تهیه و پخش ویدئوهای کوتاه پرسش و پاسخ توسط گوگل

تهیه و پخش ویدئوهای کوتاه پرسش و پاسخ توسط گوگل
top-line

  گوگل به مدت 3 سال پخش ویدئوهای کوتاه پرسش و پاسخ برای سئو را متوقف کرده است. اما اکنون در پی آن است که پخش این برنامه را دوباره آغاز نماید.

گوگل از طریق پستی در توئیتر در مورد برنامه اش گفت و از وب مسترها درخواست کرد که پرسشهای کوتاه خود را درمورد سئو برایش ارسال کنند. تا موتورهای جستجوی گوگل بتوانند تولید ویدئوهای کوتاه پرسش و پاسخ را مجدداَ آغاز نمایند.

گوگل برای دریافت و ثبت پرسش ها، نام ، مکان و هر مطلبی که درزمینه سئو مایل هستید به برنامه اضافه کنید را ازشما درخواست میکند.

در زمانیکه مت کاتز مسئول webspam   گوگل بود ، برنامه ویدئو های کوتاه پرسش و پاسخ ( Q&A )را تهیه و پخش می کرد.

اما از زمانیکه وی گوگل را ترک گفت ، پخش این برنامه نیز به پایان رسید.

اکنون پس از 3سال ، گوگل تصمیم گرفته است که پخش برنامه ویدئوهای پرسش و پاسخ ( Q&A ) سئو را آغاز نماید .

احتمال دارد که با پیوستن دنی سالیوان به گوگل این وظیفه را برعهده بگیرد .

البته گوگل در زمینه پخش ویدئو ها کاملاَ هم غیرفعال نبوده است و چندین برنامه در ارتباط با وب مسترهای گوگل تهیه ، و از طریق یوتیوب پخش کرده است.

بدین صورت که در برنامه ای کارشناس گوگل به مدت یک ساعت به سئوالات وب مسترهای نقاط مختلف جهان به چند زبان بطور زنده پاسخگو بوده اند. اما با این وجود ، گوگل قصد دارد که تولید برنامه  ویدئوهای کوتاه پرسش وپاسخ ( Q&A ) را توسط خود، از نو آغاز کند. و این امر می تواند برای جامعه سئو بسیار ارزشمند باشد.

bottom-line
سی یو وب
سی یو وب

شرکت تخصصی سی یو وب در زمینه های طراحی و پشتیبانی سایت ، تولید محتوا ، سئو سایت ، طراحی اپلیکیشن و بازاریابی دیجیتال درشهر کرج ، مشغول فعالیت است . ما با استفاده از تکنیک های روز طراحی سایت ، سئو سایت مطابق با آخرین تغییرات الگوریتم های گوگل و طراحی اپلیکیشن های بومی با سرعت بالاتر به ارائه خدمات متمایز در حوزه وب می پردازیم.

نظرات

امتیاز شما: