گوگل در حال تکمیل تکنولوژی AMP برای استاندارد سازی وب سایت ها می باشد

گوگل در حال تکمیل تکنولوژی AMP برای استاندارد سازی وب سایت ها می باشد
top-line

قوانین استاندارد سازی به وب سایت ها اجازه میدهد بدون اینکه از استفاده از چارچوب های پیاده سازی AMP   از این تکنولوژی استفاده کنند .

گوگل همچنان به سرمایه گذاری های بزرگ در بهبود عملکرد و تجربه کاربر درفضای وب ادامه می دهد.

یکی از راه های ارتقا آن تکنولوژی AMP   بوده است ، این تکنولوژی که باعث بالارفتن سرعت وب سایت ها و لود شدن آن ها میکند، در سال 2015 بوجود آمده است و همچنان در حال ترویج و توسعه می باشد .

تمامی وب سایت هایی که با این تکنولوژی کار می کنند ، رضایت خود را در بدست آوردن نتیجه مطلوب اعلام کرده اند به همین خاطر گوگل در حال ارتقا این فناوری و وارد کردن آن به لیست استاندارد های وب می باشد .

قرار گرفتن این تکنولوژی در استاندارد ها به وب سایت ها کمک میکند تا بدون استفاده از platform  های AMP  از آن استفاده کنند و همچنین در لیست Top Stories  گوگل قرار بگیرند .

bottom-line
سی یو وب
سی یو وب

شرکت تخصصی سی یو وب در زمینه های طراحی و پشتیبانی سایت ، تولید محتوا ، سئو سایت ، طراحی اپلیکیشن و بازاریابی دیجیتال درشهر کرج ، مشغول فعالیت است . ما با استفاده از تکنیک های روز طراحی سایت ، سئو سایت مطابق با آخرین تغییرات الگوریتم های گوگل و طراحی اپلیکیشن های بومی با سرعت بالاتر به ارائه خدمات متمایز در حوزه وب می پردازیم.

نظرات

امتیاز شما: