ارائه کنسول گزارش ایندکس کاوریج

ارائه کنسول گزارش ایندکس کاوریج
top-line

از این پس مدیران سایت می توانند داده های بدست آمده ازطریق کنسول گزارش ایندکس کاوریج (Index Coverage) را ارائه دهند.

ایندکس کاوریج (Index Coverage)  (به معنی پوشش شاخص فهرست بندی) تقریباَ گزارشی جدید در کنسول جستجوی گوگل است که اولین بار در اوایل آگوست 2017 معرفی گردید.

این گزارش مشخص می کند که دقیقاَ چه تعداد صفحاتی از یک سایت در لیست جستجوی گوگل قرار گرفته اند و همچنین چه تعدادی از صفحات یک سایت بدلیل بروز خطاهایی در لیست جستجوی گوگل قرار نگرفته اند.

بنابراین خطاهایی وجود دارند که مانع می شوند تا برخی صفحات در لیست جستجوی گوگل قرار بگیرند، گزارش ایندکس کاوریج (Index Coverage) راه حل هایی برای رفع این خطاها ارائه می دهد.

اگر شما جهت ارزیابی یک سایت به اطلاعاتی در مورد اینکه چه صفحاتی از سایت در فهرست جستجوی گوگل قرار گرفته و چه صفحاتی قرار نگرفته اند ، نیاز دارید.

این روش بسیار آسانی است که نتیجه گزارشات را در یک صفحه در اختیار شما قراردهد.

بطور کلی روشی بسیار مفید است که با کمک آن و تنها با یک کلیک یک گزارش کامل از URL هایی که فهرست شده اند و فهرست نشده اند در اختیار شما قرار می دهد.

حتی شما می توانید در صورت نیاز بصورت off line نیز به آن گزارشات دسترسی داشته باشید.

bottom-line
سی یو وب
سی یو وب

شرکت تخصصی سی یو وب در زمینه های طراحی و پشتیبانی سایت ، تولید محتوا ، سئو سایت ، طراحی اپلیکیشن و بازاریابی دیجیتال درشهر کرج ، مشغول فعالیت است . ما با استفاده از تکنیک های روز طراحی سایت ، سئو سایت مطابق با آخرین تغییرات الگوریتم های گوگل و طراحی اپلیکیشن های بومی با سرعت بالاتر به ارائه خدمات متمایز در حوزه وب می پردازیم.

نظرات

امتیاز شما: