کمپانی گوگل اخیرا از محصول جدید خود که Pixel Buds می باشد رونمایی کرد و برای آپدیت نگه داشتن آن کاربران را راهنمایی کرد .

کمپانی گوگل اخیرا از محصول جدید خود که Pixel Buds  می باشد رونمایی کرد و برای آپدیت نگه داشتن آن کاربران را راهنمایی کرد .
top-line

کمپانی گوگل اخیرا از محصول جدید خود که Pixel Buds  می باشد رونمایی کرد.

این محصول که به نوعی هدفون  بدون سیم برای سیستم عامل های اندروید می باشد در تاریخ 12 مهر 96 به قیمت 159 دلار وارد بازار شد.

 از ویژگی‌های این هدست می‌توانیم به قرار گرفتن دستیار صوتی Google Assistant روی آن اشاره کنیم.

این قابلیت باعث می‌شود هر سوالی به هر زبانی که از کاربران پرسیده می‌شود، توسط گوگل اسیستنت با همان زبانی که سوال پرسیده شده، پاسخ داده شود.

در واقع می‌توانیم به این موضوع اشاره کنیم که هدفون‌های جدید گوگل یک مترجم همزمان هستند ، برای آپدیت نگه داشتن این دستگاه نیازی به دخالت ما نیست و خودش به صورت اتوماتیک انجام میدهد تنها زمانی که آن را در جعبه مخصوصش قرار میدهید frimware  جدید را نصب میکند و شما پیام موفقیت آمیز نصب را بر روی موبایل خود دریافت میکنید .

bottom-line
سی یو وب
سی یو وب

شرکت تخصصی سی یو وب در زمینه های طراحی و پشتیبانی سایت ، تولید محتوا ، سئو سایت ، طراحی اپلیکیشن و بازاریابی دیجیتال درشهر کرج ، مشغول فعالیت است . ما با استفاده از تکنیک های روز طراحی سایت ، سئو سایت مطابق با آخرین تغییرات الگوریتم های گوگل و طراحی اپلیکیشن های بومی با سرعت بالاتر به ارائه خدمات متمایز در حوزه وب می پردازیم.

نظرات

امتیاز شما: