گوگل معیارهای سختگیرانه کسب درآمد برای YouTube اجرا میکند

گوگل معیارهای سختگیرانه کسب درآمد برای YouTube اجرا میکند
top-line

گوگل معیارهای سخت گیرانه ای را برای کاربران YouTube    پیاده سازی کرده است تا ببیند آنها واجد شرایط قرار دادن تبلیغات در  ویدئوهای خود هستند.

 برنامه YouTube’s Partner به تولید کنندگان محتوا اجازه کسب درآمد از طریق پخش آگهی در کنار ویدئو های خود می دهد.برای واجد شرایط بودن برنامه Partner کاربران YouTube     باید قبلا حدود 10000 ویدئو دیده باشند.

اکنون شرایط جدیدی  برای کاربران جدید و قدیمی در برنامه YouTube’s Partner اعمال شده است.

نظرها دیگر مهم نیست .کانال ها باید 1000 تا مشترک و 4000 ساعت تماشا را طی 12 ماه گذشته داشته باشند.

این شرایط در حال حاضر برای متقاضیان جدید در برنامه YouTube’s Partner است و برای اعضای موجود از تاریخ 20 فوریه 2018 اعمال خواهد شد.

علاوه بر اندازه گیری این معیارهای جدید، گوگل سیگنال های منفی مانند اعتصابات اجتماعی، هرزنامه ها و دیگر نماد های سوء استفاده را نظارت خواهد کرد.

اگر یک کانال "بارها" شامل نقض دستورالعمل های انجمن Google باشد، آن را از برنامه Partner YouTube حذف خواهد کرد.

گوگل معتقد است که این سیگنال های جدید باعث میشود افراد  امکان کسب درآمد از محتوای نامناسب نداشته باشند.این امر روی بسیاری از کانال های موجود تاثیر می گذارد، اما کسانی که هنوز هم واجد شرایط برای اجرای تبلیغات هستند بیش از 95٪ از کل تبلیغ کنندگان را شامل می شوند.

bottom-line
سی یو وب
سی یو وب

شرکت تخصصی سی یو وب در زمینه های طراحی و پشتیبانی سایت ، تولید محتوا ، سئو سایت ، طراحی اپلیکیشن و بازاریابی دیجیتال درشهر کرج ، مشغول فعالیت است . ما با استفاده از تکنیک های روز طراحی سایت ، سئو سایت مطابق با آخرین تغییرات الگوریتم های گوگل و طراحی اپلیکیشن های بومی با سرعت بالاتر به ارائه خدمات متمایز در حوزه وب می پردازیم.

نظرات

امتیاز شما: