ایجاد امکان ارسال ویدئوهای شما بصورت زنده از طریق پیام های مستقیم توسط اینستاگرام

ایجاد امکان ارسال ویدئوهای شما بصورت زنده از طریق پیام های مستقیم توسط اینستاگرام
top-line

اینستاگرام با بروزرسانی اخیر اپلیکیشن موبایل خود توانست قابلیتی را برای کاربران خود ایجاد کند که ویدئوهای خود را بصورت زنده یا Live از طریق پیام مستقیم برای دوستان خود ارسال کنند . برای این منظور یک آیکون Direct به صفحه اینستاگرام شما اضافه شده است که با زدن بروی این آیکون شما می توانید فیلم خود را ضبط و برای دوستان و follower های خود بصورت زنده ارسال کنید و دوستان شما نیز از طریق همین آیکون می توانند فیلم های شما را برای دوستان خود منتشر کنند. اینستاگرام با ارسال Notification برای دوستان شما به آنها اعلام می کند که شما اکنون آنلاین هستید . همچنین شما قادرخواهید بود از طریق تنظیمات Direct ، معین کنید که چه کسانی می توانند ویدئوهای شما را ببینند .مثلا شما می توانید تنظیم کنید فقط follower های شما قادر به دیدن ویدئوهای شما باشند .

این قابلیت جدید اینستاگرام در حال حاضر ، فقط اپلیکیشن اندروید آن ارائه شده است و اگر شما از کاربران سیستم عامل اندروید هستید می توانید هم اکنون اپلیکیشن اینستاگرام خود را از طریق قسمت play store  گوشی خود Update کنید و از این قابلیت جدید اینستاگرام استفاده نمایید.

bottom-line
سی یو وب
سی یو وب

شرکت تخصصی سی یو وب در زمینه های طراحی و پشتیبانی سایت ، تولید محتوا ، سئو سایت ، طراحی اپلیکیشن و بازاریابی دیجیتال درشهر کرج ، مشغول فعالیت است . ما با استفاده از تکنیک های روز طراحی سایت ، سئو سایت مطابق با آخرین تغییرات الگوریتم های گوگل و طراحی اپلیکیشن های بومی با سرعت بالاتر به ارائه خدمات متمایز در حوزه وب می پردازیم.

نظرات

امتیاز شما: