500 میلیارد تومان خسارت شرکت های حوزه وب در نا آرامی های اخیر

500 میلیارد تومان خسارت شرکت های حوزه وب در نا آرامی های اخیر

نا آرامی های اخیر غیر از خواست به حق مردم که مسئولین هم به آن اذعان دارند ، صدماتی را به شرکتهای استارتاپی و وب محور بصورت روزانه وارد می سازد، که موجب نگرانی است.

شرکت هایی مانند دیجی کالا ، اسنپ ، تپسی ، بامیلو ، همراه اول ، ایرانسل ، رایتل و سرویس دهندگان اینترنت و سایر شرکتها ، روزانه یا طی روزهای اخیر 500 میلیارتومان بابت عدم پایداری اینترنتهای موبایل و ثابت زیان دیده اند، ادامه این روند و نا آرامی ها و سیاست های مراقبتی و محدود سازی های بستر وب شاید موجب خسارتهای جبران ناپذیر این شرکتها شوند.

از این رو به نظر میرسد برای پیش گیری از زیان کسب و کارهای حوزه فین تک در این شرایط حساس تدبیری مناسب و مهندسی شده اتخاذ کرد تا سرمایه های مادی و انسانی این مجموعه ها بیش از این زیان ندیده و به جمع بیکاران جامعه بیش از این افزوده نشود.

سی یو وب
سی یو وب

شرکت تخصصی سی یو وب در زمینه های طراحی و پشتیبانی سایت ، تولید محتوا ، سئو سایت ، طراحی اپلیکیشن و بازاریابی دیجیتال درشهر کرج ، مشغول فعالیت است . ما با استفاده از تکنیک های روز طراحی سایت ، سئو سایت مطابق با آخرین تغییرات الگوریتم های گوگل و طراحی اپلیکیشن های بومی با سرعت بالاتر به ارائه خدمات متمایز در حوزه وب می پردازیم.

نظرات

    امتیاز شما: