینگ برای افزایش ترافیک، شناخت برند و افزایش فروش است.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتری دارید؟

درخواست مشاوره رایگان

سایر خدمات سی یو وب

آخرین مقالات مرتبط

7 نکته کلیدی کپی رایتینگ و تبلیغ نویسی ایمیل
7 نکته کلیدی کپی رایتینگ و تبلیغ نویسی ایمیل

تبلیغ نویسی ایمیل، فرآیند نوشتن ایمیل برای مشتریان فعلی یا مشتریان آینده، با هدف تبدیل مخاطبان به مشتری است. این تبدیل مخاطبان به مشتری، می تواند به شکل دریافت پاسخ ایمیل، ثبت نام یا حتی خواندن وبلاگ های سایت شما باشد.نتیجه ایمیل مارکتینگ هر چه که باشد، محتوای ایمیل باید برای رسیدن به این هدف تمام تلاشش را بکند.

مطالعه بیشتر
تکنیک های منحصر به فرد برای ایمیل مارکتینگ
تکنیک های منحصر به فرد برای ایمیل مارکتینگ

بازاریایی از طریق ایمیل یک استراتژی برای دیجیتال مارکتینگ است که مبتنی بر ارسال ایمیل و توسعه روابط مشتریان شکل می گیرد و باعث می شود که اولین خریداران به مشتریان وفادار تبدیل شوند. یکی از مزایای این نوع از دیجیتال مارکتینگ این است که شما می توانید تمام مراحل را خودکار انجام دهید.

مطالعه بیشتر
ایجاد خبرنامه ایمیلی با AMP Email
ایجاد خبرنامه ایمیلی با AMP Email

فریم ورک AMP برای ایمیل گوگل - صفحات موبایل سریع- ابزاری قدرتمند است که می تواند ایمیل های تعاملی و کاربر محور ایجاد کند و بسیار سریعتر از ایمیل های معمولی مورد استقبال قرارگرفته و باز میشود. این فریمورک می تواند ابزاری قدرتمند برای ارسال محتوای مفید از طریق ایمیل های AMP باشد.

مطالعه بیشتر
5 روش تبدیل ایمیل خوب به عالی | ایمیل مارکتینگ
5 روش تبدیل ایمیل خوب به عالی | ایمیل مارکتینگ

بازاریابی دیجیتال شامل روش های مختلفی برای جذب مشتری است. یکی از آنها ایمیل مارکتینگ است. جهت موفقیت بازاریابی ایمیل رعایت یک سری نکات لازم است که در این پست به شرح آن میپردازیم.شرکت سی یو وب ارائه دهنده خدمات بازاریابی دیجیتال ، طراحی سایت، پشتیبانی و سئو سایت ، تولید محتوا و طراحی اپلیکیشن موبایل | 30uweb

مطالعه بیشتر

دیدگاه شما

در حال حاضر دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است

ثبت دیدگاه