آخرین نسخه فایرفاکس و لینک دانلود

آخرین نسخه فایرفاکس و لینک دانلود
top-line
 

Mozilla امروز نسخه فایرفاکس کوانتوم (Firefox Quantum) را به نمایش گذاشت، این نسخه که در روز چهارشنبه  ارائه شده است، آخرین و بهترین ورژن مرورگر Open Source  میباشد که برای کاربران تجاری خود چندین ویژگی و ترفند جدید ارائه میدهد .

نسخه جدید کوانتوم فایرفاکس کمی متفاوت با مرورگر های استاندارد پیش از خود بوده است که هدف آن استفاده کاربران معمولی نبوده بلکه چیزی که آن را با نسخه های قبلی خود متمایز میکند قابلیت آن برای استفاده در زیرساخت شرکت هایی که در حوزه IT  مشغول به کار هستند، میباشد که به کمک آن میتوان این شرکت ها را توسعه بخشید .

نسخه رایگان کوانتوم فایرفاکس دارای تنظیمات امنیتی خاصی میباشد که میتواند برای کنترل های مدیریتی سازمان ها مناسب باشد، برای مثال میتواند از خطر های امنیتی از جمله افزودنی ها مانند Add-ons  را متوقف سازد یا یک پروکسی پیش فرضی را ایجاد کند و یا فایرفاکسی را متناسب با افزودنی ها و بوک مارک های خاصی را برای شما آمده سازد .

نکته مثبت و موثر فایرفاکس کوانتوم این است که از سوء استفاده از اطلاعات افراد و رسوایی در حفظ حریم شخصی افراد که رقبای بزرگتر از آن درگیر این مسایل هستند، خودداری میکند .

دانلود آخرین نسخه فایرفاکس (Firefox Quantum)

bottom-line
سی یو وب
سی یو وب

شرکت تخصصی سی یو وب در زمینه های طراحی و پشتیبانی سایت ، تولید محتوا ، سئو سایت ، طراحی اپلیکیشن و بازاریابی دیجیتال درشهر کرج ، مشغول فعالیت است . ما با استفاده از تکنیک های روز طراحی سایت ، سئو سایت مطابق با آخرین تغییرات الگوریتم های گوگل و طراحی اپلیکیشن های بومی با سرعت بالاتر به ارائه خدمات متمایز در حوزه وب می پردازیم.

نظرات

امتیاز شما: