اپل احتمالا نسل جدید آیفون SE را معرفی می‌کند

سی یو وب 1396.05.02 2151 0 0

آیفون se مطمئنا یک گوشی قدرتمند است.

زیرا با وجود گم شدن در سایه‌ی محبوبیت برادران بزرگ‌تر و خبرسازش، طرفداران پرشماری دارد.

در حقیقت بر طبق نتیجه‌ی نظرسنجی اخیری که در مورد محبوبیت گوشی‌های مختلف در بین کاربران انجام‌ شده، آیفون se در جایگاه بالای لیست قرار گرفته است.

افزون بر این، نظرسنجی انجام‌شده توسط وب‌سایت فون آرنا نشان می‌دهد که ۸۴ درصد از خوانندگان این وب‌سایت تمایل دارند مدل جدید گوشی هوشمند مورد بحث امسال معرفی شود.

به عبارت دیگر کاربران آیفون se را دوست دارند.

هنگامی‌که یکی از تحلیل‌گران چینی به نام پان‌ جویتانگ پیش‌بینی کرد که نسل جدید آیفون se به این زودی‌ معرفی نخواهد شد، بسیاری از افراد نسبت به رونمایی مدل جدید این دستگاه نا‌امید شدند.

اما حالا می‌توان گفت امید به معرفی این گوشی هنوز از بین نرفته است‌.

وب‌سایت فرانسوی آی‌جنریشن اعلام کرده که نظر منابع خبری این سایت دقیقا خلاف نظر تحلیل‌گر چینی است و بنابراین به‌زودی شاهد معرفی نسل جدید آیفون se خواهیم بود.

ظاهرا کمپانی اپل اواخر ماه آگوست، دستگاه‌های جدید خود را طی رویداد همیشگی‌اش معرفی خواهد کرد.

گفته می‌شود این شرکت امسال گوشی‌های جدید خود را طی دو مراسم جداگانه رونمایی خواهد کرد.

بنابراین، احتمالا اواخر ماه آگوست سال جاری شاهد معرفی گوشی هوشمند آیفون se۲ خواهیم بود؛ این در حالی است که معرفی گوشی هوشمند آیفون ۸ به ماه اکتبر موکول شده است، البته در این خبر هیچ اشاره‌ای به دو گوشی مورد انتظار آیفون ۷ اس و آیفون ۷ اس پلاس نشده است.

در شایعه‌ی مورد بحث به قیمت نسل جدید آیفون se در اروپا نیز اشاره شده است.

بر اساس این شایعه، گوشی آیفون se ۲ در اروپا با قیمت ۳۹۹ یورو به فروش خواهد رسید. برای مقایسه بد نیست اشاره کنیم که قیمت آیفون se اولیه معادل ۴۸۹ یورو است و این یعنی اپل امسال قیمت محصول مورد نظر را کاهش داده است.

اگر این اطلاعات واقعی باشند، انتظار می‌رود قیمت آیفون se ۲ در آمریکا حدود ۴۰۰ دلار تعیین شود. با در نظر گرفتن قیمت ۵۰۰ دلاری نسل اول آیفون se، مسلما قیمت مدل دوم این دستگاه بسیار رقابتی است.
این شایعه‌ی جدید از طرف یک منبع ناشناس و از طریق یک وب‌سایت تقریبا ناشناخته منتشر شده است و به همین دلیل نمی‌توان به صحت آن کاملا اطمینان کرد.

البته باید اشاره کنیم که وب‌سایت آی‌جنریشن قبلا چندین بار خبرهای دقیقی در مورد محصولات حوزه‌ی تکنولوژی منتشر کرده است و به‌عنوان مثال می‌توان به انتشار خبری در مورد نسل ششم آیپاد اشاره کرد.

باید به این نکته هم توجه داشته باشیم که با در نظر گرفتن موفقیت گوشی هوشمند آیفون se، اینکه اپل بخواهد نسل جدید این محصول را معرفی کند بسیار منطقی به نظر می‌رسد و به همین دلیل هنوز می‌توان به معرفی آیفون se ۲ امیدوار بود.

منبع زومیت


محتوای مرتبط


ثبت نظر


دیدگاه شما

در حال حاضر دیدگاهی برای این محتوا ثبت نشده است