استفاده بیش از 25 میلیون کاربر از اینستاگرام برای بازاریابی کسب و کارها

استفاده بیش از 25 میلیون کاربر از اینستاگرام برای بازاریابی کسب و کارها
top-line

اینستاگرام یکی از محبوبترین شبکه های اجتماعی می باشد که اکثریت کسب وکارها بدنبال بازاریابی و تبلیغات خود  از طریق این شبکه  هستند.

طبق آمارهای گزارش شده ، بیش از 25 میلیون کاربر ، پروفایلهای اینستاگرام خود را به پروفایلهای تجاری تغییر کاربری داده اند. فقط از اوایل سال 2017 ، 15 میلیون حساب کاربری تجاری و مربوط به کسب و کارها در اینستاگرام ایجاد شده اند.

با تبدیل حساب کاربری اینستاگرام افراد ، از شخصی به یک نمایه کسب وکار ، شرکت ها می توانند دکمه مربوط به   " تماس با ما " را در صفحات اینستاگرام  خود قرار دهند. بدینوسیله این امکان برای آنها ایجاد شده است که در مورد پستها و مطالبی که در صفحه اینستاگرام خود منتشر می کنند ، بازخوردها ، نظرات و آراء فالورهای خود را درمورد آن مطالب ، تجزیه تحلیل نمایند.

اینستاگرام امیدوار است که ابزارها و امکانات بیشتری را برای کسب و کارها قرار دهد تا شرکتها بتواننددر  جهت توسعه کسب و کارخود  و تبلیغات گسترده و سازمان یافته ای ، از اینستاگرام استفاده نمایند. 

جهت اطلاع بیشتراز میزان اهمیت شبکه های اجتماعی در سئو  سایت کلیک نمایید.

bottom-line
سی یو وب
سی یو وب

شرکت تخصصی سی یو وب در زمینه های طراحی و پشتیبانی سایت ، تولید محتوا ، سئو سایت ، طراحی اپلیکیشن و بازاریابی دیجیتال درشهر کرج ، مشغول فعالیت است . ما با استفاده از تکنیک های روز طراحی سایت ، سئو سایت مطابق با آخرین تغییرات الگوریتم های گوگل و طراحی اپلیکیشن های بومی با سرعت بالاتر به ارائه خدمات متمایز در حوزه وب می پردازیم.

نظرات

امتیاز شما: