500 میلیارد تومان خسارت شرکت های حوزه وب در نا آرامی های اخیر

500 میلیارد تومان خسارت شرکت های حوزه وب در نا آرامی های اخیر
top-line

نا آرامی های اخیر غیر از خواست به حق مردم که مسئولین هم به آن اذعان دارند ، صدماتی را به شرکتهای استارتاپی و وب محور بصورت روزانه وارد می سازد، که موجب نگرانی است.

شرکت هایی مانند دیجی کالا ، اسنپ ، تپسی ، بامیلو ، همراه اول ، ایرانسل ، رایتل و سرویس دهندگان اینترنت و سایر شرکتها ، روزانه یا طی روزهای اخیر 500 میلیارتومان بابت عدم پایداری اینترنتهای موبایل و ثابت زیان دیده اند، ادامه این روند و نا آرامی ها و سیاست های مراقبتی و محدود سازی های بستر وب شاید موجب خسارتهای جبران ناپذیر این شرکتها شوند.

از این رو به نظر میرسد برای پیش گیری از زیان کسب و کارهای حوزه فین تک در این شرایط حساس تدبیری مناسب و مهندسی شده اتخاذ کرد تا سرمایه های مادی و انسانی این مجموعه ها بیش از این زیان ندیده و به جمع بیکاران جامعه بیش از این افزوده نشود.

bottom-line
سی یو وب
سی یو وب

شرکت تخصصی سی یو وب در زمینه های طراحی و پشتیبانی سایت ، تولید محتوا ، سئو سایت ، طراحی اپلیکیشن و بازاریابی دیجیتال درشهر کرج ، مشغول فعالیت است . ما با استفاده از تکنیک های روز طراحی سایت ، سئو سایت مطابق با آخرین تغییرات الگوریتم های گوگل و طراحی اپلیکیشن های بومی با سرعت بالاتر به ارائه خدمات متمایز در حوزه وب می پردازیم.

نظرات

امتیاز شما: