آیا اندروید O رسماً هفته آینده منتشر می شود؟

سی یو وب 1396.05.13 1867 0 0

همانطور که احتمالاً از پیش می دانید، نسخه هشتم سیستم عامل گوگل، موسوم به اندروید O در حال حاضر مراحل توسعه را پشت سر می گذارد و تا به امروز، 4 بیلد از آن برای توسعه دهندگان منتشر شده است.

با این همه، مثل همیشه هنوز نمی دانیم که به صورت دقیق چه زمانی باید منتظر عرضه نسخه نهایی اندروید جدید بود.
دیوید روداک، یکی از کارشناسان نام آشنای حوزه تکنولوژی اعتقاد دارد که به روزرسانی رسمی اندروید O، تا کمتر از یک هفته دیگر از راه می رسد.

البته این نخستین باری نیست که روداک به صحبت در این باره پرداخته و طی ماه گذشته میلادی هم ادعای مشابهی را به نقل از منابع قابل اطمینان مطرح کرده بود.
روداک روز گذشته مجدداً حساب کاربری توییتر خود را به دست گرفته و اعلام کرده که اندروید O طی هفته پیش رو، برای موبایل های پیکسل گوگل عرضه می شود؛ آن هم در حالی که هنوز مشخص نیست حرف O مخفف چه عبارتی (یا نام چه برندی) خواهد بود.
اگرچه هنوز باید منتظر ماند و دید که سخنان روداک صحت دارند یا خیر، باید توجه داشت که اگر اطلاعات وی موثق باشد نیز امکان دارد تغییرات لحظه آخری، گوگل را به تعویق عرضه به روزرسانی مجبور سازد.

بروز مشکلات مختلف و نیز پیاده سازی ایده های جدید، یکی از اصلی ترین دلایلی بوده که گوگل تا به این لحظه صحبتی درباره تاریخ عرضه اندروید O به میان نیاورده است؛ در واقع ساکنین مانتین ویو می خواهند اندروید O را زمانی عرضه کنند که کامل شده باشد و خود را محدود به تاریخ انتشار خاصی نمی کنند.
با این همه، گفتنی است که این زمان بندی بسیار منطقی به نظر می رسد؛ زیرا اندروید 7.0 نوقا هم روز 22 آگوست سال گذشته میلادی عرضه شد و دور از ذهن نخواهد بود اگر نسخه بعدی اندروید نیز طی همین ماه منتشر شود.


محتوای مرتبط


ثبت نظر


دیدگاه شما

در حال حاضر دیدگاهی برای این محتوا ثبت نشده است