لغو اشتراک تمامی URLها در RSS feed توسط گوگل نیوز

لغو اشتراک تمامی URLها در RSS feed توسط گوگل نیوز

RSS feed   بخشی در مرورگر ما می باشد که با وارد کردن URL سایتهای دلخواهمان در RSS feed ، می توانیم اشتراک آن سایتها را بدست آوریم و از این طریق ، به راحتی تیترها و عناوین جدید وب سایتهای موردنظر خود را مشاهده کرده و با کلیک برروی هریک از آنها ، متن کامل خبرجدید را بخوانیم.

گوگل نیوز اعلام کرد که از 1 دسامبر 2017 مصادف با 10 آذر 1396 ، تمامی اشتراکهای قدیمی URL ها را در RSS feed غیرفعال خواهند شد. یعنی اگر شما درقسمت RSS feed  خود ، از گذشته با  URLهایی دارای اشتراکاتی باشید ، پس از تاریخ ذکرشده ، نیاز است که مجدداَ به آن سایتها مراجعه کرده و اشتراک خود را تمدید نمائید.

زیرا گوگل قصد دارد که برای برخی تغییرات لازم جهت بهبود و قدرتمندتر کردن سیستم RSS feed آن را بروز رسانی کند . و در نتیجه این بروزرسانی ، الگوی RSS URL  گوگل نیوز کاملاَ تغییر خواهد کرد.

جهت بروز رسانی و تمدید RSS feed خود ، باید به سایت https://news.google.com مراجعه کرده و بخش مورد نظر را انتخاب یا یک بخش سفارشی ایجاد کنید . و در قسمت پائین صفحه ، با کلیک برروی RSS ، feed  نمایش داده می شود ، سپس URL را از قست نوار آدرس کپی کرده و درقسمت Feed پیست می کنیم تا URL جدید را برای RSS feed دریافت کنید.

بنابر اظهارات گوگل  ، URL های قدیمی در RSS از اول دسامبر دیگر فعال نخواهند بود . ولی با بدست آمدن برخی گزارشات ، از هم اکنون یعنی یک ماه قبل تر از 1 دسامبر، برخی از URL های RSS feed غیرفعال شده اند ،که حقیقت این خبر را تأیید می کنند.

چنانچه اشتراک ها ی RSS feed های قدیمی غیرفعال شده باشند ، پیغامهای زیر ظاهر می شوند:

 

-       This RSS feed URL is deprecated.

-       This RSS feed URL is deprecated, please update. New URLs can be found in the footers at https://news.google.com/news.

 

 

 

سی یو وب
سی یو وب

شرکت تخصصی سی یو وب در زمینه های طراحی و پشتیبانی سایت ، تولید محتوا ، سئو سایت ، طراحی اپلیکیشن و بازاریابی دیجیتال درشهر کرج ، مشغول فعالیت است . ما با استفاده از تکنیک های روز طراحی سایت ، سئو سایت مطابق با آخرین تغییرات الگوریتم های گوگل و طراحی اپلیکیشن های بومی با سرعت بالاتر به ارائه خدمات متمایز در حوزه وب می پردازیم.

نظرات

امتیاز شما: