آگهی های چرخشی (Carousel)در اینستاگرام

آگهی های چرخشی  (Carousel)در اینستاگرام
top-line

یک بخش جدید آگهی به استوری های اینستاگرام می آید. بطوریکه اکنون تبلیغ کنندگان می توانند در هر آگهی تا سه مدیا را به نمایش در بیاورند.

آگهی استوری ها ، چند رسانه را در فرمت چرخشی  (Carousel) نمایش می دهند، درست مانند استوری هایی که از طرف کاربران اینستاگرام پست می شوند و شما میبینید.

کاربران می توانند روی آنها کلیک کنند، اسلاید قبلی و یا بعدی را ببینند و یا آنها را متوقف (Pause) کنند.

تبلیغات اینستاگرام

قبل از این  تبلیغات اینستاگرام محدود به یک عکس یا فیلم بود. اما اکنون می توانند تا سه اسلاید، عکس، فیلم و یا ترکیبی از هر دو را قرار دهند.

این به اندازه کافی فضایی که تبلیغ کنندگان وقتی داستان خود را می گویند لازم دارند، را گسترش می دهد.

آنها میزبان یک فرصت جدید هستند، چه ویدئویی که در سه قسمت نمایش داده می شود ، یا اسلاید شویی که ویژگی سه محصول مختلف را برجسته  میکند .

در ابتدا تبلیغات چرخشی (Carousel) فقط برای تبلیغ کنندگان خاصی مثل کوکا کولا، رنو و پارامونت  (Coca-Cola, Renault و Paramount ) بود. اینستاگرام می گوید که برای یادگیری نحوه ارتباط کاربران و برندها با واحد تبلیغ جدید خود نیاز به زمان دارد.

دوست دارید اکانت خود را در اینستاگرام وریفای کنید؟

bottom-line
سی یو وب
سی یو وب

شرکت تخصصی سی یو وب در زمینه های طراحی و پشتیبانی سایت ، تولید محتوا ، سئو سایت ، طراحی اپلیکیشن و بازاریابی دیجیتال درشهر کرج ، مشغول فعالیت است . ما با استفاده از تکنیک های روز طراحی سایت ، سئو سایت مطابق با آخرین تغییرات الگوریتم های گوگل و طراحی اپلیکیشن های بومی با سرعت بالاتر به ارائه خدمات متمایز در حوزه وب می پردازیم.

نظرات

امتیاز شما: