گوگل کاهش طول قطعه نتایج پس از گسترش آن در دسامبر گذشته را تایید کرد

گوگل کاهش طول قطعه نتایج پس از گسترش آن در دسامبر گذشته را تایید کرد
top-line

گوگل تایید کرد که پنج ماه پس از افزایش طول متادیسکریپشن در نتایج جستجو اکنون آن را کاهش داده است.دنی سولیوان از گوگل نوشت : "قطعه های جستجو به طور متوسط نسبت به هفته های اخیر کاهش یافته است." او همچنین افزود که ما اکنون "کمی بیشتر از آنچه قبل از دسامبر اعلام کردیم ، نمایش می دهیم."

گوگل در دسامبر گفته بود لازم نیست ناشران ناگهان تمام دیسکریپشن های خود را گسترش دهند.

سولیوان گفت : هیچ طول مشخصی برای دیسکریپشن وجود ندارد ، طول بر اساس آنچه سیستمهای ما کافی در نظر بگیرند متفاوت است.گوگل حداکثر طول برای قطعه ها اعلام نخواهد کرد زیرا از این پس قطعه ها بصورت پویا ایجاد می شوند.

ابزار RankRanger’s tracker طول متوسط قطعه توضیحات روی دسکتاپ را 160 کاراکتر ، تا +300 کاراکتر قرار داد.

 

میانگین متادسکریپشن در نتایج گوگل نسخه دسکتاپ

 

در حالیکه این عدد در نسخه موبایل چیزی حدود 130 کاراکتر است.

میانگین متادیسکریپشن نسخه موبایل

 

اگر شما برای افزایش متادیسکریپشن خود پیش رفته بودید ، حالا باید برگردید و مجدد آنها را کاهش دهید؟

گوگل پیشنهاد داد خیلی روی این موضوع تمرکز نکنید.بسیاری از قطعه هایی که گوگل انتخاب می کند از توضیحات شما نیست و گوگل آنها را به صورت داینامیک ایجاد می کند.در واقع بر اساس تحقیقاتی که Yoast انجام داده ، گوگل متا دیسکریپشن شما را نشان نمی دهد بلکه آنها از محتوای صفحه سایت شما تولید می کند.

bottom-line
سی یو وب
سی یو وب

شرکت تخصصی سی یو وب در زمینه های طراحی و پشتیبانی سایت ، تولید محتوا ، سئو سایت ، طراحی اپلیکیشن و بازاریابی دیجیتال درشهر کرج ، مشغول فعالیت است . ما با استفاده از تکنیک های روز طراحی سایت ، سئو سایت مطابق با آخرین تغییرات الگوریتم های گوگل و طراحی اپلیکیشن های بومی با سرعت بالاتر به ارائه خدمات متمایز در حوزه وب می پردازیم.

نظرات

امتیاز شما: