فعالیت اینستاگرام در خصوص افزودن ویژگی های جدید به برنامه اش ادامه دارد .

فعالیت اینستاگرام در خصوص افزودن ویژگی های جدید به برنامه اش ادامه دارد .
top-line

 

اینستاگرام از زمان شروع کارخود تا به امروز قابلیت های بسیاری را افزوده است و این پیشرفت همچنان ادامه دارد و در حال حاضر قرار است چندین ویژگی جدید را به ویژگیهای قبلی خود بیافزاید .

1. قابلیت عکسبرداری Portrait  :

 یکی از این ویژگی ها افزوده شدن قابلیت عکسبرداری به صورت Portrait  می باشد که میتوان با دوربین های معمولی خود با انتخاب گزینه مربوط به این نوع عکسبرداری یک عکس Portrait  ثبت کرد .

2. قابلیت سینما گراف  :

سینما گراف شامل تصویر هایی که ترکیبی از انیمیشن و عکس هستند می باشد و به تصاویر افکت های زیبایی میدهد ، با وجود اینکه این قابلیت در اینستاگرام  ایجاد شده اما در حال حاضر قابل استفاده و دسترسی نیست و به نمایش گذاشتن آن در اینستاگرام  نیز هنوز قطعی نشده است .

3. سازماندهی مکالمات در اینستاگرام  :

شما میتوانید با استفاده از این ویژگی چت های مورد نظر خود را نشانه گذاری کرده و به لیست پیام های مورد علاقه خود بیفزایید ، به کمک این قابلیت میتوانید بعدا به راحتی چت مورد نظرتان را پیدا کنید .

4. قابلیت دانلود محتویات اینستاگرام  :

اینستاگرام  در برنامه خود این قابلیت را به کاربران میدهد تا بتوانند مطالب مورد نظر خود را دانلود کنند .

bottom-line
سی یو وب
سی یو وب

شرکت تخصصی سی یو وب در زمینه های طراحی و پشتیبانی سایت ، تولید محتوا ، سئو سایت ، طراحی اپلیکیشن و بازاریابی دیجیتال درشهر کرج ، مشغول فعالیت است . ما با استفاده از تکنیک های روز طراحی سایت ، سئو سایت مطابق با آخرین تغییرات الگوریتم های گوگل و طراحی اپلیکیشن های بومی با سرعت بالاتر به ارائه خدمات متمایز در حوزه وب می پردازیم.

نظرات

امتیاز شما: