طراحی سایت با لاراول

  • یکشنبه , 13 بهمن 1398
  • 2638

امروزه، در فضای رقابتی تجارت، حضور پررنگ در دنیای آنلاین ضروری است. برای این منظور، به یک توسعه وب سایت قوی نیاز دارید که با یک ابزار برنامه نویسی قابل اطمینان انجام شده باشد.
PHP یک زبان فوق العاده و قابل اعتماد برای توسعه سمت سرور است اما انتخاب چارچوب مناسب PHP مهمترین تصمیمی است که مشاغل با آن روبرو هستند. از زمان آغاز به کار، فریمورکهای زیادی راه اندازی شده است.
در بین کل خانواده PHP، لاراول (Laravel) محبوب ترین است. در نمودار Google-trends مقایسه محبوبیت فریمورکهای مختلف php  می توانید روند محبوبیت فریمورک های مختلف PHP را ببینید.
در این نمودار به وضوح می بینید که لاوارل در مقایسه با دیگر فریمورکها محبوبتر است. آیا می دانید چه چیزی باعث محبوبیت آن می شود؟ دلیل این امر این است که ساخت وب سایت با لاراول، بهترین است. لاراول در توسعه برنامه های ساده و پیچیده برای مشاغل موجود در همه حوزه ها کاملاً مؤثر است. مقیاس پذیر است، دارای یک خط فرمان قدرتمند و قابلیت استفاده آسان است و پلاگین های زیادی برای توابع خاص دارد.

طراحی سایت لاراول

وقتی صحبت از طراحی وب سایت به میان می آید، پلت فرم های زیادی را می توان یافت. اما وقتی نوبت به انتخاب پلت فرم مناسب برای نیازهای متنوع می رسد، لاراول یکی از مناسب ترین ها در حال حاضر است. لاراول نه تنها پارامترهای زیادی را پشتیبانی می کند، بلکه توسط یک جامعه بزرگ نیز پشتیبانی می شود که روند توسعه را بسیار آسان تر می کند. 

لاراول چیست؟

Laravel، یک فریمورک PHP است که به منظور ایجاد آسان تر و سریعتر وب اپلیکیشن ها، ساخته شده است. 

در حال حاضر، لاراول (Laravel)  یکی از محبوب ترین فریم ورک ها برای توسعه وب سایت است. لاراول یک ابزار قدرتمند است که نیازهای خاصی را برآورده می کند و برای ساختن یک CMS  خاص یا وب اپلیکیشن استفاده می شود.

چارچوب بسیار قدرتمند و قابل اعتماد لاراول، آن را برای توسعه وب سایت ها و وب اپلیکیشن های بسیار سفارشی بسیار محبوب می کند. این فریم ورک open-source، از معماری MVC پیروی می کند، که توسعه برنامه را تسریع می کند. وب سایت ها و برنامه های با کیفیت بالا می توانند با لاراول، سریعتر ایجاد شوند. 
ساخت وب سایت با لاراول بیشتر کارهای پروژه را ساده می کند و باعث صرفه جویی در وقت و انرژی می شود. در ادامه دلایلی را بیان می کنیم که چرا باید طراحی سایت لاراول را انتخاب کنید.

چه چیزی لاراول را به بهترین راه حل برای توسعه وب تبدیل می کند؟

- سرعت بارگذاری بالا در طراحی سایت لاراول
- استانداردهای امنیتی بالای فریمورک لاراول: لاراول در فریمورک خود، یک ویژگی امنیتی داخلی دارد. انواع تهدیدات آنلاین با CSRF Token در فریمورک، مورد مراقبت قرار می گیرد.
روش های کافی وجود دارد که توسط توسعه دهندگان لاراول در اختیار کاربران آن قرار میگیرد تا برنامه های وب خود را ایمن کنند. برخی از این راه ها استفاده از عبارات SQL و الگوریتم Bcrypt Hashing است.
- هزینه مناسب طراحی سایت لاراول
- زمان کم طراحی سایت لاراول

طراحی سایت لاراول

طراحی وب سایت ترکیبی از هوش و خلاقیت است. چارچوب لاراول ابزاری مؤثر برای این اهداف است. طراحی سایت با لاراول فرصت های زیادی را برای توسعه موفق وب سایت ارائه می دهد.
اگر قصد ساخت سایت لاراول را دارید و به دنبال شرکت طراحی سایت حرفه ای در این زمینه هستید، جای درستی را انتخاب کرده اید. ما در طراحی وب سایت های اختصاصی و توسعه برنامه ها با استفاده از لاراول تخصص داریم. برنامه نویسان ما تجربه بالا و درک عمیقی از فریمورک لاراول PHP دارند که به آن ها امکان می دهد راه حل های با کیفیت بالا ارائه دهند. هدف اصلی ما کمک به مشتریان برای افزایش راندمان تجاری و رقابت در صنعت است.

ما با تیمی از توسعه دهندگان متخصص لاراول، بهترین راه حل ها را با هزینه های مناسب ارائه می دهیم. برنامه نویسان ما با استفاده از لاراول، راه حل های منحصر به فرد برای طراحی وب و نیازهای مختلف، ارائه می دهند. 
با طراحی سایت لاراول، می توانید یک وب سایت مناسب با نیازهای کسب و کار خود داشته باشید. همچنین طراحی سایت فروشگاهی با لاراول نیز به بهترین شکل می تواند ارائه دهنده محصولات و خدمات شما و فرایند خرید در سایت باشد. به طور کلی می توان در پروژه های ساده تا پیچیده از این فریمورک محبوب استفاده کرد. 

وردپرس یا لاراول ؟

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا (CMS) است که می توان با آن وب سایت ها را با استفاده از قالب های قابل تنظیم، تولید کرد. بسیاری از کاربران غیر فنی طراحی سایت با وردپرس را ترجیح می دهند؛ زیرا انعطاف پذیری بالایی را در اختیار قرار می دهد و یک چرخه توسعه سریع دارد. وردپرس، ساده، سازگار با سئو است و تا حد زیادی برای توسعه وب سایت های مبتنی بر محتوا استفاده می شود.
وردپرس دارای طیف وسیعی از افزونه ها است که می تواند برای گسترش کارایی وب سایت مورد استفاده قرار گیرد و به طور خاص برای مدیریت محتوا طراحی شده است. بنابراین، برای مشاغلی که به دنبال ایجاد یک وب سایت مبتنی بر محتوا، مانند وبلاگ ها یا روزنامه ها، یا معرفی خدمات هستند، ممکن است وردپرس راه حل های بهتری ارائه دهد.
 با این حال، اگر تمرکز اصلی شما در ایجاد وب سایت تجاری، برای جذب مشتری است، برای طراحی وب و توسعه وب سایت به چیزی بیشتر از وردپرس نیاز دارید.
لاراول، یک فریمورک PHP است که یک پلت فرم محکم تر و مطمئن تر را ارائه می دهد تا بتوان به راحتی وب سایت ها و وب اپلیکیشن های ساده تا پیچیده را توسعه داد. لاراول می تواند در حل برخی از چالش های معمول مانند رفع رایج ترین چالش های فنی یا ساخت سیستم های تأیید اعتبار کمک کند.
طراحی سایت لاراول، توسط مشاغلی که به وب سایت های تجاری پیچیده یا وب اپلیکیشن ها نیاز دارند، ترجیح داده می شود و تمام ابزارهای مورد نیاز برای ساخت یک سیستم پیشرفته را در اختیار توسعه دهندگان قرار می دهد. 

برای دریافت مشاوره رایگان و آگاهی از اینکه کدام پلت فرم برای پروژه شما مناسب است، با ما با شماره 02634459520 ، تماس بگیرید.

قیمت طراحی سایت لاراول

شکی نیست که لاراول، بهترین چارچوب منبع باز است. هنگامی که در مورد قیمت طراحی سایت لاراول صحبت می کنیم، باید در مورد عواملی که بر هزینه توسعه وب سایت تأثیر می گذارند، آگاهی داشته باشیم. اگر به یک سایت اختصاصی با امکانات ویژه نیاز دارید، برای برآورد دقیق قیمت نهایی، باید ویژگی ها و امکانات موردنیاز خود را ذکر کنید. پس از جمع آوری این اطلاعات، می توانید تخمین پروژه خود را بدست آورید. 

به طور کلی، برای اطلاع از قیمتهای پایه می توانید پلن های تعرفه طراحی سایت را مشاهده کنید. 
اگر نیاز به مشاوره برای طراحی سایت و اطلاعات بیشتر دارید، کارشناسان ما آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند. کافی است با ما با شماره 02634459520 تماس بگیرید.
 

نظرات

امتیاز شما: