ورود هوش مصنوعی در روابط عاشقانه با استفاده از نرم افزار Tinder

ورود هوش مصنوعی در روابط عاشقانه با استفاده از نرم افزار Tinder
top-line

یافتن عشق واقعی در قرن بیست و یکم کاری بسی مشکل است .

امروزه تکنولوژی چنان پیشرفت کرده است که حتی در روابط عاطفی ما نیز تأثیرگذار شده است و بدون استفاده از تکنولوژیهای رایج ، ارتباط برقرار کردن و دوست داشتن تقریباَ  کاری سخت و شاید غیر ممکن باشد.

با توجه به این موضوع ، در عصر حاضر که ما زندگی می کنیم ، ابزارها و برنامه های مختلفی برای یافتن دوست و همسر دلخواهمان وجود دارد.

چنانچه اگر شما بدنبال فردی هستید که عشق واقعی شما باشد ، و یا از اینکه دائماَ در گوشی خود به دنبال شخص مورد نظرتان گشته اید ولی نتیجه ای نداشته است و خسته شده اید !

 Tinder   برای حل این مشکل ، نرم افزاری طراحی کرده است که از یک هوش مصنوعی جدید به نام   Super Likeable در برنامه خود استفاده می کند و می تواند  افرادی را که امکان دارد علاقه خاصی به شما دارند را شناسایی کرده و به شما معرفی کند.

Tinder نام این نرم افزار خود را “delight and surprise کاربران گذاشته است .

Tinder از طریق این هوش مصنوعی می تواند از بین تمام افرادی را که فکر می کند نسبت به شما علاقمند بوده و خصوصیاتشان سازگاری بیشتری با شما دارد و  احتمال  اینکه  مورد علاقه شما باشند  بسیار است ،  را تشخیص داده و به شما معرفی کند .

معرفی این افراد از طریق کارتهای مجزایی صورت می گیرد که هر کارت ، 4 نفر را به شما معرفی می کند و شما می توانید با هر 4 نفر آنها بصورت جداگانه ارتباط برقرار کرده تا درنهایت  از بین آنها ،شخص مورد علاقه خود را انتخاب نمائید.

bottom-line
سی یو وب
سی یو وب

شرکت تخصصی سی یو وب در زمینه های طراحی و پشتیبانی سایت ، تولید محتوا ، سئو سایت ، طراحی اپلیکیشن و بازاریابی دیجیتال درشهر کرج ، مشغول فعالیت است . ما با استفاده از تکنیک های روز طراحی سایت ، سئو سایت مطابق با آخرین تغییرات الگوریتم های گوگل و طراحی اپلیکیشن های بومی با سرعت بالاتر به ارائه خدمات متمایز در حوزه وب می پردازیم.

نظرات

امتیاز شما: