توئیتر باید رفع فیلتر شود

توئیتر باید رفع فیلتر شود
top-line

جک دورسی ( Jack Dorsey ) ، مدیر عامل توییترگفت می خواهد "مشکل فیلترینگ" را در این شبکه اجتماعی اصلاح کند.

سایت های رسانه های اجتماعی مانند توییتر می توانند فعالیت های خاص سیاسی و اجتماعی خاصی را تقویت کنند.

این مشکلی است که مدیر عامل و یکی از بنیانگذاران این شرکت Jack Dorsey ، اذعان می­کند که در حال تلاش برای حل آن است، اما او الگوریتم ها را مقصر نمی داند.

روز دوشنبه Dorsey در کنفرانس WIRED 25 در سانفرانسیسکو گفت: "من فکر می کنم که خود توییتر به فیلتر کردن کمک می کند و این اشتباه از ماست و باید آن را تصحیح کنیم."

Dorsey اشاره کرد که سایت بگونه ای طراحی شده که به کاربران اجازه می دهد تا حساب های کاربری مشخصی را دنبال کنند و می توانند جهان را از دیدگاه های افراد مختلف ببینند. اگر کاربران یک موضوع خاص یا مورد علاقه را دنبال کنند ، توئیت های بیشتری راجع به آن از نقطه نظرهای مختلف میبینند.

Dorsey اضافه کرد که باید ابزار های بیشتری به کاربران برای از بین بردن مشکل فیلترینگ ارائه کرد.

دورسی اضافه کرد موضع توئیتر در مورد  آزادی بیان مطلق نیست و دلسردی هایی وجود دارد و هدف این شرکت خدمت به مکالمه عمومی است اما توئیتر معتقد است که تنها در صورتی میتواند برای آزادی بیان ایستادگی کند که کاربران احساس امنیت کرده و سکوت نکنند.

او گفت: "آزادی بیان ممکن است بر دیگر حقوق اساسی بشر مثل حفظ حریم خصوصی و امنیت فیزیکی تاثیر بگذارد."

bottom-line
سی یو وب
سی یو وب

شرکت تخصصی سی یو وب در زمینه های طراحی و پشتیبانی سایت ، تولید محتوا ، سئو سایت ، طراحی اپلیکیشن و بازاریابی دیجیتال درشهر کرج ، مشغول فعالیت است . ما با استفاده از تکنیک های روز طراحی سایت ، سئو سایت مطابق با آخرین تغییرات الگوریتم های گوگل و طراحی اپلیکیشن های بومی با سرعت بالاتر به ارائه خدمات متمایز در حوزه وب می پردازیم.

نظرات

امتیاز شما: