گوگل دستورالعمل هشدارهای خود در مورد موقیعت های شغلی را بروز کرد

گوگل دستورالعمل هشدارهای  خود در مورد موقیعت های شغلی را بروز کرد
top-line

چند وقت پیش خبری در مورد اضافه شدن امکان جستجوی شغل در گوگل را منتشر کردیم.

گوگل دستورالعمل خود در این باره را بروز کرد.

گوگل دستورالعمل هشدارهای  خود برای کاربران را مبنی بر این که عدم حذف پست های شغلی منقضی، ممکن است منجر به پنالتی شود، بروز کرد.

این دستورالعمل  بطور خاص در مورد سایتهایی است که با استفاده از نشانه گذاری  پستهای شغلی منتشر شده اند و صفحاتی که فرصت های شغلی را با ساختار داده مشخص نکرده اند ، شامل نمی شود.

هنگامی که یک پست شغلی دیگر در دسترس نیست، صاحبان سایت می توانند با حذف علامت گذاری ارسال شغل، حذف کل صفحه یا اضافه کردن یک برچسب noindex به ارسال شغل از جریمه شدن جلوگیری نماید.

می توان گفت این اقدام دستی یک روش اندازه گیری است تا شغل های منقضی شده ، حذف شوند.این به کارجویان کمک می کند تا مشاغلی را که دیگر در دسترس نیستند ، درخواست نکنند.

این سوال نیز مطرح می شود که اگر یک موقعیت شغلی دیگر در دسترس نباشد گوگل چطور باید بفهمد؟

احتمالا گوگل مجبور است به جستجوگران تکیه کند تا شغلی های منقضی را گزارش دهند. تیم کیفیت جستجو پس از آن باید به نوعی تایید کند که موقعیت شغلی دیگر در دسترس نیست.

از یک سو گوگل می تواند یک تاریخ انقضا برای شغل ها در نظر بگیرد و از سوی دیگر می تواند دستورالعمل های دشوارتری را اجرا کند.

bottom-line
سی یو وب
سی یو وب

شرکت تخصصی سی یو وب در زمینه های طراحی و پشتیبانی سایت ، تولید محتوا ، سئو سایت ، طراحی اپلیکیشن و بازاریابی دیجیتال درشهر کرج ، مشغول فعالیت است . ما با استفاده از تکنیک های روز طراحی سایت ، سئو سایت مطابق با آخرین تغییرات الگوریتم های گوگل و طراحی اپلیکیشن های بومی با سرعت بالاتر به ارائه خدمات متمایز در حوزه وب می پردازیم.

نظرات

امتیاز شما: