اپلیکیشن Cortana ماکروسافت در حال حاضر دارای پشتیبانی بومی اپل است

اپلیکیشن  Cortana ماکروسافت در حال حاضر دارای پشتیبانی بومی اپل است
top-line

ماکروسافت اپلیکیشن Cortana خود را که پشتیبانی بومی اپل به آن اضافه شده است ، آپدیت کرد.

این اپلیکیشن که به شما اجازه دسترسی به دستیار مجازی ماکروسافت  Cortana را می دهد ، اکنون دارای رابط کاربری منحصر به فرد جهت استفاده در ipod است.

 به این معنا که اپلیکیشن اکنون از صفحه (screen) بزرگتر استفاده می کند و از فضای بیشتری برای نمایش اطلاعات و یادآوری ها استفاده می کند.

ماکروسافت همچنین اعلام کرده که اپلیکیشن 20 درصد سریعتر راه اندازی می شود. به روز رسانی توسط  MacRumors شناسایی شد .

Cortana مانند سایر دستیار صدا ها است و می تواند کارهایی مانند ارائه اخبار ، که بر اساس علاقه شما شخصی سازی شده است ، ردیابی پروازها و بسته ها و یادآوری قرارهای تنظیم شده در تقویم را انجام دهد.

همچنین شما می توانید سوالهایی نظیر "نزدیکترین مک دونالد کجا" یا " یک بیت کوین چند دلار ارزش دارد؟" را بپرسید .

دستیار دیجیتال ماکروسافت فقط می تواند بصورت اپلیکیشن روی ios اجرا شود ، در حالیکه می توانید از Cortana   روی دستگاه های ios خود استفاده نمایید اما بطور کامل با سیستم عامل اپل مجتمع نمی شود ، بنابراین اگر دستگاه شما قفل باشد ، نمیتوانید از Cortana بپرسید که آیا آخر هفته بارانی می شود؟ اگر شما Cortana را به siri   ترجیح می دهید ، این اپلیکیشن همچنان یک برنامه مناسب است.

دستیار گوگل نیز به عنوان یک اپلیکیشن در دسترس است.

bottom-line
سی یو وب
سی یو وب

شرکت تخصصی سی یو وب در زمینه های طراحی و پشتیبانی سایت ، تولید محتوا ، سئو سایت ، طراحی اپلیکیشن و بازاریابی دیجیتال درشهر کرج ، مشغول فعالیت است . ما با استفاده از تکنیک های روز طراحی سایت ، سئو سایت مطابق با آخرین تغییرات الگوریتم های گوگل و طراحی اپلیکیشن های بومی با سرعت بالاتر به ارائه خدمات متمایز در حوزه وب می پردازیم.

نظرات

امتیاز شما: